kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Istorijų pasakojimas
Istorijų pasakojimas
Storytelling
Komedija / Drama
0 / (Balsavo: 0)
 

 

Režisierius:
Todd Solondz

Aktoriai:
Selma Blair
Leo Fitzpatrick
Robert Wisdom
Maria Thayer
Angela Goethals
Mary Lynn Rajskub
Aleksa Palladino
Tina Holmes
Paul Giamatti
Xander Berkeley
Mark Webber
John Goodman
Julie Hagerty
Jonathan Osser
Noah Fleiss
Franka Potente

Premjera: 2001

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 87 min.

Lietuvoje nuo: 2002-06-21

Kino studija: New Line Cinema

Platintojas: ACME Films

 

Istorija Nr. 1

"Išsigalvojimas" ("Fiction"). Viskas prasideda nuo sekso. Susikaupusias meilės aistras kūniškais veiksmais ir balsingais šūksniais mėgina patenkinti grakšti gražuolė peroksidiniais plaukais Vivian ir jos jaunasis meilužis Marcusas, kuris turi šiokių tokių problemų su išvaizda. Didžioji jo veido dalis yra paralyžuota, todėl jaunuolis negali taisyklingai kalbėti ir pastoviai tampa kitų universiteto studentų pasityčiojimo taikiniu.

Savo išgyvenimus lovoje su mergina, Marcusas aprašo trumpoje istorijoje, tačiau į ją neatkreipia perdaug didelio dėmesio nei jos herojė Vivian, nei kiti kolegos, nei juodaodis dėstytojas Gary Scottas. Šiam pedagogui panašūs seminarai, kuriuose smulkiai nagrinėjamos studentų sukurtos istorijai, visai neatrodo įdomūs, nes, sukūręs romaną keistu pavadinimu "Sekmadieninis linčiavimas", jis tikėjosi visiškai kitokio darbo. Netgi prestižinė "Pulitzerio" premija neatidarė jam jokių durų į sėkmę.

Susikaupusį pyktį ir įniršį misteris Scottas išlieja gan originaliai - suvilioja ir išprievartauja kažkurią savo studentę, o po to dar išsityčioja seminaro metu, įrodinėdamas, kad rašytoja jai tapti nelemta.

Savo ruožtu, sugniuždytas Marcusas nutraukia romatiškus ryšius su Vivian, kuri tą patį vakarą naktiniame bare sutinka nuobodžiaujantį dėstytoją, o šis nieko nelaukdamas pakviečia ją pasisvečiuoti savo bute. Vos tik užėjusi į vidų ir pastebėjusi kambario sienas išklijuotas nuogų merginų nuotraukomis, Vivian beveik suvokia kokia įdomi ir turininga pamoka jos laukia...

----

Istorija Nr. 2

"Realybė" ("Non-Fiction") pasakojama apie tradicinę amerikietišką šeimą ir jos žlugimą. Visiškas nevykėlis batų pardavėjas iš Niujorko Toby Oxmanas karštiligiškai svajoja išgarsėti. Vyrukas yra įsitikinęs, kad šlovę gali atnešti dokumentinis filmas apie universitetą ir jauno žmogaus gyvenimą.

Pasitaręs su montažo režisiere, pagrindiniu juostos herojumi jis pasirenka keistą jaunuolį iš turtingos šeimos Scooby Livingstoną, kuris rūko žolę, visiškai negalvoja apie ateitį, turi pakankamai pinigų, nevengia draugauti su gėjais ir trokšta būti panašus populiarų TV pokalbių laidos vedėją Conaną O`Brieną.

Jo brolis Brady yra dar didesnis keistuolis ir kvailys, kuris draugauja su labai gražia mergina, bet neturi nei noro nei laiko pradėti kartu su ja seksualinio gyvenimo. Jaunuoliui nerūpi nei šeimos problemos, nei mokslų reikalai, nes visa galva yra užkimšta futbolu. Galbūt todėl Brady sulaukia likimo smūgio, kai per varžybas susiduria su priešininkų komandos gynėju ir patenka komos būsenon.

Supratęs, kad iš vyresniųjų sūnų praktiškai nebeįmanoma nieko tikėtis, Livingstonų šeimos galva Marty kartu su žmona Fern rūpinasi mažuoju sūnumi Mikey, kad jis užaugtų didelis ir protingas, sėkmingai koptų karjeros laiptais, valgytų tik vegetarišką maistą ir taptų geru gydytoju. Berniukas jaučia tėvų skleidžiamą meilę ir pradeda manipuliuoti tais jausmais. Jis pasiskundžia, kad iš pažiūros geraširdė ir rūpestinga namų šeimininkė Consuela iš Salvadoro neišplovė puodelio nuo sulčių, detaliai paaiškino žodžio "prievartauti" reikšmę ir viename pokalbyje išsidavė, jog jos anūkas yra mirties bausme nuteistas žudikas-prievartautojas.

Patikėjęs sūnaus papasakota istorija, Marty nusprendžia atleisti iš darbo Consuelą, tuo pažadindamas šios moters viduje nenumaldomą keršto pojūtį.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 37 asmenys:
Eric Mabius (47 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės