kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
21 gramas
21 gramas
21 grams
Drama
8.3 / (Balsavo: 241)
 

 

Režisierius:
Alejandro González Iñárritu

Aktoriai:
Sean Penn
Naomi Watts
Benicio Del Toro
Danny Huston
Carly Nahon
Claire Pakis
Nick Nichols
Charlotte Gainsbourg
John Rubinstein
Eddie Marsan
Melissa Leo
Marc Musso
Clea DuVall
Paul Calderon
Denis O'Hare
Carlo Alban
Roberto Medina

Premjera: 2003

Pastatyta: JAV / Ispanija

Filmo trukmė: 124 min.

Lietuvoje nuo: 2004-05-07

Kino studija: Focus Films

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Matematikos profesorius Paulas (akt. Seanas Pennas) jau ilgą laiką kenčia širdies skausmus. Jam gyvybiškai būtina širdies transplantacijos operacija, be kurios vyro gyvenimo valandos suskaičiuotos. Paulas su viltimi laukia donoro ir desperatiškai mėgina išsaugoti komplikuotą santuoką.

Jo žmona Mary (akt. Charlotte Gainsbourg) taip pat nenori palikti mylimojo tokioje beviltiškoje situacijoje ir trokšta pastoti dirbtinio apvaisinimo būdu. Moteris tikisi, kad pasaulio šviesą išvydęs kūdikis galės vėl suvienyti judviejų jausmus, bet pergyvena, kad Paulas gali jau nebesulauti tos džiaugsmingos akimirkos.

Buvęs nusikaltėlis Jackas (akt. Bennicio del Toro) išeina į laisvę ir pasirenka visai kitokį kelią - visą savo laisvalaikį jis skiria Dievui, kuriuo beatodairiškai tiki ir ragina tą daryti draugus. Vyras stengiasi mylėti žmoną Marianne (akt. Melissa Leo), skleisti Dievo žodį, daryti tik gerus darbus ir nevartoti svaigalų. Tačiau po vieno neapgalvoto poelgio Jackui vėl atsidūrus kalėjime, vyras ryžtasi radikaliems gyvenimo pokyčiams.

Žavioji Christine (akt. Naomi Watts) yra sėkmingai ištekėjusi už rūpestingo vyro ir augina dvi gražias dukreles. Šeimos dėka ji jau spėjo pamiršti juodžiausią gyvenimo etapą, susijusį su triukšmingais vakarėliais ir besaikiu narkotikų vartojimu. Tačiau aplinkybėms staigiai pasikeitus, Christine privalo priimti vienintelį teisingą sprendimą, kuris jau nepakeis susidariusios situacijos, bet dar gali atnešti naudos kažkam kitam

Šie trys žmonės niekuomet nebuvo pažįstami ir, ko gero, visai nesusitiktų, jeigu nebūtų to siaubingo autoįvykio. Visagalis likimas jų gyvenimus sujungia ir perpina pačiomis netikėčiausiomis aplinkybėmis, o trys atskiros siužetinės linijos susilieja į vieną visumą tik pačiame filmo finale.

Šis filmas labiausiai išsiskiria neįprastu ir retu montažo metodu. Režisierius net 3 metus dėliojo atskirų scenų mozaiką ir sukūrė unikalią struktūrą. "21 gramas" - savotiškas kino kryžiažodis, kuriame tarpusavyje glaudžiai susiję epizodai pateikiami ne eiliškumo tvarka, o veiksmas vis peršoka į priekį arba vėl grįžta atgal.

Tai tikroviška drama apie skausmingus praradimus, meilę, netektį, kerštą, gyvenimo filosofiją ir paslaptingą 21 gramo svorį…

Visi trys pagrindiniai aktoriai - Seanas Pennas, Naomi Watts ir Bennicio del Toro, pretendavo į "Oscaro" premiją. Geriausio aktoriaus kategorijoje, "Oskaru" apdovanotas Seanas Pennas.

2005-11-29 N. Watts pasigailėjo prasitarusi apie norą numirti
tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Will Ferrell (51 m.)
Nina Petri (55 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės