kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Paklydėlės širdys
Paklydėlės širdys
Random hearts
Drama / Romantika
8.3 / (Balsavo: 536)
 

 

Režisierius:
Sydney Pollack

Aktoriai:
Harrison Ford
Kristin Scott Thomas
Charles S. Dutton
Bonnie Hunt
Dennis Haysbert
Sydney Pollack
Richard Jenkins
Paul Guilfoyle
Susanna Thompson
Peter Coyote
Dylan Baker
Lynne Thigpen
Susan Floyd
Bill Cobbs
Kate Mara

Premjera: 1999

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 133 min.

Lietuvoje nuo: 2000-01-28

Kino studija: Columbia/TriStar

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Dutchas van den Broeckas (Harrison Ford), Vašingtono policijos departamento Vidaus Reikalų skyriaus seržantas, ir Kay Chandler (Kristin Scott Thomas), kongreso narė, besirengianti naujiems rinkimams, žinojo, ką reiškia pasitikėjimas. Nuo to priklausė jų karjera. Tai buvo jų šeimų pamatas. O gal jie tik taip manė…

Kai sudužo lėktuvas, kuriuo į Majamį skrido Dutcho žmona Peyton bei Kay vyras Cullenas (Peter Coyote), - tai buvo tik pradžių pradžia tos paslapties, kuri pamažu ne tik atskleidė šokiruojančią tiesą apie jų sutuoktinius, bet ir užmezgė naujus santykius tarp dviejų svetimų įskaudintų žmonių, Dutcho ir Kay.

Payton ir Cullenas lėktuve sėdėjo greta, užsiregistravę kaip vyras ir žmona, ir žuvo kartu. Peyton Datchui buvo sakiusi, kad išskrenda darbo reikalais, kaip ir Cullenas, jog vyksta į Niujorką. Jų paslaptis gal niekuomet ir nebūtų išaiškėjusi, jei ne baisi lėktuvo katastrofa, nepalikusi gyvųjų.

Išduoti ir pažeminti Dutchas ir Kay, nesuprantantys, kodėl taip atsitiko jiems, kai atrodė, jog jie visi buvo tokie laimingi, negalintys pasakyti sau ir kitiems tiesos, nenorintys pripažinti išdavystės – tokius juos suveda likimas…

Dutchas, policininkas i prigimties, negali nurimti ir gyventi toliau , neišsiaiškinęs, kada prasidėjo, kiek ilgai tęsėsi jo žmonos ir Kay vyro romanas, kur jie leido laiką, ką veikdavo, - jį kamavo begalės neatsakytų klausimų, kurie, deja, tokiais ir liko.

Jis ieškojo bet kokio siūlo, kuris įrodytų kad galbūt tai melas, vis labiau įsitikindamas, kad to siūlo nėra. Kay nebuvo tokia stipri, ji spruko nuo tiesos, norėdama apsaugoti savo penkiolikmetę dukrą ir save. Tačiau nėra tokios paslapties, kuri neišaiškėtų, juolab, kad Kay – moteris, kuria domisi spauda. Juolab, kad ir ji pati negali gyventi, apgaudinėdama save.

Dutchas ir Kay susitinka tuomet, kai jiems labiausiai reikia artumo ir šilumos, kai niekas kitas daugiau negali jų suprasti – tik jie patys.

Dvi paklydėlės širdys suranda viena kitą...

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės