kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Greitasis „Maskva – Rusija“
Greitasis „Maskva – Rusija“
Skoryi "Moskva - Rossya"
Komedija / Nuotykių
7.9 / (Balsavo: 7)
 

 

Režisierius:
Igor Voloshin

Aktoriai:
Sergey Svetlakov
Michael Madsen
Margarita Levieva
Pavel Derevyanko
Ingeborga Dapkūnaitė
Viktor Proskurin
Olga Simonova
Yuri Stoyanov
Ivan Urgant
Mariya Shalayeva
Olga Sutulova

Premjera: 2014

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 90 min.

Lietuvoje nuo: 2014-04-18

Kino studija: Bulldozerfilms

Platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Internetas suteikia neribotas galimybes išgarsėti. Tuo neabejoja šlovės trokštantis blogeris Sergejus (aktorius Sergejus Svetlakovas), svajojantis nufilmuoti video, kuris surinktų milijoną peržiūrų. Jo kamera visada paruošta, o savo žvaigždžių valandos jaunuolis sulaukia atradęs vietą, kurioje veisiasi milijono verti vaizdeliai.

Tokių kadrų Sergejus tikisi aptikti daugiau nei 9 000 kilometrų besitęsiančiame traukinio maršrute Maskva – Vladivostokas. Savaitei užsidaryti į traukinį su vietiniais bei turistais pasiryš ne kiekvienas, bet Sergejui nepakanka ir to. Tam, kad visiškai neturėtų ko prarasti, jis susilažina iš viso savo turimo turto, kad nuvykęs į Aziją paglostys amūrinį tigrą bei nusifotografuos su juo. Pakeliui jis turi atlikti dar kelias užduotis, pavyzdžiui, suvilioti traukinio palydovę (filme ją suvaidino Ingeborga Dapkūnaitė).

Nors ir būdamas ne pats gudriausias vyrukas, Sergejus puikiai supranta, kad traukinys gerokai daugiau nei transporto priemonė ir jame verda žymiai tikresnis gyvenimas nei interneto erdvėje. Juk niekada nežinai, kas bus tavo bendrakeleiviai. Kelionės pradžioje Sergėjus sutinka amerikietę Milą (tiksliau nuvirsta ant jos iš viršutinio kupė gulto), tikrą Holivudo žvaigždę, kilusią iš Rusijos (aktorė Margarita Levijeva). Ji keliauja į Vladivostoką filmuotis juostoje apie antrojo pasaulinio karo lakūnus, tačiau Maskvoje paskraidinta karo veterano skraidymo instruktoriaus įgyja neįveikiamą baimę oro transportui.

Rusiškos kelionės džiaugsmai, vargai ir visi joje laukiantys netikėtumai griūte užgriūna keliautojus, kartu su ne visai šiuolaikiškais, ne visai inteligentiškais ir ne visai blaiviais pakeleiviais. Filmo kūrėjai puikiai atskleidė nuotaiką, kuri tvyro legendomis apipintame traukinio maršrute ir parodė, kas laukia neapdairaus keleivio atsilikusio nuo traukinio ir atsidūrusio neprognozuojamose Rusijos platybėse.

Nuotykių komedijoje „Greitasis „Maskva – Rusija“ suvaidinusios tikros Holivudo įžymybės dar labiau išryškino kontrastą tarp rusiškos kasdienybės ir joje atsidūrusių išlepusių vakariečių. Neabejotina, kad po šio filmo, ir taip jau populiariame maršrute, gerokai padaugės kameromis apsiginklavusių nuotykių ieškotojų iš viso pasaulio.

(Garsų pasaulio įrašai)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės