kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Žudikas, pravarde Balandis
Žudikas, pravarde Balandis
Aprel
Drama
6.3 / (Balsavo: 10)
 

 

Režisierius:
Konstantin Murzenko

Aktoriai:
Yuriy Kutsenko
Yevgeni Stychkin
Denis Burgazliev
Aleksandra Kulikova
Mikhail Krug
Olga Suslova
Renata Litvinova
Sergei Shemarkin
Vladimir Vdovichenkov

Premjera: 2002

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 102 min.

Kino studija: CTB

 

Šiuolaikinio kino modernizmo stiliaus bruožų turinti gangsterių istorija, kurioje susipina nusikaltėlių pasaulio kasdienybė, romantiška meilė ir filosofiniai motyvai. Kriminaliniai autoritetai aiškinasi santykius, planuoja žmogžudystes, dalinasi pinigus ir įtakos sferas, o į šį pražūtingą sūkurį įtraukti žmonės mėgina išgyventi, beviltiškai balansuodami tarp gyvenimo ir mirties, nusikaltimo ir moralės. Gangsteris Balandis gauna užsakymą likviduoti du konkuruojančios grupuotės narius. Jis ne itin nori imtis ‘‘kilerio‘‘ vaidmens, tačiau bosas įtikina vaikiną, kad būtent šie vyrukai kalti dėl Balandžio problemų su ‘‘mentais‘‘. Tą pačią naktį gangsteris pavėžėja merginą, kuri pasikviečia jį į namus. Tarp Alos ir Balandžio užsimezga romanas. Mergina dirba slauge kūdikių namuose, o naktimis mėgina užsidirbti Tverės bulvare prekiaudama savo kūnu. Ryte gangsteris bando įvykdyti jam patikėtą užduotį, tačiau lemiamu momentu neišdrįsta paspausti gaiduko. Vieną iš jo potencialių aukų verslininką Volodią taip pat kankina sąžinės priekaištai. Gelbėdamas savo kailį, sėbrų spiriamas, jis sutinka dalyvauti pavojingoje ir rizikingoje operacijoje. Tuo pat metu jis jaučia, kad virš galvos jau sukasi mirties angelas. Visų šios istorijos dalyvių keliai susikirs keistoje vietoje ir pačiu netinkamiausiu laiku – naktį kūdikių namuose. Čia bus suvestos visos sąskaitos, o už tiesą teks labai brangiai sumokėti.
Filmas įdomus ir lingvistiniu požiūriu - net gerai rusų kalbą mokančiam beveik neįmanoma suprasti Maskvos gangsterių žargono.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Will Ferrell (51 m.)
Nina Petri (55 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės