kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Baltasis Oleandras
Baltasis Oleandras
White Oleander
Drama
7.5 / (Balsavo: 80)
 

 

Režisierius:
Peter Kosminsky

Aktoriai:
Michelle Pfeiffer
John Billingsey
Alison Lohman
Elisa Bocanegra
Darlene Bohorquez
Robin Wright
Renée Zellweger
Patrick Fugit
Scott Allan Campbell
Billy Connolly
Cole Hauser
Noah Wyle
Amy Aquino
Svetlana Efremova
Leila Kenzle
Taryn Manning
Allison Munn
Kali Rocha
Melissa McCarthy

Premjera: 2002

Pastatyta: JAV/Vokietija

Filmo trukmė: 109 min.

Lietuvoje nuo: 2003-01-31

Kino studija: Warner Brothers

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Baltasis oleandras - tai gėlė. Kartais ji gali būti nuostabi, o kartais - nuodinga. Jos skleidžiamas grožis yra apgaulingas ir trapus. Šios gėlės žiedas yra labai gera metafora filmo herojei Ingrid Magnussen. Ji yra graži, stipri ir savimi besirūpinanti moteris, kuri mėgsta krėsti nenuspėjamas šunybes artimiausiems žmonėms, o ypač labai jautrios sielos dukrelei Astrid.

Priimdama svarbius sprendimus gyvenime, Ingrid vadovaujasi tik savo asmeninėmis mintimis, užgaidomis ir svajonėms, perdaug nekreipdama dėmesio kaip tie poelgiai paveiks jos dukterį, kurią ji labai myli. Bent jau viešai teigia, kad myli.

Vieną vakarą įsiutusi iš pavydo Ingrid mėgstamiausios gėlės baltojojo oleandro nuodais nužudo savo meilužį Barry. Geriausiu atveju, jai reikės praleisti kalėjime tik 30 metų, bet gali atsitikti ir taip, kad moteris bus įkalinta už grotų iki gyvos galvos. Tai reiškia, kad savo mamą beprotiškai dievinanti Astrid gražiausiais paauglystės metais turės džiaugtis vaikų namuose arba kitose šeimose.

12-os metų mergaitei teks pačiai semtis gyvenimo patirties, savo kailiu susidurti su skurdu, prabanga, pirmaja meile, seksualiniu brendimu, pavydu, draugyste, bandymu nužudyti, savižudybe ir kitais dalykais.

Jos pirmoji pamotė Starr kadaise buvo striptizo šokėja ir nepataisoma alkoholike, bet po to pradėjo skaityti bibliją ir tapo praktikuojančia katalike. Moteris trokšta parodyti Astridai kelią pas Dievą, tačiau su kiekviena diena vis labiau pradeda bijoti, kad seksualioji paauglė gali "nukabinti" jos draugą Ray`ų. Būtent dėl šios priežasties jauna mergaitė yra priversta ieškotis naujos globėjos.

Antraja jos pamote tampa "B" lygio filmų aktorė Claire Richards, kuri yra tvirtai įsitikinusi, kad jos vyras yra užmezgęs meilės romaną su kita mergina. Netikėtai greitai turtuolė moteris ir maištingo charakterio mergaitė tampa geriausiomis draugėmis. Jos bendrauja taip puikiai, tarsi nuo pat gimimo būtų seserys. Tačiau ši nuostabaus gyvenimo idilija prabangiame Malibu kororte ilgai nesitęs. Likimas nublokš Astrid pas trečiąją pamotę keistuolę - emigrantę iš Rusijos Reną.

Per visą tą laiką patyrusi daugybę teigiamų ir neigiamų emocijų, Astrid sugebėjo nepamiršti tikrosios savo ekscentriškos mamos Ingrid, kurios meilės jai taip trūko.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 55 asmenys:
Zoe Saldana (40 m.)
Hugh Dancy (43 m.)
Robin Tunney (46 m.)



Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės