kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Nuoma su priedais
Nuoma su priedais
Duplex
Komedija
7.5 / (Balsavo: 36)
 

 

Režisierius:
Danny DeVito

Aktoriai:
Ben Stiller
Drew Barrymore
Eileen Essell
Harvey Fierstein
Justin Theroux
James Remar
Robert Wisdom
Swoosie Kurtz
Wallace Shawn
Maya Rudolph
Amber Valletta

Premjera: 2003

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 98 min.

Lietuvoje nuo: 2004-01-09

Kino studija: Flower Films / Miramax Films

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Aleksas (akt. Benas Stilleris) ir Nensė (akt. Drew Barrymore) yra labai laimingi ir turi daug svajonių, kurias tikisi įgyvendinti artimiausiu metu. Jiems trūksta tik patogaus ir nebrangaus buto, kad galima būtų ramiai dirbti, rašyti, skaityti, mylėtis, gaminti valgį ir vaikus auginti.

Po ilgų paieškų ir kelių nesėkmingų bandymų jie pagaliau suranda puikų variantą. Namas yra tylioje Bruklino rajono gatvelėje, senoviško stiliaus pastatas išlikęs nuo XIX amžiaus, butas pakankamai erdvus ir komfortabilus, o jo langas papuoštas vitražiniu stiklu. Dar vienas privalumas, kad čia įrengtas papildomas kambarys, į kurį įmanoma pakilti ištaigingais mediniais laiptais. Tačiau bent jau kol kas Aleksas ir Nensė tuo plotu negalės naudotis, nes jį už 88 dolerius nuomojasi ir gyvena senyvo amžiaus močiutė. Jaunąją porą konsultavęs nekilnojamojo turto agentas Kenetas (akt. Harvey Fiersteinas) patikina, kad pastaruoju metu močiutė skundžiasi prasta sveikata, bet šiaip pasižymi labai geru charakteriu.

Tokios žinios dar labiau pradžiugina nuomininkus. Rašytojo karjerą pradėjęs Aleksas turės daug laiko, kad užbaigtų savo antrąjį romaną, o Nensė darbuosis žurnalo redaktore netoliese esančioje redakcijoje. Jie kupini slaptų minčių, kad močiutė vistiek kada nors iškeliaus anapilin ir savanoriškai užleis dar vieną kambarį, kuris bus skirtas būsimiems vaikams.

Planai lieka planais, bet realybė pasirodo visiškai kitokia. 81-erių metų ponia Konel (akt. Eileen Essel) iš tiesų nėra jau tokia ligota ir trykšta neapsakoma gyvenimiška energija. Ji pakankamai draugiškai pasveikina kaimynus ir paprašo šiokių tokių paslaugėlių. Aleksas mielai nueina į parduotuvę ir įvykdo dar senolės kelis pageidavimus, nors redaktorė jį labai spaudžia kuo greičiau atnešti knygos rankraščius.

Įsidrąsinusi ponia Konel pradeda vis dažniau rodytis pas kaimynus, kuriuos jau siutina beribis močiutės įkyrumas. Jie susiduria su dar didesnėmis problemomis, kai iš to kambario pasklinda įvairūs garsai ir triukšmai. Pasirodo, kad ponia Konel labai mėgsta šokti, klausytis trankios muzikos ir maksimaliu garsu žiūrėti televizorių. Ypač visa tai kartojasi naktimis. Tarsi to būtų negana, nerimstati močiutė mėgsta pasikviesti į svečius tokių pačių triukšmadarių bendraamžių. O kai į tą orkestrą dar įsijungia kalbanti papūga, tai Aleksui ir Nensei poilsis tampa didele kančia. Arba tiesiog košmaru!

Bemiegių naktų iškankinti jaunuoliai mėgina vesti derybas su ponia Konel, tartis su ja geruoju ir bloguoju, rengia keršto planus (pvz. stengiasi apkrėsti senolę gripo virusu, į cukrainę supila druską, nupjauna medines atramas ir t.t.). Pagaliau pavyksta priimti draugišką sprendimą, kad močiutė geranoriškai išvyks gyventi į gimtąją Airiją. Tačiau kaimynė netyčia paspringsta saldainiu ir nusprendžia, kad šitokiu būdu Aleksas ir Nensė nori jos atsikratyti. Ponia Konel pasiskundžia policijai, todėl namuose pradeda lankytis inspektorius Danas (akt. Robertas Wisdomas), kuriam pavesta ištirti šią bylą.

Išmėginę visus įmanomus metodus, netekę kantrybės ir atsidūrę nepavydėtinoje situacijoje jaunavedžiai ryžtasi radikaliai žiauriam žingsniui. Jie paaukoja beveik visas savo santaupas ir kreipiasi pagalbos į samdomą žudiką, kuris pasižada visiems laikams užtildyti agresyviai įkyrią ponią Konel ir išspręsti šią problemą.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Derek Jacobi (80 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės