kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Pasirinkite data:


Pasirinkite miesta ar kino teatra:


 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  
 

KINAS.INFO naudojimosi taisyklės ir teisinė informacija

Šios nuostatos reglamentuoja naudojimosi interneto svetaine www.kinas.info sąlygas, pagrindinius veiklos principus, asmens duomenų tvarkymą.

Interneto svetainė KINAS.INFO veikia vadovajantis šiomis sąlygomis bei Lietuvos Respublikos teritorijoje veikiančiais įstatymais. Jeigu lankytojas pasiekia svetainę iš kitos šalies, jam taikoma Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta atsakomybė už neleistiną veiklą.

Paslaugų gerinimui KINAS.INFO renka tam tikrą techninę informaciją apie vartotojus (IP adresus, duomenis apie naudojamas naršykles, operacines sistemas, kompiuterio parametrus ir kt.), bet naudoja ją tik statistiniams tyrimams atlikti. Kai kurioms paslaugoms suteikti (specialiai pritaikyto turinio pateikimui), būtinas "sausainėlių" (cookies) panaudojimas.

KINAS.INFO skelbia ivairaus pobūdžio informaciją. Nors KINAS.INFO bendradarbiauja tik su patikimais informacijos tiekėjais, portalas visiško informacijos teisingumo neužtikrina. Už straipsnių, komentarų panaudojimą yra atsakingas vartotojas.

Tam tikroms paslaugoms suteikti būtina registracija, kurios metu priimami duomenys apie vartotojus. KINAS.INFO nurodo, o kurie liks konfidencialūs ir bus naudojami tik siekiant užtikrinti pilną paslaugų pateikiamumą. Konfidencialius duomenis KINAS.INFO griežtai saugo ir tretiesiems asmenims jokiomis sąlygomis neperduoda. Vartotojai gali bet kada pareikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, išsiųsdami žinutę info@kinas.info.

Svetainės lankytojai gali prisidėti prie svetainės turinio kūrimo, rašydami komentarus naujienoms, filmams, aktoriams ir kitai svetainei esančiai medžiagai. KINAS.INFO nuolat tikrina atsiunčiamą informaciją ir stengiasi užkiristi kelią nelegalios informacijos platinimui. Rašydami komentarus lankytojai privalo susipažinti su atskiromis taisyklėmis, pateikiamomis šalia komentaro įvedimo formos.

KINAS.INFO yra šią svetainę sukūrusių ir ją tvarkančių fizinių asmenų nuosavybė. Joks turinys iš šio tinklalapio jokiu būdu negali būti atgaminamas, dar kartą išleistas, pakrautas, publikuojamas, perduodamas arba platinamas. Turinio modifikavimas arba turinio panaudojimas bet kuriam kitam tikslui yra KINAS.INFO autorinių teisių ir kitų privačių teisių pažeidimas.

Naudodamiesi interneto portalo KINAS.INFO paslaugomis Jūs sutinkate su šiose taisyklėse numatytomis sąlygomis. KINAS.INFO pasilieka teisę savo nuožiūra pakeisti, papildyti arba pašalinti šias sąlygas. Naudojimasis svetaine po sąlygu pakeitimo reiškia sutikimą su įvykdytais pakeitimais.

 
     
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės