kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Katinas su skrybėle
Katinas su skrybėle
The Cat in the Hat
Nuotykių / Komedija / Fantastika
8.2 / (Balsavo: 113)
 

 

Režisierius:
Bo Welch

Aktoriai:
Mike Myers
Alec Baldwin
Kelly Preston
Dakota Fanning
Spencer Breslin
Amy Hill
Sean Hayes
Danielle Chuchran
Taylor Rice
Brittany Oaks
Talia-Lynn Prairie
Clint Howard

Premjera: 2003

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 82 min.

Lietuvoje nuo: 2004-04-02

Kino studija: Dreamworks/Universal Pictures

Platintojas: Forum Cinemas

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Pamenate žaliąjį pikčiurną Grinčą, bandžiusį pavogti Kalėdas? Į kino teatrus atkeliauja dar vienas ne mažiau keistas, pašėlęs ir ekstravagantiškas herojus – Katinas su skrybėle, kurį, kaip ir Grinčą, sugalvojo originalių knygelių vaikams autorius Theodoras Geiselis, viso pasaulio skaitytojams geriau pažįstamas Daktaro Seusso slapyvardžiu. 109 milijonus dolerių kainavęs, specialiaisiais efektais, grimu, fantastiškomis dekoracijomis ir tiesiog nežabota kūrėjų fantazija stulbinantis filmas „Katinas su skrybėle“ – puiki pramoga tiek jauniesiems, tiek ir suaugusiems žiūrovams.

Ši nuostabi istorija prasideda vieną KLAIKIAI nuobodų vakarą, kai Mama (ją vaidina gražuolė Johno Travoltos žmona Kelly Preston) palieka savo atžalas – išdykėlį Konradą ir nervingąją Salę – apsnūdusios, tačiau vis tiek labai akylos auklės priežiūrai, o pati išskuba į didelės kompanijos pobūvį. Vaikučiai, kurių ausyse dar skamba įsakmus mamos „Tik neapverskite namų aukštyn kojom“, pasirengę numirti iš nuobodulio, tačiau netikėtai juos aplanko visiškai nelauktas, keistas svečias – didžiulis katinas, pasidabinęs ryškia skrybėle. Štai tada viskas iš tiesų apsiverčia AUKŠTYN KOJOM! Trykštantis beprotiškiausiomis idėjomis, pašėlęs pokštininkas Katinas ir jo keistieji palydovai surengia vaikučiams tokį vakarėlį, kokio jie ilgai nepamirš. Katino linksmybes savo kailiu pajus ir piktasis kaimynas, kuris po šio beprotiško vakarėlio visiems laikams atsisakys savo klastingų planų užkariauti Mamos širdį ir išsiųsti vaikus į karo mokyklą.

Tačiau laikas bėga, o Katinas, panašu, nė neketina išeiti. Vakarėlis tampa visiškai nebekontroliuojamas. Kaip atsikratyti įkyraus linksmintojo, kol grįš Mama?

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 53 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės