kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Mylėk ir tikėk
Mylėk ir tikėk
Keeping the Faith
Komedija / Drama / Romantika
7.7 / (Balsavo: 22)
 

 

Režisierius:
Edward Norton

Aktoriai:
Edward Norton
Ben Stiller
Jenna Elfman
Anne Bancroft
Eli Wallach
Ron Rifkin
Milos Forman
Holland Taylor
Lisa Edelstein
Rena Sofer
Ken Leung
Brian George
Catherine Lloyd Burns
Susie Essman
Stuart Blumberg

Premjera: 2000

Filmo trukmė: 128 min.

Lietuvoje nuo: 2000-09-01

Kino studija: Spyglass Entertainment

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Tai - ypatinga romantinė komedija. Sakysite: argi jos visos šiais laikais nėra ypatingos? Tačiau ši - iš tiesų netikėta romantinė komedija.

Vaikystėje Brajanas ir Džeikas buvo neišskiriami draugai. Ir šiandien jie - vis dar geriausi bičiuliai. Ana vaikystėje draugavo su abiem. Tiesiog draugavo. Ana jau seniai nematė nei vieno iš jų. Bet šiandien ji sugrįžta į Niujorką, į senąjį gerąjį Manheteną. Mergina nekantrauja pamatyti abu savo draugus, jie nekantrauja pamatyti ją.

Tačiau yra vienas nedidelis, bet reikšmingas dalykas, kurį privalote žinoti ne tik jūs, bet ir Ana. Abu vyrukai pasirinko neeilinį gyvenimo kelią. Šiandien Brajanas ir Džeikas tarnauja Dievui, tiesa, skirtingose bažnyčiose. Susipažinkite: šventasis tėvas Brajanas Finas ir rabinas Džeikas Šramas.

Tiesa, Ana Raili į savo vaikystės miestą taip pat sugrįžo kitokia - gražesnė, patrauklesnė, be to, tapusi energinga darboholike. Argi ką nors turėtų stebinti, kad du sveiki, normalūs vyrai, netikėtai pamatę ir suvokę, kad iš jų vaikystės draugės - "plokščios" mergaičiukės riesta nosyte - išaugo seksuali jauna moteris, ją iki ausų įsimylėjo? Tik va problema: kataliką kunigą Brajaną saisto skaistybės įžadai, o rabinas Džeikas savo antrąja puse gali rinktis tik žydaitę.

Kurį vyriškį pasirinks Ana? O kaip dviem jauniems įsimylėjusiems šventikams pavyks išsaugoti ne tik širdies reikalus, bet ir pasirinktą gyvenimo kelią?

Brajanas ir Džeikas tvirtai tiki Dievu. Reikia pripažinti, kad naujajame amžiuje jų vienmečiai - dvidešimtmečiai ar trisdešimtmečiai - jau dažnai yra nusivylę viskuo, pradedant bažnyčia ir baigiant žiniasklaida. Tačiau šis filmas įrodo: religija gali būti lanksti. Brajanas ir Džeikas - ne kokie nors dogmų sukaustyti kompleksuoti vaikinai. Jie galvoja apie moteris, šneka apie seksą, o visą energiją iškrauna ugninguose pamoksluose.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės