kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Nematomi ir mirtinai pavojingi
Nematomi ir mirtinai pavojingi
Rodina zhdet / In the Service of My Country
Veiksmo
10 / (Balsavo: 3)
 

 

Režisierius:
Oleg Pogodin

Aktoriai:
Valeri Nikolayev
Yuri Solomin
Maria Kivva
Dmitriy Dyuzhev
Vladimir Turchinsky
Lev Prygunov
Igor Livanov
Vasili Mishchenko
Pavel Derevyanko
Sergei Nikonenko

Premjera: 2003

Pastatyta: Rusija

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Vienas brangiausių Rusijos mini serialų.

Artimieji rytai. Į vieną naftos baseino šalių atvyksta žurnalistu tarptautininku apsimetęs žvalgas Viktoras Bystroliotovas (akt. Valeri Nikolayev). Jo tikslas – susipažinti su garsiu teroristu Džavadu, kuris jau prieš kelerius metus pasitraukė iš aktyvios veiklos ir kažkur slapstosi. Dabar jo ieško ne tik specialusis Interpolo padalinys, bet ir buvę kovų draugai, savo lyderiui paskelbę mirties nuosprendį už priesaikos išdavimą. Bystroliotovas ir jo komanda turi aplenkti kitus ir pirmieji aptikti Džavado pėdsakus.

Pagrindinis serialo personažas – specialusis agentas Viktoras Bystroliotovas priklauso žvalgybos elitui. Jis puikiai išsilavinęs, kalba arabų, prancūzų ir anglų kalbomis, mėgsta avantiūras, riziką, yra tikras kovų menų virtuozas. Patrauklios išvaizdos, šmaikštus ir intelektualus vyras mėgaujasi moterų dėmesiu, tačiau mano, kad šeima ir žvalgo darbas yra nesuderinami dalykai. Bystroliotovo sąskaitoje daugiau nei 50 sudėtingų užduočių, tačiau ši operacija – itin sudėtingas išbandymas ir tokiam patyrusiam specialistui.

Populiarus aktorius Jurijus Solominas (akt. Yuri Solomin) vaidina generolą leitenantą Vladimirą Rokotovą, kuris yra ne tik žvalgybinės grupės vadas, bet ištisų žvalgų kartų mokytojas, išugdęs ne vieną puikų agentą. Bystroliotovą jis myli kaip sūnų. Rokotovas taip apibūdina žvalgo darbą : "Protas – žvalgo tėvas, ryžtingumas – motina, tikslumas – brolis, ištvermė – sesuo, tačiau svarbiausia žvalgo savybė – laiku pasprukti, kai padai svyla".

Šnipų gretose yra vienintelė moteris – leitenantė Rita Novosiolova. Ši jauna ir trapi mergina – vaikščiojanti terorizmo enciklopedija. Ji dievina greitį ir automobilius, ji tiek daug žino apie ginklus, kad patarimo klausia net kolegos vyrai. Tačiau nepaisant sunkaus ir rizikingo darbo, ji visada išlieka seksuali ir moteriška.

Serialo veiksmas plėtojasi Artimuosiuose rytuose, Šveicarijoje ir Rusijoje.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 44 asmenys:
Miranda Otto (51 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės