kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Vindzoro protokolas
Vindzoro protokolas
Vindzor protocol
Trileris
1 / (Balsavo: 1)
 

 

Režisierius:
George Mihalka

Aktoriai:
Kyle MacLachlan
Macha Grenon
Chris Wiggins
Colin Fox

Premjera: 1996

Pastatyta: Didžioji Britanija / Kanada

 

Kailas Maklaklanas perima pagrindinio veikėjo gobšuolio Šono Dilono vaidmenį iš Robo Louvo trečioje iš keturių Džeko Higinso kūrinių ekranizacijoje. Ši šnipinėjimo istorija, rodyta per Filmų kanalą, žaviai pagražinta likusiais prisiminimais apie Trečiąjį Reichą, bet kitais aspektais istorija gana tipiška.

Lobių medžiotojas Henris Beikeris (Sedrikas Smitas) randa aukso kalną, kai nardydamas Karibuose randa Vindzoro protokolą - seniai ieškotą Hitlerio direktyvą dėl nacių atgimimo (tariamai pasirašytą Vindzoro kunigaikščio, šiame dokumente taip pat yra informacijos apie galimas bankų sąskaitas ir svastiką garbinančius dešimtojo dešimtmečio politikus, besitikinčius panaudoti tuos pinigus Hitlerio svajonėms įgyvendinti). Beikeris nužudomas neonacių, kurie vėliau terorizuoja jo našlę Dženę (Paskalė Busjers), tikėdamiesi, kad ji jiems parodys vietą, kur Baikeris slėpė protokolą.

Britų žvalgybos įsakymu seras Frensis (Deividas Hemblenas) nusamdo gobšuolį Šoną Diloną (Kailas Makleklenas) saugoti Dženę ir rasti dokumentą. Dilonas nežino, jog seras Frensis simpatizuoja naciams. Nežinodama, kur yra Vindzoro protokolas, Dženė sutinka jį parduoti Didžiosios Britanijos vyriausybei. Tai išgirdęs fašistas pramonininkas Armstrongas (Kenetas Velšas) įsako savo galvažudžiams prigirdyti Dženę tiesos serumu. Kai nepavyksta nieko iš jos išgauti, jie ją kankina ir nužudo jos draugę ir buvusį Beikerio bendražygį Kraufordą (Maiklas Sarazinas).

Dženi, neteisingai mananti, kad Dilono tarpininkavimas Armstrongui yra išdavystė, pabėga nuo Dilono persekiojimų ir pasislepia su drauge Andžela (Džilian Ferabi), kurios vos nenužudo Armstrongo smogikas. Susitikusi su Dilonu Dženi netyčia savo grandinėlėje randa raštelį nuo Beikerio, kuriame parašyta, kur paslėptas protokolas (vieno giminaičio karste). Ji atiduoda protokolą klastingam serui Frensiui. Armstrongas įsako nužudyti serą Frensį už landumą, Dilonas sužino apie tai, praninka į Armstrongo namus ir nužudo jo samdytus žudikus. Dilonas nušauna Armstrongą, bet prieš tai išsiunčia Vindzoro protokolą Hitlerio šalininkams Vašingtone.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Barry Corbin (78 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės