kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Trijulė iš Belvilio
Trijulė iš Belvilio
Les Triplettes de Belleville
Animacija / Komedija / Nuotykių
8.3 / (Balsavo: 23)
 

 

Režisierius:
Sylvain Chomet

Aktoriai:
Béatrice Bonifassi
Lina Boudreault
Michèle Caucheteux
Jean-Claude Donda
Mari-Lou Gauthier
Michel Robin
Monica Viegas

Premjera: 2003

Pastatyta: Prancūzija/Belgija/Kanada

Filmo trukmė: 78 min.

Lietuvoje nuo: 2004-09-17

Kino studija: Les Armateurs

Platintojas: Lietuvos kinas

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Unikalus filmas sinefilams ir kinomanams, kurie yra įsitikinę, kad nekenčia animacinio kino. Ir ne tik jiems, o visiems – dideliems ir mažiems, kurie moka vertinti originalumą, savitą humorą, nepakartojamą istoriją ir nežino, kad yra pavargę nuo štampuotos Holivudo kompiuterinės animacijos. 2003 m. Kanų kino festivalio publika režisieriui S.Chomet surengė ilgą ovaciją, o kritikai apibėrė komplimentais, šiaip jau būdingais tik autoriniam kinui. Ir sutartinai pripažino jo filmą šedevru.

Ponia Suza, įsūnija mažą liūdną berniūkštį. Berniūkščio ateitis užrašyta ant jo marškinėlių ir tampa jo vardu – Čempionas. Ponia Suza nori pralinksminti savo augintinį, padovanoja jam šunelį Bruno, bet Čempiono džiaugsmas greitai praeina. Berniukas kliedi dviračiais. Gauna jis dviratį, mindamas pedalus keturkampis storulis tampa ištįsusiu jaunikaičiu, o dviratis – jo gyvenimo esme ir prasme.

Ponia Suza treniruoja Čempioną, triračiu mina už jo ir vis pučia švilpuką. Vis riebėjantis šuo Bruno tursena iš paskos. Bet kartą įvyko nelaimė – Čempioną su visu dviračiu tiesiai iš Tur de Frans lenktynių pagrobė keturkampiai gangsteriai. Ponia Suza ir Bruno vandens dviračiu leidžiasi į kelionę per vandenyną. Į didelį miestą Belvilį, kur ant jūrų kranto stovi riebi statula su mėsainiu vietoje deglo, o gatvėmis vaikšto vos savo lašinius patempiantys miestelėnai.

Liesų piliečių mieste nėra. Liesos yra tik trys žavios damos, garbaus amžiaus varjetė žvaigždės, kurios scenoje švytėjo Fredo Astero laikais. Garbiosios damos iki šiol linksmina storuosius Belvilio gyventojus. Jų fantastiškas trio pritrenkia ne tik juos, bet ir visus šioje ekrano pusėje. Dar garbiosios damos, kaip ir dera chrestomatinėms prancūzėms, maitinasi varlėmis. Iš jų gamina pietus ir desertą, o gaudo rankinėmis granatomis, kurias elegantiškai nešiojasi rankinukuose.

Ponia Suza, plonakojis Bruno ir trys eksžvaigždės su kandžių apkapotais boa ir narsiomis širdimis paskelbia karą Čempioną pavogusiai mafijai. Visos damos nusipelno laimingos pabaigos.

Filmas nusipelno žiūrovų meilės. Jiems – šis talentingas, magiškas pasaulis su aliuzijomis į senąjį kiną, nuostabiai išradingai nupieštomis detalėmis, su meile ir nostalgija, su ironija ir humoru. Jis visiems, dideliems ir nelabai, nes jo svarbiausia tema – sugrįžimas į vaikystę. Jis privers juoktis ne iš žodžių, nes teksto praktiškai beveik nėra, bet iš groteskiško ir tokio tikro jo pasaulio.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 46 asmenys:
Aimee Graham (43 m.)
Asia Argento (43 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės