kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Mūsų meilės istorija
Mūsų meilės istorija
The story of us
Drama / Komedija / Romantika
7.7 / (Balsavo: 13)
 

 

Režisierius:
Rob Reiner

Aktoriai:
Bruce Willis
Michelle Pfeiffer
Colleen Rennison
Jake Sandvig
Casey Boersma
Rob Reiner
Julie Hagerty
Rita Wilson
Dylan Boersma
Tom Poston
Tim Matheson

Premjera: 1999

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 95 min.

Lietuvoje nuo: 2000-11-03

Kino studija: Warner Bros.

Platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Jos tokios panašios į Naujųjų Metų atėjimą – lengva juos sutikti, tačiau ne taip lengva nugyventi. Vietoj to, kad eidami į jas džiūgautumėte “kol mirtis mus išskirs”, gal geriau į ceremoniją įtraukite klausimą: “Ar bent suprantate, kaip sunku bus?”. Ir, jei jūs tikrai tikite, kad jūs tai suprantate, tai tada ir tik tada jūs turėtumėte sakyti ne “TAIP”, o “AŠ PASISTENGSIU”.

Žmonės skiriasi dėl pačių įvairiausių priežasčių: nelauktai išblėso meilė, suviliojo kitas kiek gražesnis partneris arba tiesiog atsibodo gyventi kartu. Panašiai ir beveik taip pat atsitiko TV muilo operų scenaristui Benui ir kryžiažodžių sudarytojai Katie. Kaip ir visi, jie susituokė laimingi, ramiai ir gražiai pragyveno net 15 metų, užaugino du vaikus ir ...

... sulaukė tokios dienos, kai kažkas atsitiko. Vyras ir žmona jau nebenori būti kartu, svajingi prisiminimai apie švelnius ilgus Beno plaukus ir nuostabiai gražią Katie vestuvinę suknelę jau išblėso. Jie nori išsiskirti ir tiek. Bet apie tokį sprendimą sunkiausia pasakyti vaikams, kurie nėra jau tokie maži.

Benas ir Katie gyvena ir kenčia vienas kitą tik dėl jų. Kai Joshas ir Erin nemato, jie pradeda auklėti vienas kitą, rėkti ir muštis, o vakarais vaidina gerą tėvelį ir rūpestingą mamytę, kurie kažkodėl nesikalba tarpusavyje.

Galų gale jie sugalvoja išleisti savąsias atžalas į vasaros stovyklą. Dabar net aštuonerias savaites jie galės gyventi normaliai ir ... atskirai. Benas leidžia laiką su savo draugais Stanu, kuris yra vedęs, ir Dave`u, kuris yra viengungis, bet labai sėkmingai tvarkosi su Stano sekretore (kartais ant stalo, kartais kitur).

Tuo tarpu, Katie labiau linkusi spręsti gyvenimo kryžiažodžius su savo draugėmis ir pradeda flirtuoti su išsiskyrusiu dantistu Marty. Šis faktas paskatina Beną vėl imtis ryžtingesnių veiksmų. Jis lyg ir nori susigrąžinti Katie. Vis labiau artėja ta akimirka, kai namo sugrįš vaikai, kuriems reikės pasakyti visą teisybę.

Benas ir Katie ryžtasi suteikti vienas kitam dar po vieną paskutinį šansą. Jie išvyksta į nuostabaus grožio Veneciją, kurios kanalais tiesiog plaukioja nematomi angeliukai, ieškantys dviejų neramių širdžių.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Barry Corbin (78 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės