kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Vilkų imperija
Vilkų imperija
L`Empire des loups / Empire of the Wolves
Veiksmo / Drama / Trileris
6.7 / (Balsavo: 78)
 

 

Režisierius:
Chris Nahon

Aktoriai:
Jean Reno
Arly Jover
Jocelyn Quivrin
Laura Morante
Philippe Bas
David Kammenos
Didier Sauvegrain
Patrick Floersheim
Etienne Chicot
Albert Dray
Vernon Dobtcheff
Élodie Navarre

Premjera: 2005

Pastatyta: Prancūzija

Filmo trukmė: 128 min.

Lietuvoje nuo: 2005-08-12

Kino studija: Kairos

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Prancūzijos Stephenu Kingu vadinamas populiarusis rašytojas Jeanas Christophe`as Grange ("Purpurinės upės") pristato ketvirtąjį romaną apie Turkijos mafiją, elitinę teroristų organizaciją, žiauraus serijinio žudiko veiklą, smegenų plovimą, atminties praradimą, nelegalių emigrantų pervežimo verslą ir nematomų antgamtinių jėgų įtaką.

31 mln. eurų biudžeto kino kūrinys primena gerai žinomų filmų "Bornas. Sunaikinta tapatybė", "Septyni" ir "Avinėlių tylėjimas" mišinį, kurį puikiai papildo Jeano Christophe`o Grange neįtikėtinas originalumas, nenuspėjamas paslaptingumas ir sugebėjimas sukurti neįprastą atmosferą. Iš pirmo žvilgsnio lyg ir nesusijusios tarpusavyje dvi istorijos nelauktai susipina ir perauga į visiškai neprognozuojamą finalą. Ko gero, neveltui šio filmo prodiuseriai už bestseleriu jau tapusios knygos ekranizacijos teises sumokėjo rašytojui net 1 mln. eurų.

Neatpažįtamame rudeniniame Paryžiuje nepertraukiamai lyja. Ana (akt. Arly Jover) vis dažniau praranda atmintį ir kenčia nuo haliucinacijų. Ji nesugeba atpažinti net Vidaus reikalų ministerijoje dirbančio mylimojo vyro Loreno, su kuriuo pragyveno aštuonerius metus. Mergina nepaklūsta neurologijos profesoriaus pasiūlymui atlikti smegenų biopsijos operaciją, bet pati telefonų knygoje išsirenka labiau patikimą gydytoją Matildą (akt. Laura Morante), kuri mėgina aiškintis keistos savijautos priežastis.

Tuo pačiu metu idealistiškas policijos komisaras Polas Nertė (akt. Jocelynas Quivrinas) Paryžiaus kanalizacijoje vėl aptinka žiauriai išniekintą žmogaus kūną. Tai jau trečiasis turkų kilmės moters lavonas per keletą dienų, bet jaunasis pareigūnas niekaip nesugeba surasti netgi menkiausių įkalčių. Jo kolegos ramia sąžine numoja ranka į pasikartojančius nusikaltimus, nes nelegaliai gyvenančių emigrančių likimai nieko nedomina.

Atsidūręs aklavietėje Polas ryžtasi kreiptis pagalbos pas prastos reputacijos detektyvą Žaną Luisą Šiferį (akt. Jeanas Reno). Šis policijos veteranas jau 20 metų patruliuoja Paryžiaus Mažosios Turkijos rajone ir žino daug nepastebimų paslapčių, bet dažnai mėgsta laužyti nustatytas taisykles ir nevengia skandalingų sprendimų. Jam visiškai nesvarbu, kaip bus įvertinta žiaurumu grindžiama taktika ir kokias pasėkmes sukels toks elgesys.

Anai dar daugiau nerimo sukelia Matildos pažįstamos biologės išvada, kad jos išvaizda turi turkiškų požymių, kurie buvo paslėpti drastiškos kosmetinės operacijos metu. Mergina pradeda įtarti, kad prie dabartinės būsenos kažkaip galėjo prisidėti jos nesąžiningas vyras.

Savo ruožtu, Žanas Luisas Šiferis surenka vis daugiau įrodymų, kad identiškais metodais įvykdytos žmogžudystės greičiausiai yra susijusios su Turkijos teroristų organizacija "Žili vilkai", kuriai atstovaujantys asmenys dėl nežinomų priežasčių įdarbina požeminėse siuvyklose panašios išvaizdos tautietes.

Paslaptingą bylą tiriantis Polas nepamiršta ir asmeninių motyvų, nes kadaise nuo serijinio žudiko rankos nukentėjo jo mama. Jaunuolis trokšta kuo greičiau perprasti pavojingų nusikaltėlių sumanytą sistemą ir beveik neabejoja, kad reikiamus atsakymus suras tik niūriose Stambulo gatvėse.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės