kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Šnipų vaikučiai
Šnipų vaikučiai
Spy Kids
Komedija / Šeimai / Nuotykių
8.2 / (Balsavo: 89)
 

 

Režisierius:
Robert Rodriguez

Aktoriai:
Antonio Banderas
Carla Gugino
Alexa Vega
Daryl Sabara
Alan Cumming
Tony Shalhoub
Teri Hatcher
Cheech Marin
Robert Patrick
Danny Trejo
Mike Judge
Richard Linklater
Guillermo Navarro

Premjera: 2001

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 88 min.

Lietuvoje nuo: 2001-08-31

Kino studija: Dimension Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Gregorio ir Ingred buvo laikomi geriausiais pasaulyje agentais - šnipais. Jie labai profesionaliai atlikdavo savo vadovų užduotis, tačiau vieną dieną atsidūrė visiškoje nežinomybėje. Gregorio gavo užduotį nužudyti Ingred. Tuo tarpu Ingred buvo įsakyta atsikratyti Gregorio. Ne paslaptis, kad jie labai mylėjo vienas kitą, todėl nusprendė susituokti, nieko nežudyti ir visiems laikams atsisakyti pavojingo darbo.

Greitai prabėga devyneri metai, ir Cortezų šeimą papildo du vaikučiai Karmen ir Džunis. Bet šeimyniniais reikalais užversti tėveliai niekaip negali pamiršti savo praeities. Pavojaus jausmas ir nuotykių troškimas užverda Gregorio ir Ingrid kraują. Vos tik gavę naują užduotį, buvę specialieji agentai vėl nusprendžia stoti į kovą su žymiausiais pasaulio niekšais. Tačiau jie net pagalvoti negalėjo, kad taip lengvai pateks į meistriškai sureztus maniako, TV laidų vaikams vedėjo Fegano Flopo spąstus.

Spalvingajam blogiečiui neužtenka TV eterio laiko. Jam norisi užgrobti visą pasaulį. Tokiam "kilniam" tikslui populiari žvaigždė ruošia mažų vaikų robotų būrį, kurie turės atlikti patį juodžiausią darbą. Sužinojęs blogas naujienas apie tėvelių nesėkmę, "dėdė" Feliksas papasakoja vaikams visą teisybę: jis nėra tikrasis jų dėdė, tėveliai negrįš iš atostogų, o pasauliui gresia didžiulis pavojus.

Nepaprastai drąsi mergaitė Karmen ir jos mažasis broliukas Džunis nusprendžia nubausti blogiečius, išlaisvinti į nelaisvę pakliuvusius tėvelius ir išgelbėti visą žmoniją. "Šnipų vaikučiai" aplanko jau tikrą tėvelio brolį Mačete. Jo namuose yra saugomi paslaptingi kostiumai (jų dėka įmanoma ne tik skraidyti), transporto priemonės (automobilis, virstantis povandeniu laivu), naudingi daikčiukai (laikrodžiai su paslėptomis gudrybėmis, pinigai, tinkantys visose pasaulio šalyse, mikrobangų krosnelė, kuri iš bet kurio maisto produkto padaro "McDonalds" restorano patiekalą, ir t.t.) ir įvairūs ginklai.

Iki ausų apsiginklavę vaikučiai patraukia Fegano Flopo pilies link, tačiau greitai išsiaiškina, kad už jo slepiasi dar visa galybė piktadarių: samdoma žudikė Gradenko su labai bloga šukuosena, dešinioji rankelė Numylėtinis ir klastingasis apgavikas Šveplius.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 44 asmenys:
Miranda Otto (51 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės