kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Paliktieji
Paliktieji
Left Behind
Veiksmo / Fantastika / Trileris
4.3 / (Balsavo: 3)
 

 

Režisierius:
Vic Armstrong

Aktoriai:
Nicolas Cage
Lea Thompson
Chad Michael Murray
Nicky Whelan
Cassi Thomson
Jordin Sparks
Martin Klebba
Quinton Aaron
Laura Cayouette
Stephanie Honoré
William Ragsdale
Gary Grubbs
Georgina Rawlings

Premjera: 2014

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 110 min.

Lietuvoje nuo: 2014-10-17

Kino studija: Stoney Lake Entertainment

Platintojas: Top Film Baltic

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Kai pasaulis pasineria į sumaištį, smurtą ir siaubą, o milijonai žmonių staiga dingsta be jokių pėdsakų, likusiųjų būrelis privalo išsiaiškinti, kas gi dedasi iš tikrųjų.

Kodėl visoje žemėje tiesiog išnyko daugybė gyventojų, tarp jų ir visi vaikai? Kodėl liko jų drabužiai ir asmeniniai daiktai? Kodėl aplink plinta visuotinis chaosas, o likę žmonės praranda žmogiškumą? Baisiausia, kad gelbėjimo tarnybos yra visiškai bejėgės prieš kilusias riaušes ir plėšimus. Artėjančios globalinės katastrofos nuojauta ir suvokimas, kad niekas niekuo negali padėti.

Avialainerio pilotui Rėjui Stilui (charizmatiškasis N. Cage’as) tenka tikrai nelengva užduotis – nuraminti panikuojančius keleivius, kurie savo akimis regėjo išnykstančius artimus žmones, ir saugiai nutupdyti sugedusį lėktuvą. Juk artimiausi oro uostai skendi gaisruose ir nuolaužose, o dispečeriai nereaguoja į pagalbos šauksmą. Žinoma, dar Rėjus norėtų bent kartą pasikalbėti su savo šeima.

Tuo tarpu jo dukrai Klojai (C. Thomson), kuri laukia grįžtančio tėvo, irgi tenka nemenka užduotis – rasti jaunesnįjį brolį, kuris pradingo bemaž iš jos glėbio. Keliaudama per postapokaliptinį kraštovaizdį, Kloja vis dėlto pasiekia namus, tačiau ten paaiškėja, kad mama taip pat dingo. Aplink viešpatauja neviltis ir įniršis.

Neįprasta misija tenka ir žurnalistui Bakui Viljamsui (Ch. M. Murray), kuris atsidūrė tame pačiame sugedusiame lėktuve. Jis trūks plyš privalo išsiaiškinti, kas iš tiesų vyksta.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo vieną garsiausių krikščioniškų trilerių seriją (šių „New York Times“ bestselerių autoriai – J. B. Jenkinsas ir T. Lahaye). Juose kalbama apie antrąjį Kristaus atėjimą į žemę, kai prieš didžiąją sumaištį ir pasaulio pabaigą visi tikintieji bus paimti dangun, o netikėliai – palikti šioje ašarų pakalnėje.

Išties įspūdingas, tačiau ne silpnų nervų žiūrovams skirtas reginys.

(Top Film Baltic)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 53 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės