kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Didysis baletas
Didysis baletas
Bolshoy
Drama
0 / (Balsavo: 0)
 

 

Režisierius:
Valeriy Todorovskiy

Aktoriai:
Margarita Simonova
Aleksandr Domogarov
Alisa Freyndlikh
Anna Isaeva
Nicolas Le Riche

Premjera: 2017

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 132 min.

Lietuvoje nuo: 2017-06-09

Kino studija: Marmot-film

Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Baleto magijos nuo vaikystės pakerėtos, dvi talentingos dešimtmetės Julija ir Karina, užkariavusios provincijos publikos simpatijas, svajoja apie profesionalią karjerą prestižinėjė baleto mokykloje sostinėje. Prasideda sunkių treniruočių ir didelių iššūkių kelias į profesionalumą. Griežta dieta, įtemptas dienos grafikas, nesibaigiančios repeticijos... Jaunos ir žavios merginos turi atsisakyti ir kylančių romantiškų jausmų, nes svarbiausia yra šokis. Neapsieinama ir be scenos kolegių pavydo, nuolat rezgamų intrigų, didžiulės konkurencijos ir galų gale išdavystės – kokia ji, tikroji pripažinimo kaina?

Didysis baletas – tai lyg aisbergas, viršūnėje spindintis elegancijos ir grožio etalonu, o po vandeniu slepiantis savo tamsiąją dramatišką pusę.

Kai „Stileivų“ (2008) režisierius imasi statyti filmą apie didįjį baletą, kuriame vaidina tikros baleto žvaigždės, galima tik įsivaizduoti, kaip aukštai bus iškelta estetikos kartelė. Valerijus Todorovskis, žymiojo režisieriaus Piotro Todorovskio („Intermergaitė“, 1989) sūnus, pasitelkė meno ir žmogiškosios dramos tandemą, ir sukūrė gražiausią pastarųjų metų filmą apie baletą – „Didysis baletas“ („Bolšoj“). Jame pagrindinį Julijos vaidmenį atlieka talentinga balerina iš Lietuvos Margarita Simonova.

Visaginietę, Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro artistę charakteringų, stiprių dramų kūrėjas V. Todorovskis pasirinko atrankoje iš kelių šalių balerinų. Margarita tam tikra prasme suvaidino pati save – iš nedidelio miestelio kilusi talentinga šokėja, dabar pavergianti didžiųjų scenų žiūrovų širdis.

Autoritetingų baleto mokytojų vaidmenis atliko garsios aktorės Alisa Freindlich (karalienė Ana Austrijietė iš TV serialo „D‘Artanjanas ir trys muškietininkai“) ir Valentina Teličkina („Stebuklingas portretas“, 1997).

(Garsų Pasaulio Įrašai)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės