kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Viliojimo menas
Viliojimo menas
Laws of attraction
Romantika / Komedija
8.2 / (Balsavo: 34)
 

 

Režisierius:
Peter Howitt

Aktoriai:
Pierce Brosnan
Julianne Moore
Parker Posey
Michael Sheen
Frances Fisher
Nora Dunn
Heather Ann Nurnberg
Johnny Myers
Mike Doyle
Allan Houston
Vincent Marzello

Premjera: 2004

Pastatyta: JAV / Vokietija

Filmo trukmė: 90 min.

Lietuvoje nuo: 2004-08-27

Kino studija: New Line Cinema

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Niujorko advokatė Odri Vuds yra labai organizuota, smulkmeniška ir rūpestinga. Kiekvienai skyrybų bylai ji atsakingai ruošiasi ir principingai siekia iškovoti savo klientui geresnes sąlygas. Toje pačioje sferoje specializuojasi ir advokatas Danielis Rafertis, kuris stebina visišku išsiblaškymu, nuolat vėluoja į teismo posėdžius, o kartais net užsnūsta jų metu, bet vistiek kažkokiu neįtikėtinu būdu sugeba iš salės išeiti nugalėtoju. Odri ir Danielis laikomi geriausiais adovokatais Manhetene, nes iki šiol dar nepralaimėjo nei vienos bylos.

Tačiau vieną dieną dviejų populiariausių ir geriausių advokatų keliai susikerta. Jie susitinka teisme, kuriame teks ginti skirtingų žmonių interesus ir kovoti tarpusavyje. Tai reiškia, kad, teisėjui paskelbus galutinį nuosprendį, kažkuris iš jų turės pripažinti pralaimėjimą.

Kadangi išsiskirti sumanė elitinė pramogų verslo porelė - roko žvaigždė Tormas Džemisonas ir rūbų dizainerė Serena, teismo procesas sukelia ypatingą žiniasklaidos susidomėjimą.

Darbo reikalais vis dažniau bendraujantys Odri ir Danielis negaili vienas kitam piktų žodžių teismo salėje, o konkuruojančių advokatų neapykanta vienas kitam tik stiprėja.

Tuo metu garsiojoje skyrybų byloje paaiškėja, kad buvę sutuoktiniai Tormas ir Serena siekia prisiteisti jų šeimai priklausančią ištaigingą pilį Airijoje, todėl Odri Vuds ir Danielis Rafertis išvyksta į šią šalį, kad surinktų kuo daugiau informacijos apie tikrąjį prabangaus nekilnojamo turto savininką.

Mažo Airijos miestelio žmonės surengia atvykėliams iš Niujorko svetingą priėmimą su folklorine muzika, smagiais šokiais ir gardžiu alumi. Du, vienas kito nekenčiantys, advokatai šio itin audringo ir girto vakarėlio prabunda vienoje lovoje. Negana to, jie mūvi vienodus žiedus... vedybinius žiedus !

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės