kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Rūgštis
Rūgštis
The Acid House
Drama
7.4 / (Balsavo: 7)
 

 

Režisierius:
Paul McGuigan

Aktoriai:
Ewen Bremner
Martin Clunes
Kevin McKidd
Stephen McCole
Maurice Roëves
Garry Sweeney
Gary McCormack
Michelle Gomez
Jemma Redgrave
Arlene Cockburn
Jane Stabler
Tam Dean Burn
Niall Greig Fulton

Premjera: 1998

Pastatyta: D. Britanija

Filmo trukmė: 111 min.

Lietuvoje nuo: 1999-04-30

Kino studija: Film Four Int.

 

"Rūgštis" – tai siurrealistinė trilogija, hipnotizuojantis ir šokiruojantis mišinys iš dramos ir komedijos elementais, gausiai pagardintas ties "švelnaus porno" riba balansuojančomis "lovos scenomis" ir juodesniu už juodžiausią naktį humoru. Tai – filmas paie kerštą, futbolą, seksą, narkotikų vartojimą, religiją ir gyvenimą tokiuose Edinburgo užkampiuose, apie kuriuos nežino net šio miesto socialinių tarnybų darbuotojai.

Juostą sudaro trys novelės. Pirmosios – "The Granton Star Cause" – herojus Boabas – spuoguotas paauglys, visiškas nevykėlis, kurį engia kas tik netingi. Iš jo tyčiojasi kiti futbolo komandos nariai, net aikštelėje jis – nerangus žioplys, mergina jį palieka, policininkai žiauriai sumuša. Lyg to neužtektų – Boabas atleidžiamas iš darbo. Tačiau prirūkytoje aludėje jis sutinka patį poną Dievą! Ir štai artėja saldaus keršto valanda…

Ką darytumėte, jei ant jūsų rankų – knerkiantis kūdikis, o iš viršaus girdėti ritmingas kaimyno lovos spyruoklių girgždėjimas, lydymas palaimingo jūsų žmonos vaitojimo? Būtent tokioje situacijoje atsiduria antrosios novelės "A Soft Touch" – herojus Johnny`s. Jis – geraširdis, bet silpnavalis vaikinas, todėl net nežino, ar kūdikis, kurį bando nuraminti – tikrai jo. Paieškojus kandidatų į tėvelius atsirastų ne vienas… Beje, Johnny`io kaimyno, šviesiaplaukio psichopato, vaidmenį atlieka buvęs garsios pankroko grupės "The Exploited" narys Gary`s McCormackas.

Atlėpausis Coco – LSD mėgėjas. Tačiau kartą, prarijus "markę", jo siela nepaaiškinamu būdu pasikeičia vietomis su jaunos poros Rory`io ir Jenny pirmagimio siela. Kuo visa tai baigsis, sužinosite pažiūrėję trečiąją novelę, kuri vadinasi kaip ir visas filmas – "Rūgštis".

Šis filmas – sukrečiantis žvilgsnis į cheminių narkotikų kartos širdis ir protus, į tamsiausias žmogaus psichikos karteles. "Rūgšties" "garso takelyje" skamba "The Verve", "Chemical Brothers", "Oasis", "Belle & Sebastian", "Beth Orton", "Primal Scream" ir kitų kultinių Didžiosios Britanijos grupių ir atlikėjų kūriniai.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės