kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Amerikietiškas pyragas 2
Amerikietiškas pyragas 2
American Pie 2
Komedija
7.9 / (Balsavo: 338)
 

 

Režisierius:
James B. Rogers

Aktoriai:
Jason Biggs
Shannon Elizabeth
Alyson Hannigan
Chris Klein
Thomas Ian Nicholas
Natasha Lyonne
Tara Reid
Seann William Scott
Mena Suvari
Eddie Kaye Thomas
Chris Owen
Eugene Levy
Nora Zeheter

Premjera: 2001

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 108 min.

Lietuvoje nuo: 2001-12-21

Kino studija: Universal Studios

Platintojas: Bomba Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Praėjus lygiai metams gerai po visiems žinomų įvykių, po sunkių studijų skirtinguose universitetuose mokyklos draugai grįžta atostogoms namo. Tokios gausios kompanijos susitikimui reikia didelio namo, bet Stiflerio mama jau pardavė dviaukštį būstą, kuriame vyko didžiausia nekaltybės praradimo fiesta. Išeitį iš keblios situacijos mėgina surasti pats Stifleris, kuris netikėtai prisimena, kad jo tėtušis irgi turi nemažą namuką ant Mičigano ežero kranto.

Taigi belieka tik viską paruošti: reikalingose vietose pakabinti šviestuvus, kad naktinių nuotykių ištroškę svečiai nepaklystų, kai kurias lentas prikalti vinimis, kad besilinksminantys balkone neiškristų. O kad atostogas būtų įsimintinos, mokyklos draugužiai vėl sukerta rankas ir nusprendžia iki vasaros pabaigos ištuštinti didžiulį, sargių prikimštą ąsotį.

Linksmi pasiutusių paauglių ir jų tėvelių nuotykiai prasideda! Santūrus sportininkas ir dainininkas Ozas labai išgyvena, kad jo geriausia draugė Heather negrįžta namo dėl užsitęsusių mokslų Paryžiuje. O jis jau taip stipriai NORI, kad sunkiai atsispiria pašaliniams gundymams.

Tuo tarpu keistuolis Finchas toliau mėgina semtis patirties iš antrąja jaunyste gyvenančios Stiflerio mamos, kuri suteikia didelį, net labai didelį malonumą. Na, o Shermanas vis svajoja išbandyti naujas pozas su pavydžia drauge Vicky, bet net nežino, ar ji sutiks DUOTI!

Pagaliau ir nevykėlis Džimas sužino liūdnai linksmą naujieną, kad pas jį į svečius tiesiai iš Čekijos ruošiasi atvažiuoti seksualioji Nadia, kuri galbūt ir vėl pašoks striptizą jo kambaryje. Šiaip ne taip nekaltybę praradęs jaunuolis vis dar nesijaučia pakankamai tvirtas ir bijo, kad jo kelnėse nepasikartotų praėjusių metų tragedija. Pasitikėjimą savimi gerokai nuslopino nesėkmingas pasimylėjimas su žavia blondine - pačiame įkarštyje viską nutraukė įtarusis tėvelis, mama ir storulis brolis.

Džimas vis dar semiasi patirties iš pornografinių žurnalų, todėl nejuokais sunerimę draugai suorganizuoja dviejų menkai apsirengusių lesbiečių pasirodymą, kuris kaip reikiant įkaitina jo kraują. Kad tinkamai pasiruoštų artėjančiam pasimatymui su Nadia, jaunuolis nusprendžia apsilankyti merginų muzikančių vasaros stovykloje, apie kurią taip uždegančiai pasakojo išleistuvių partnerė Michelle.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Derek Jacobi (80 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės