kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Mano žmona - ragana
Mano žmona - ragana
Bewitched
Komedija / Fantastika
6.9 / (Balsavo: 234)
 

 

Režisierius:
Nora Ephron

Aktoriai:
Nicole Kidman
Will Ferrell
Shirley MacLaine
Michael Caine
Jason Schwartzman
Heather Burns
Sally Upland
Jim Turner
Stephen Colbert
David Alan Grier
Steve Carell
Jennifer Hall
Jarrad Paul

Premjera: 2005

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 102 min.

Lietuvoje nuo: 2005-08-12

Kino studija: Columbia Pictures

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Mantas Mikšys:
Kokios merginos savybės gali trukdyti užmegzti rimtus santykius? Ji knarkia? Vėluoja į pasimatymus? Neužmiega be taurės Martinio? Rūko kontrabandines cigaretes? Į kavą vyrams lieja... skaitykite daugiau
Mantas Mikšys

Greičiausiai kiekvienas vyras juokaudamas pasakys, kad jo žmona - ragana, bet ar jie įtaria kad kartais tai nėra tik pokštas?...

Jauna šiuolaikinė ragana Izabelė (akt. Nikolė Kidman) – tikrų tikriausia ragana. Na, ne visai pati tikriausia, mat ji nusprendžia sulaužyti šimtametes raganų tradicijas ir atsisakiusi raganiškų galių gyventi kaip paprasta mirtinga mergina.

Geraširdė naivi raganaitė svajoja ne apie antgamtiškų jėgų pažabojimą ar slaptus raganų sąskrydžius. Izabelės tikslas – sutikti mielą ir patikimą, „šiek tiek beviltišką“ vyriškį, o vėliau sukurti šeimą.

Kitame miesto gale žavus išsiskyręs aktorius Džekas (akt. Vilas Ferelas) ieško vaidmens, kuris kilstelėtų jį arčiau kino žvaigždyno. Džekui pastaruoju metu nesisekė, todėl dabar jam reikia nepražiopsoti sėkmingos progos. Tačiau konkurencija kino versle didelė – norint pritraukti dėmesį, reikia kuo nors išsiskirti.

Čia Džekui pagelbėja paprasta taisyklė: nauja – tai gerai pamiršta sena. Džekas susidomi atnaujinta populiarios 60–ųjų situacijų komedijos „Kerėtoja“ versija. Net ir Lietuvoje rodytame seriale pasakojama apie ypatingos porelės - mirtingojo ir raganos – šeimyninį gyvenimą. Aktorius jau regi save pagrindinio veikėjo Darelo vaidmenyje... Jam trūksta tik partnerės, vaidinsiančios jo herojaus žmoną Samantą.

Likimas iškrečia Džekui pokštą. Vieną gražią dieną jis kaktomuša susiduria su Izabele. Džeką pakeri jos išvaizda, o ypač nosis, kuri jam pasirodo visiškai tokia pat, kaip ir originlios serialo versijos žvaigždės – Elizabetos Montgomeri. Pakerėtas aktorius supranta, jog tai ji – ideali partnerė Samantos vaidmeniui seriale.

Izabelė taip pat pajunta nenugalimą trauką naujam pažįstamąjam. Ji, aišku, turi savų planų. Šiuolaikiškos raganaitės akiratyje pasirodė tinkamas kandidatas į gyvenimo palydovus. Izabelė jaučia, kad „gyvenime pasimetęs“ Džekas jai gali suteikti tai, ko ji taip trokšta: įprasta mirtingųjų gyvenimą ir jaukią tradicinę šeimą.

Izabelės ir Džeko pažintis tampa lemtinga, tačiau nei vienas jų nesitikėjo, kad įvykiai susiklostys kiek kitaip...

Ar Izabelė atsispirs norui kartais viską pagreitinti raganišku būdu? Ar nepastebės kerų paprastas mirtingasis Džekas? Ir ar išties taip jau smagu gyventi standartinį paprastą mirtingųjų gyvenimą?...

2005-08-08 Raganiškas Nicoles Kidman noras - būti panašiai į Marilyn Monroe
2005-06-30 Nicole Kidman gavo vaidmenį dėl savo nosies

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės