kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Jackass
Jackass
Jackass
Dokumentika / Komedija
8 / (Balsavo: 25)
 

 

Režisierius:
Jeff Tremaine

Aktoriai:
Johnny Knoxville
Bam Margera
Steve-O
Chris Pontius
Ryan Dunn
Jason Acuña
Preston Lacy
Dave England
Ehren McGhehey
Brandon Dicamillo
April Margera
Phil Margera
Jess Margera

Premjera: 2002

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 87 min.

Lietuvoje nuo: 2002-12-27

Kino studija: MTV Films

Platintojas: Bombos filmai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Pagaliau! Pamojavę skarele, Johnny Knoxville ir jo kaulų laužytojų komanda paliko daug metų juos glaudusius ir globojusius MTV ir įsiveržė į plačius kino vandenis. Pagaliau jie leis žiūrovams pamatyti savo krūptelėti verčiančius triukus taip, kaip jie ir turi būti parodyti – be cenzūros.

Jūs juoksitės, verksite ir rėksite, matydami netikėčiausius triukus, nuotykius ar Johnny Knoxville komandos pokalbius. Ir visai nesvarbu, kaip šis filmas bus priimtas kritikų. Be abejonės, tai vienas juokingiausių ir įsimintiniausių 2002 m. filmų. Žinoma, jis netaps istorija, neturės didelės meninės vertės, apie jį nerašys kaip apie filmą, kuris kažką pakeitė kino istorijoje ar pan., tačiau jis bus vadinamas vienu skandalingiausiu metų filmu. Galite tuo neabejoti!

Beprotiški pasivažinėjimai automobiliu ar krečiamos išdaigos atsitiktiniams praeiviams – visa tai jau buvo prieš juos “Candid Camera” ir kituose televizijos šou. Tačiau Johnny Knoxville ir jo draugai turi pasisekimą ten, kur kiti pralaimi: jie žino ir nuolat kartoja, kad viską reikia padaryti tikroviškai ir nuoširdžiai.

Jie yra nepataisomi idiotai ir drąsuoliai, jie šaunūs ir originalūs kaip “Red Hot Chili Peppers” vaikinai (atsimenat jų foto sesiją su kojinėmis?), išradingi kaip filmo “Striptizo ereliai” herojai.

Dauguma kino filmų, sukurtų remiantis TV šou, susiduria su keliomis problemomis. Viena iš jų yra ta, kad iš tiesų yra nelengva pusvalandžio trukmės seriją perdaryti į pusantros valandos kino filmą. Pusvalandžio trukmės serijai skirti scenarijai ištęsiami ir tampa lėtais per ekraną žygiuojančiais drambliais. Dažniausiai tai neįdomu net prisiekusiems serialo fanams. Galima paminėti nesėkmingus bandymus: “Skubis Dū”, “Flintstounai”. “Jackass” neturi šių problemų dėl labai paprastos priežasties: šis filmas neturi nei scenarijaus, nei siužeto.

Iki šiol filmai buvo vaidybiniai ir dokumentinai. “Jackass” – visiškai naujas žanras. Tai kažkas panašaus į realybės šou arba į slaptą kamerą, sujungtą su atomine bomba. Žiūrėdamas “Jackass” jautiesi taip, lyg bendrautum su iki kaulų smegenų pažįstamu bičiuliu. Kaip teigia Knoksvilas: “Mes nesistengiame pakeisti nusistovėjusių moralės normų, nekeliame ir nenuleidžiame barjerų. Mes visada darėme ir darome tik vieną - stengiamės prajuokinti”.

Taip, “Jackass bus smūgis ir kino kritikams, nes visiškai nesvarbu, ką jie rašys. Žmonės eis ir žiūrės!

Taigi sakykit, kas geriau: stebėti, kaip Tom Cruise nesėkmingai bando apsimesti, kad jam labai baisu, ar nuoširdi Styvo O baimė, kurios priežastis yra didelis didelis aligatorius?

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės