kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Skraidantys durklai
Skraidantys durklai
House of Flying Daggers / Shi mian mai fu
Veiksmo / Drama / Romantika
8.4 / (Balsavo: 1182)
 

 

Režisierius:
Yimou Zhang

Aktoriai:
Takeshi Kaneshiro
Andy Lau
Ziyi Zhang
Dandan Song

Premjera: 2004

Pastatyta: Kinija / Hong Kongas

Filmo trukmė: 119 min.

Lietuvoje nuo: 2005-03-04

Platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Martynas Pocius:
Esu matęs gražių filmų. Žinoma, mačiau ir nevykusių. Taip pat buvo pelningų, skandalingų, pigių ir t.t. "Skraidantys durklai" nepatektų nei į vieną iš šių apibūdinimų. Tokie filmai... skaitykite daugiau
Martynas Pocius

Savo klestėjimo laikotarpiu Tang dinastija buvo šviesiausia imperija Kinijos istorijoje, tačiau 859 m. ji atsidūrė ties žlugimo riba. Imperatorius nekompetetingas, o vyriausybė kenčia nuo korupcijos. Visoje šalyje prasideda neramumai, formuojasi pasipriešinimo judėjimai. Didžiausias ir prestižiškiausias jų – pogrindinė grupuotė „Skraidančių durklų namai“.

Ši paslapties gaubiama organizacija vagia iš turtingųjų ir atiduoda vargšams. Taip veikdami „Skraidančių durklų namai“ užsitarnauja žmonių paramą ir ir sparčiai plečiasi. Didžiausiam oficialios vyriausybės pykčiui, net ir po to, kai jie nužudė populiarios pogrindinės gruptuotės lyderį, ji tęsia savo veiklą ir, vadovaujama paslaptingo naujojo lyderio, kasdien stiprėja.

Leo ir Jin, du oficialiosios policijos kapitonai gauna vyriausybės įsakymą per keletą dienų suimti naujajį „Skraidančių durklų namų“ lyderį. Kapitonas Leo įtaria, kad nauja gražuolė šokėja Mei, šokanti vietiniame miestelio teatre, yra senojo lyderio duktė ir sukuria planą, kaip ją suimti ir pristatyti apklausai. Kai Mei atsisako atskleisti bet kokią informaciją apie pogrindinę organizaciją, du kapitonai sugalvoja naują planą. Šį kartą Jin apsimes vienišu kariu ir išgelbės Mei nuo kalėjimo, tokiu būdu pelnydamas jos pasitikėjimą. Abu kapitonai įsitikinę, kad mergina apsimetėliui atskleis visą jiems reikiamą informaciją ir net palydės į „Skraidančių durklų namų“ būstinę.

Planas pasiteisina ir ilgos kelionės metu į organizacijos būstinę Jin ir Mei vienas kitam pajunta simpatiją. Mei vis dar prisimena savo seną meilę paslaptingam bendražygiui, o Jin pyksta ant savęs, kad negali atsispirti gražuolės žavesiui. Jie abu stengiasi tramdyti savo jausmus, bet gūdžioje naktyje, nevaldoma aistra pradeda veržtis per kraštus.

Kas laukia Jin ir Mei, šių nelaimingų įsimylėjėlių? Jei tai tikra meilė, kodėl jų galvose sukasi skirtingi planai, o širdyse slypi tamsiausios paslaptys?

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Goldie Hawn (73 m.)
Jena Malone (34 m.)
Björk (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės