kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Eglutės 5
Eglutės 5
Yolki 5
Komedija
0 / (Balsavo: 0)
 

 

Režisierius:
Timur Bekmambetov
Indar Dzhendubaev
Aleksandr Kott
Vadim Perelman
Andrei Shavkero

Aktoriai:
Ivan Urgant
Katerina Shpitsa
Yuriy Kutsenko
Sergey Svetlakov
Anna Khilkevich
Mariya Shukshina
Aleksandr Golovin
Aleksandr Robak
Aleksandr Domogarov
Galina Stakhanova

Premjera: 2016

Pastatyta: Rusija

Lietuvoje nuo: 2016-12-30

Kino studija: Bazelevs Production

Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Metų kalendoriuje dienos tirpsta – laikas užbaigti darbus, pirkti dovanas ir ieškoti eglutės! Prieš pat Naujuosius, filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ režisierius ir prodiuseris Timuras Bekmambetovas visiems laukiantiems stebuklo pateikia tobulai šventinę, jau kultine tapusią situacijų komediją „Eglutės 5“.

Keletas gerai pažįstamų filmo herojų tradiciškai ruošis sutikti Naujuosius metus. Bet prieš tai kiekvienam reikia išspręsti savo problemas. Borisas (akt. Ivanas Urgantas) nori susigrąžinti sūnaus ir žmonos meilę, jam padeda jo geriausias draugas Jevgenijus (akt. Sergejus Svetlakovas). Savo žmoną karštai mylintis Andrejus (akt. Goša Kucenko) yra laimingas, bet meilei gali pakenkti pavydas. Pašėlę jaunuoliai slidininkas ir snieglentininkas pagaliau turi po merginą, bet dėmesys dailiajai lyčiai vis dar pralaimi nelygioje kovoje prieš kompiuterinių žaidimų azartą. Kostia (akt. Kirilas Pletniovas) net viduryje jūros, ant naftos platformos, nori žūtbūt sulaikyti savo pirmąją meilę Eugeniją (akt. Katerina Špica) ištekėti už kito. Jis tiki – kaip sutiksi Naujus metus, taip jie ir praeis.

Visi laukia naujametinio stebuklo: kosmonautai sniego, videoblogeriai – kada juos išgelbės iš užstrigusio lifto. Tik kur užsižaidusiems slidininkui ir snieglentininkui surasti eglutę, kad tradicijos būtų išlaikytos ir stebuklas išsipildytų? Net bobutė Mania ryžtasi surasti savo pirmąją meilę internete! Jai mielai padeda vaikų namų auklėtiniai Varia ir Vova, patyrę stebuklą pirmajame filme „Eglutės“. Gali būti, kad juos, jau paaugusius, taip pat palies pirmosios meilės kibirkštys. Viskas sutinkant Naujuosius yra įmanoma!

Stebuklingas, linksmas, žaižaruojantis filmas „Eglutės 5” skleidžia gerąją šventinę nuotaiką visiems! Komedija buvo filmuojama Rusijoje, Vokietijoje, Pietų Korėjoje, Kazachstane, JAV ir Meksikoje. Vaidina visas Rusijos aktorių žvaigždynas: Ivanas Urgantas, Sergejus Svetlakovas, Kirilas Pletniovas, Goša Kucenko, Katerina Špica, Marija Šukšina, Anna Chilkevič, Aleksandras Golovinas, Janas Capnikas, taip pat nusifilmavo dainininkė ir videoblogerė-žvaigždė Saša Spilberg.

(Garsų Pasaulio Įrašai)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Goldie Hawn (73 m.)
Jena Malone (34 m.)
Björk (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės