kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Vyrai juodais drabužiais 2
Vyrai juodais drabužiais 2
Men in Black II
Veiksmo / Komedija
7.8 / (Balsavo: 180)
 

 

Režisierius:
Barry Sonnenfeld

Aktoriai:
Tommy Lee Jones
Will Smith
Rip Torn
Lara Flynn Boyle
Johnny Knoxville
Rosario Dawson
Tony Shalhoub
Patrick Warburton
David Cross

Premjera: 2002

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 88 min.

Lietuvoje nuo: 2002-08-30

Kino studija: Sony Pictures Entertainment

Platintojas: Cinemark

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

“VYRAI JUODAIS DRABUŽIAIS” – tais slapta vyriausybinė organizacija, kuri dirba kaip imigracinė tarnyba ir kontroliuoja ateivių veiklą Žemėje. Pirmajame “Vyrai juodais drabužiais” filme du elitiniai agentai – K, akt. TOMMY LEE JONES, ir J, akt. WILL SMITH,- atsiduria pavojingo sąmokslo, siekiančio sunaikinti Žemę, centre. Tam, kad apsaugoti pasaulį nuo katastrofos, K ir J privalėjo sugauti žiaurų tarpgalaktinį teroristą Edgarą. Šį klaikios išvaizdos ateivį, įsibrovusį į žmogiškąjį pavidalą suvaidino akt. VINCENT D’ONOFRIO, kurio grimą prieš kiekvieną filmavimą net 6 valandas kūrė Rick Beker. Tą kartą agentų duetui pavyko išgelbėti Žemę.

Praėjo keturi metai… Filme “Vyrai juodais drabužiais 2” Agentas K jau pensininkas ir gyvena paprasto piliečio gyvenimą. Prieš tai jam buvo padaryta neutralizacija, t.y. ištrinta jo atmintis. Todėl vyrukas nieko neprisimena apie savo ankstesnę veiklą. Tuo tarpu Agentas J tęsia darbą agentūroje “Vyrai juodais drabužiais”, kuri ir toliau rūpinasi visais ateivių reikalais.
Tirdamas, atrodo visai paprastą nusikaltimą, J susiduria su sąmokslu, kurį organizuoja Serleena (LARA FLYNN BOYLE). Pasirodo ši seksuali ir žavi mergina yra baisiojo monstro maskuotė. Serleena užgrobia visą agentūrą “Vyrai juodais drabužiais”! Agentui J lieka vienintelis žmogus, į kurį jis gali kreiptis pagalbos… Kas jis? Žinoma, kad buvęs jo partneris, kuris dabar dirba kitoje didelėje valstybinėje įstaigoje… Amerikos pašto agentūroje. Po savo dabartinių darbų buvęs agentas K džiaugiasi paprasčiausiais malonumais, kad ir savo žmonos keptais sausainiukais. Prasideda lenktynės su laiku! Agentas J turi įtikinti K – kuris ne tik nieko neprisimena apie savo veiklą agentūroje “Vyrai juodais drabužiais”, bet yra vienintelis likęs gyvas asmuo, turintis įgūdžių galaktikos gelbėjime – sugrįžti į agentūrą ir išgelbėti Žemę nuo visiško jos sunaikinimo.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Goldie Hawn (73 m.)
Jena Malone (34 m.)
Björk (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės