kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Legenda apie Zoro
Legenda apie Zoro
The Legend of Zorro
Veiksmo / Nuotykių / Drama
7.8 / (Balsavo: 250)
 

 

Režisierius:
Martin Campbell

Aktoriai:
Antonio Banderas
Catherine Zeta-Jones
Giovanna Zacarías
Raúl Méndez
Rufus Sewell
Nick Chinlund
Michael Emerson
Shuler Hensley
Pedro Armendáriz Jr.

Premjera: 2005

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 130 min.

Lietuvoje nuo: 2005-10-28

Kino studija: Amblin / Sony / Columbia

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Simonas Bartkus:
Filmų tęsinius dažnai galima apkaltinti tuo, jog jie pasirodo per anksti ir atvirai pildo vieną prodiuserių užgaidą: susirinkti gerbėjų pinigus. „Legenda apie Zoro“yra visiškai kit... skaitykite daugiau
Simonas Bartkus

XIX amžius. Praėjo dešimt metų nuo paskutiniųjų Zoro nuotykių. Kalifornija ruošiasi tapti 31-ąja JAV valstija, tačiau yra besipriešinančių Kalifornijos gyventojų valiai. Slaptos viduramžiškos draugijos nariai nenori matyti Kalifornijos JAV sudėtyje ir jie padarys bet ką, kad tik tam sutrukdytų.

O tuo tarpu Zoro... beveik visų pamirštas... Dabar Alechandro (akt. Antonijo Banderas) ir Elena (akt. Katerina Zeta-Džouns) – vyras ir žmona. Jų sūnui Choakinui (akt. Adrianas Alonso) dešimt metukų. Lygiai tiek pat, kiek praėjo nuo įsimintinųjų įvykių San Fransiske. Alechandro stengiasi gyventi įprastą šeimyninį gyvenimą, kartais dėka geros širdies ir narsaus būdo paįvairindamas jį žygdarbiais ir gindamas nelaimėlius nuo engėjų.

Tačiau gelbėti visą valstiją nuo slaptos organizcijos - rimtas iššūkis. Tai būtų senai pasiilgta veikla, verta Zoro kaukės. Į ramų gyvenimą su žmona ir vaiku spjovęs Alechandro vėl prisimena senus laikus ir imasi žygių išgelbėti Kaliforniją !

Vyras skiria visas jėgas ir laiką kaliforniečių gynybai, taigi šeimai – Elenai ir Choakinui – tenka vis mažiau dėmesio. Mažąjį Choakiną tai skaudina. Jo mylimiausias herojus - kaukėtasis didvyris Zoro - spėja ir gali viską. Jis pasirodo tada, kai jo labiausiai reikia, jis – visos valstijos viltis. O štai tėtis... Berniukas nė neįtaria, kad tėvelis ir yra visur esantis Zoro.

Seksualiąjai herojaus žmonai kasdien vis sunkiau kęsti vienatvę. Ji ne iš tų moterų, kurios gali ramiai gyventi nesulaukdamos dėmesio iš vyro. Todėl vieną dieną, moteriško įniršio ir nuoskaudos apimta Elena neapsikentusi su esama padėtimi, iššveičia lauk Alechandro su visa jo manta. O netrukus poto superherojus Zoro iš savo mylimosios gauna skyrybų dokumentus...

Tačiau tai dar ne viskas. Tokios moterys kaip Elena ilgai vienišos nelieka. Apie Eleną rėžti sparną ima jos paauglystės draugas Armandas (akt. Rufas Sjuvelas). Tačiau saldžios gerbėjo kalbos ir meilus elgesys slepia kur kas daugiau nei romantiškus jausmus. Alechandro sužino, jog Armandas priklauso slaptąjai organizacijai, kaišiojančiai pagalius į ratus Kalifornijos kelyje į JAV.

Alechandro iškyla dilema: atlikti savo pareigą prieš Kalifornijos gyventojus ar būti tiesiog geru vyru ir tėvu. Jam teks pasirinkti, kas jis iš tikrųjų – Zoro, paprastų žmonių didvyris, ar Alechandro – mylintis vyras ir tėvas.

„Legenda apie Zoro“ – tai režisieriaus Martino Kembelo filmo, pasirodžiusio 1998 metais „Zoro kaukė“ tęsinys.

2005-11-09 kinas.info savaitės apžvalga: "Legenda apie Zoro" atsispyrė konkurentų spaudimui
2005-11-03 kinas.info savaitės apžvalga: Populiariausias savaitgalio filmas – "Legenda apie Zoro"

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Derek Jacobi (80 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės