kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
2046
2046
2046
Drama / Romantika
8 / (Balsavo: 21)
 

 

Režisierius:
Kar Kai Wong

Aktoriai:
Tony Leung Chiu Wai
Li Gong
Takuya Kimura
Ziyi Zhang
Maggie Cheung
Carina Lau
Chen Chang
Ping Lam Siu
Thongchai McIntyre
Jie Dong

Premjera: 2004

Pastatyta: Kinija/Prancūzija/Vokietija

Filmo trukmė: 129 min.

Kino studija: Columbia Pictures Corporation

Platintojas: Kino Pavasaris 2005

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Preciziškumu garsėjantis režisierius Wong Kar-Wai`us naujausią filmą kūrė net penkerius metus ir vos spėjo į premjerą Kanų festivalyje, kurio organizatoriai ryžosi precedento neturinčiam sprendimui pakeisti iš anksto suplanuotus seansų laikus. Ilgai laukto filmo kopija buvo atskraidinta į Prancūzijos Rivjerą likus tik kelioms valandoms iki oficialios premjeros… Bet po to režisierius nusprendė dar kartą perfilmuoti keletą epizodų, pridėti naujų scenų ir permontuoti beveik visą medžiagą.

Melodramos "Meilės laukimas" tęsiniu vadinamo filmo pavadinimas reiškia datą, kada bus praėję 50 metų, kai Honkongas atsiskyrė nuo Kinijos. Į ateitį kursuojančiame laiko traukinyje žmonės važiuoja susigrąžinti prisiminimų apie praeitį ir įsitikinti, ar per tą laiką kas nors pasikeitė. Vienas tokių keleivių beprotiškai įsimyli traukinio palydovę-robotę, kuri tiesiog nebegali atsakyti į jo jausmus.

Tai užuomazga fantastinei knygai, kurią rašo bulvarinės spaudos žurnalistas Čou. Jis buvo išvykęs į Singapūrą ir mėgino atnaujinti santykius su lošėja Su Li-Žen, bet nieko nepešęs grįžo atgal į Honkongą ir apsigyveno pigaus viešbučio kambaryje Nr. 2047. Vienišas vyras nenori pamiršti praeities ir ryžtasi suvilioti kambaryje Nr. 2046 įsikūrusią žavią prostitutę Bai Lin. Bet po kelių pasimatymų jis pats suvokia, kad nesugebės atsakyti į merginos jausmus.

Čia vaidina Azijos kino žvaigždės Tony Leung, Zhang Ziyi, Gong Li, Takuya Kimura, Faye Wong, Carina Lau, Chen Chang, Maggie Cheung, įsimintina Peero Rabeno, Roberto Wellso, Zbigniewo Preissnerio ir kitų kompozitorių muzika, šiuolaikiniais specialiaisiais efektais ir nuostabiais vizualiniais sprendimais stebina net trys operatoriai Christopheris Doyle`as, Kwan Pun-leung ir Lai Yiu-fai.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės