kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Šaltasis tango
Šaltasis tango
Kholodnoye Tango
Drama / Romantika / Karinis
6.7 / (Balsavo: 3)
 

 

Režisierius:
Pavel Chukhray

Aktoriai:
Yuliya Peresild
Rinal Mukhametov
Karina Kagramanyan
Sergei Garmash
Elisey Nikandrov
Asya Gromova
Andrius Bialobžeskis
Mariya Malinovskaya

Premjera: 2017

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 107 min.

Lietuvoje nuo: 2017-06-23

Kino studija: Кино&#

Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

1940-ieji, Lietuva. Tai buvo laikmetis, kuomet nebuvo aišku, kas yra draugas, o kas priešas, kai net artimiausi žmonės bijojo pasitikėti vienas kitu. Kai geriau buvo nutylėti, nei išsakyti garsiai savo mintis. Svarbiausia – išgyventi tame siaube, slepiant savo tikruosius jausmus, peržengiant moralinius principus prisitaikyti ir išlaukti. Tuo metu klostosi filmo „Šaltasis tango“ istorija apie susipynusius ir sulaužytus likimus, apie jį ir ją – visiškai skirtingus žmones, susitikusius dar vaikystėje. Meilę nuo neapykantos, laimę nuo tragedijos skiria tik viena akimirka. Karas suriša jų gyvenimus amžinu ir neišardomu mazgu.

Maksas ir Laima pamilę vienas kitą stipriausia, tyriausia meile, kokia tik gali būti, svajoja ir kuria planus, nepaisant sukrečiančios situacijos šalyje. Žydų kilmės jaunuolis Maksas, dar vaikystėje išgyvenęs holokaustą, artimųjų netektį ir išvarytas iš savo paties namų, prasidėjus kariniams veiksmams turi iškeliauti į frontą. Mirčiai vėl alsuojant į veidą, jis nepasiduoda ir daro viską, kad tik sugrįžtų pas savo mylimąją gražuolę Laimą. Išvengęs fašistinių represijų, jis grįžta namo, bet netikėtai sužino, kad toji, kurią myli labiausiai už viską, yra jo didžiausio priešo dukra...

Filmą režisavo ir scenarijų kūrė Pavelas Čiuchrajus, tarptautinių prestižinių apdovanojimų – „Oskaro“, „Auksinio gaublio“, „Goya“, „Nika“ ir „Auksinis erelis“ – nominantas ir laureatas. Stipri ir tarptautinė filmo kūrėjų komanda. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Julija Peresild („Mergvakaris Maljorkoje", „Mūšis dėl Sevastopolio“) ir Rinalis Muchametovas („Trauka (Притяжение)“, 2017), taip pat vaidina lietuvių aktoriai Dainius Kazlauskas, Andrius Bialobžeskis, latvių aktorė Dace Eversa, italų aktorė Monika Santoro, Rusijos kino žvaigždė Sergejus Garmašas („Ekskursantė“, „12“).

Filmuota pačiose vaizdingiausiose Lietuvos vietose, išlaikiusiose praėjusių laikmečių dvasią – Vilniuje, Klaipėdoje, liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Pastatymo dailininkas – Raimondas Dičius, dirbęs su tarptautiniais Anglijos, Švedijos, JAV kino projektais. Maskvoje dekoracijas kūrė dailininkas dekoratorius Jurijus Grigorovičius, dirbęs filmo „Mūšis dėl Sevastopolio“ komandoje. Operatorius Igoris Klebanovas – „Nikos“ premijos laureatas – pagal konsultacijas su istorikais atkūrė realų oro mūšį, jam padėjo kompiuterinės grafikos specialistai. Filmo kūrėjai skiria ypatingą dėmesį muzikiniam filmo išpildymui – sukurtos originalios garso takelio temos, aranžuotės tų laikų dainoms ir melodijoms. Kai kurias dainas atlieka patys herojai.

(Garsų Pasaulio Įrašai)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 53 asmenys:
Andy Serkis (54 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės