kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
Lėlės
Dolls

Leidėjas: ACME Films

Su malonumu savo kolekciją papildau trimis labai skirtingais, bet savaip garsiais režisieriais. Japonas Takeshi Kitano mums labiau pažįstamas jakudzų tematikos filmais. Plačioji auditorija tikrai žino jo režisuotus ir suvaidintus “Zatoičį” ir “Brolį”. “Lėlės”nustebino ne tik mus , bet ir visą kinematografijos pasaulį. Čia pasakojamos trys tragiškos istorijos apie nužudytą meilę. Savamokslis Kitano, buvęs televizijos komikas, pateikia kritikos nuomone bene stipriausią savo filmą. Jaudinančią dramą, kurioje itin subtiliai subalansuotas stilius, spalvos, šekspyro dramos ir japoniška estetika.

Atgal į ateitį III
Back to the Future III

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Trečioji dalis išnaudojo pirmųjų sėkmę. Visi jautėsi šiek tiek pavargę ir tapo aišku, kad greitai šis siužetas nustos egzistavęs. Filmas tebelinksmino žiūrovus, rodydamas pamėgtų personažų nuotykius dabar jau XIX amžiaus Laukiniuose Vakaruose. Režisierius dairėsi kitų scenarijų. Maiklas J. Foxas reklamuojamas, kaip vienas perspektyviausių jaunų aktorių, kitų vaidmenų. Deja, jo karjera pasirodė komplikuota. 1991-ais metais nusifilmavo pripažinto nuotykių meistro Džono Bedhemo filme „Sunkus kelias“. Neblogai atrodė Briano DePalmos „Karo aukose“. Paskiau labai išryškėjo ilgai slėpta Maiklo bėda-Parkinsono liga. Tik artimieji žinojo, kodėl kartais kadre jis slėpė vieną ranką kišenėje. Priepuoliai prasidėdavo negailestingai dažnai. Dėl jų Maiklas nutraukė ne vieną filmavimą ir nuo 1996-ųjų atsisakė aktyvaus aktoriaus darbo. Parašė knygą apie savo kovą su klastinga liga. Prodiusavo, vaidino epizoduose. Turi šeimą ir gailisi, kad vaikydamasis šlovės „pamiršo“ baigti aukštą mokslą. Mums suteikiama unikali proga turėti jo filmų kolekciją, dėl kurių jam buvo pranašaujama puiki ateitis.

Atgal į ateitį II
Back to the Future II

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Pirmoje dalyje paprastas paauglys Martis iš 80-ųjų atsitiktinai perkeliamas į 1955 metus plutonijumi varoma DeLorean laiko mašina, išrasta kiek pakvaišusio mokslininko. Marčio užduotis prieš grįžtant į savo laikmetį - "priversti" įsimylėti savo būsimuosius tėvus, kad neįvyktų ateities pakitimų. Antroje dalyje pašėlęs mokslininkas ir Martis jau keliauja į ateitį. Šį kartą tvarkyti ne tėvų praeities, bet Marčio vaikų ateities . Keistoko profesoriaus vaidmenyje sublizgėjo visoje trilogijoje taip pat sėkmingai pasirodęs Kristoferis Loidas. Mums įdomu, kad filmą režisavo lietuvių kilmės režisierius Robertas Zemeckis. Čia jis irgi įtvirtino savo karjeros pasiekimus, parodęs, kad moka ir mėgsta dirbti su techninėm naujovėm ir specialiais efektais. Jį mielai rėmė „Žvaigždžių karų“ prodiuseris Džordžas Lukasas. Toliau su jo pagalba Robertas Zemeckis sukūrė ne vieną šedevriuką. Tame tarpe „Forestą Gampą“, „Mirtis jai tinka“, „Kas pakišo triušį Rodžerį“, „Nublokštasis“.

Atgal į ateitį
Back to the Future

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Ši 1985-ais metais sukurta linksma fantastinė komedija tapo mylimu topu. Kino istorijoje tai liks vienintelis filmas, padaręs karjerą unikaliam aktoriui Michael J. Foxui. Šis mažo ūgio kanadietis atkakliai siekė karjeros paauglių komedijose . Vaidindamas komedijoje „Vilkolakis“, jis pastebėjo netoliese kitą filmavimo grupę. Tai buvo Roberto Zemeckio darbuotojai, besirengiantys statyti „Atgal į ateitį“. „Kada nors aš irgi dalyvausiu tokio lygio projektuose“-pasakė draugams Michael J. Fox, pavydžiai žiūrėdamas į žymiai didesnio biudžeto kino aikštelę. Jo svajonė išsipildė greičiau , nei galima buvo tikėtis. Režisierius R. Zemeckis atsisakė pagrindinio vaidmens atlikėjo Erico Stoltzo ir pasikvietė kaimynystėje pastebėtą Maiklą. Visi žinome ,kad darbas pasisekė. Nusifilmavęs visose trijose dalyse, Michael J. Foxas tapo vienu iš populiariausių savo laiko žvaigždučių.

Vilius Karalius
Vilius Karalius

Leidėjas: Videoline

Malonu, kad kolekcionieriams ta pati kompanija žada leisti ir lietuviškų filmų seriją. Reikia pripažinti, kad ši sritis iki šiol buvo apleista. „Videoline“ lentynose jau pasirodė lietuviško filmo „Vilius Karalius“ (1988 m.) 2 DVD diskų leidimas. Filmą režisavo Vidmantas Bačiulis, o pagrindinius vaidmenis sukūrė žinomi teatro ir kino aktoriai Kęstutis Žilinskas, Rimantė Krilavičiūtė, Danutė Juronytė, Nijolė Narmontaitė, Dalius Mertinas ir kiti. Pagal Ievos Simonaitytės romaną sukurtas filmas pasakoja apie Mažosios Lietuvos kaimo gyvenimą XIX amžiaus pabaigoje - XX amžiaus pradžioje. Belieka laukti, kad po šio serialo pasirodys daugiau lietuviškų filmų. Ne tik populiarių Lietuvos Televizijos hitų, bet ir mūsų kino režisierių- A. Puipos, R.Vabalo, A. Žebriūno, V. Žalakevičiaus ir kitų kūriniai.

Mažoji undinėlė
The Little Mermaid

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Vaikai ir didelės šeimos turbūt ypatingi šios filmų firmos klientai. Jau daug esu pristatęs jos išleistų animacinių filmų, atrinkdamas tik garsesnius. Bet jų kolekcija nesibaigia. Nuolat pasipildo. Todėl kalbėdamas apie leidėjų tradicijas negaliu nepaminėti visai neseniai išleisto specialaus dvd disko – „Undinėlė“. Tai tikrų tikriausia piešiamos animacijos klasika. Filmas sukurtas paties Walto Disney`aus pagal Hanso Christiano Anderseno pasaką. Arielė, jauniausia karaliaus Tritono dukra, yra nepatenkinta savo gyvenimu jūroje. Jai atrodo, kad ji priklauso žmonėms, tad dažnai ginčijasi su tėvu apie tuos "barbariškus žuvų rijikus". Savo norų įgyvendinimui Arielė sudaro sutartį su Ursula, jūrų ragana. Tačiau ši undinėlei ir jos tėvui yra numačiusi nekokį likimą

Amerikietiška svajonė
American Dreamz

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Begėdiško „Amerikietiško pyrago“ kūrėjas Paulas Weitzas pristato savo naują filmą – įžūlią ir originalią satyrą, kandų žvilgsnį į intrigų kupinus televizijos užkulisius. Savo perrinkimo antrajai kadencijai rytą JAV prezidentas (akt. Dennisas Quaidas) nusprendžia pirmą kartą per ketverius metus atsiversti laikraštį. Tai, ką jis perskaito, sukrečia valstybės vadovą iki širdies gelmių. Baimindamasis, jog šalies vadovą ištiks nervų krizė, vienas jo patarėjų (akt. W. Dafoe) sugalvoja genialų planą. Prezidentas pasirodys visai tautai viešai… populiariausiame Amerikos televizijos šou. Šalies vadovas taps savo paties pamėgto, visus reitingų rekordus viršijančio talentų konkurso „Amerikietiškos svajonės“ teisėjų komisijos nariu! Šou vedėjas, pasipūtusi, save įsimylėjusi televizijos įžymybė Martinas Tvydas (akt. H. Grantas), garsėja stulbinančia nuojauta ir sugebėjimu atrasti naujas „žvaigždes“. Prisipažinsiu, kad po „Amerikietiško pyrago“, režisierių buvau nurašęs į bulvarinius kūrėjus. Energijos jo komiškiems filmams įkvėpė nemažiau ironijos pritvinkęs senstelėjęs gražuolis Hugh Grantas, Paulo Weitzo komedijoje „Gyvenimas pagal jį“ suvaidinęs beveik savo paties karikatūrą.

Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės
Fast and the Furious: Tokyo Drift

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Viskas prasidėjo nuo kultinio jaunimo aktoriaus Jameso Deano, kuris klasikiniame “Maištininke be priežasties”/1955m./ santykius su bendraamžiais aiškinosi automobilių lenktynių pagalba. Dabar pasikeitė herojų mados ir mašinos tapo kur kas įspūdingesnės. Nepakito tik žmonių santykiai. Norėdamas išsikovoti autoritetą, turi savo vietą po saule paimti drąsa ir rizikingom dvikovom. Pirmieji “Greiti ir įsiutę” atspindėjo šiuolaikinio paauglių kino madas. Aktorius Vinas Dieselis susikalė savo gatvinio kietuolio amplua. Po pirmųjų dviejų dalių apie nelegalias lenktynes šįkart veiksmas persikelia į Tokiją. Pagrindinį veikėją Šauną Bosvelą (akt. Lucas Black) priverstinai išsiunčia į Japoniją po eilinės avarijos ir problemų su įstatymu. Ten jį pasitinka vienišiaus gyvenimą pasirinkęs tėvas (akt. Brian Goodman). Lakoniškai paaiškina taisykles: “eik į mokyklą, laiku grįžk namo, niekada nebūk arti jokios mašinos.” Žinoma, Šaunas neatsispiria pagundoms...

Majamio policija
Miami Vice

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Tai pirmas filmas, kuriame Colinas Farrellis panašus i vyrą, o ne į berniuką. Režisierius Michaelas Mannas, kurio vizitine kortele tapo populiarusis “Karštis”, nufilmavo dar vieną rūstų policijos filmą. Jis sąmoningai nedarė senosios „Majamio policijos“ serialo „remeiko“. Dono Džonsono herojus liko televizijos serialų istorijoje kartu su saulėtais paplūdimiais, spalvingais peizažais, seksualiais bikini ir aligatoriumi jachtoje. „Majamio policijoje“ dėmesio centre tik du pagrindiniai personažai: policininkai Rikardo Tubsas (akt. Jamie Foxx) ir Sonis Kroketas (akt.Collin Farrell). Kiti filmo veikėjai - antraplaniai. Tai policininkai, narkotikų prekeiviai, kurjeriai, atsitiktinės gražuolės... Visi epizodiniai veikėjai tarnauja tik bendram filmo fonui, taip pat kaip vandenynas, kateriai, modernūs dangoraižiai ir Lotynų Amerikos getai. Režisierius specialiai atsisako įdomių kriminalinių istorijų - vardan idealios policininkų darbo autentikos. Privalomas filmas „film noir“ ir „police noir“ kino gerbėjams. Kaip ir kiti kietai sukalti M.Manno kriminalai, šis pirmiausia siekia tobulos žanrą atitinkančios kino kūrinio formos, stiliaus ir tuo išsiskiria iš beveidžio Holivudinio repertuaro.

Įvykus žmogžudystei skambinkite M
Dial M for Murder

Leidėjas: Videoline

Klasikos mėgėjai gundomi suspenso meistro darbais. “Videoline” parduotuvėse jau yra jo du ypatingai vertinami filmai: “Svetimi traukinyje” ir “Į šiaurę per šiaurės vakarus”. Dabar pasirodo trečiasis trileris. Labai elegantiškas ir stilingas kriminalinis pasakojimas apie grynai angliškos žmogžudystės planą. Režisieriaus mėgstami Grace Kelly, Ray Millandas ir Robertas Cummingsas pagrindiniuose vaidmenyse. Grace Kelly myli Cummingsą, jos vyras Millandas sumano ją nužudyti. Kai žmogžudystė nepavyksta, Millandas tobulai improvizuoja planą B.

[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90]

"Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių  pr.7 Vilnius.
UAB" Forum Cinemas Home Entertainment", Savanorių pr, 7, LT-03116 Vilnius. Tel.: +370 5 2603415 - DVD galite rasti: "Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių pr.7 Vilnius.

 
     
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės