kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
Gimęs teisti
Mechenosets

Leidėjas: ACME Films

Saša yra pernelyg pavojingas, kad gyventų šalia kitų žmonių. Jaunuolis pasižymi neįtikėtinomis antgamtinėmis savybėmis ir galėtų sunaikinti absoliučiai viską, kas tik pasitaikytų kelyje. Jis eina per gyvenimą, palikdamas kruvinus pėdsakus. Saša savanoriškai atsiskyrė nuo civilizacijos ir gyvena gūdžiame miške, o savo galias naudoja tik kilniems tikslams. Jis atlieka savotiško teisėjo pareigas ir negailestingai baudžia įvairaus plauko niekadėjus. Kuo didesnis nusikaltimas, tuo žiauresnis atpildas. Po “Nakties” ir “Dienos sargybų”-rusai įrodė, kad moka kurti įdomias didesnio biudžeto pramogas su specefektais ir fantastinias siužetais… Filmo režisierius-legendinio aktoriaus Olego Jankovskio (”Nostalgija”) sūnus Filipas.

United 93
United 93

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Tai pirmas filmas, atkuriantis sukrečiančius rugsėjo 11-osios teroristų atakos įvykius JAV. Jis pasakoja apie tą lėktuvą, kuris taip ir netaranavo jam skirto taikinio. Tiesiog nukrito ant žemės. Todėl, kad pagrobėjų planus supratę keleiviai, susivienijo ir pabandė sutrukdyti teroristams įvykdyti jų nežmonišką planą...Pirmajam kūriniui apie amerikiečiams skaudžią temą nebuvo lengva. Kalbėta, jog apie tai dar anksti pasakoti. Į tai patyręs profesionalas režisierius Paulas Greengrassas atsako: “Tai visiška nesamonė. Per pastaruosius penkerius metus turbūt nebuvo nė dienos, kai spauda nekalbėjo apie tos siaubingos dienos įvykius .” Po jo sekė plačiai išreklamuotas Oliverio Stouno “Pasaulio prekybos centras”. Tabu tema sėkmingai pradėta….

Palikti sniegynuose
Eight Below

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Mes dažnai stebimės šuns ištikimybe žmogui. Ar gali žmogus grąžinti draugystės skolą savo keturkojui draugui. Kaip toli jis pasiryžęs dėl to nueiti? Į tai atsako puikus filmas visai šeimai, primenantis geriausias “Baltosios ilties” tradicijas. Siužetas paremtas tikrais įvykiais, kurie 1957 m. nutiko japonų Antarktikos tyrinėtojų ekspedicijai. Tyrinėti pavojų kupino amžinos žiemos krašto išsiruošia trijų mokslininkų ekspedicija. Džeris Šepardas (akt. P. Walkeris), jo geriausias draugas Kuperis (akt. J. Biggsas) ir sunkių gyvenimo sąlygų atšiauriame krašte užgrūdintas geologas (akt. B.Greenwoodas). Netikėtai planus sugriovęs nelaimingas atsitikimas ir vis prastėjančios oro sąlygos priverčia herojus pasukti atgal, palikus baltajame pragare savo geriausius ir ištikimiausius pagalbininkus – kinkomus šunis. Spaudžiant siaubingam šalčiui, siaučiant pūgoms, gyvūnai sniegynuose ištvėrė net pusę metų, kol į Antarktiką atvyko gelbėtojų ekspedicija.

Iksmenai: žūtbūtinis mūšis
X-Men: The Last Stand

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Iksmenai – žmonės, turintys nepaprastų galių. Jie yra sekanti evoliucijos grandis. Kiekvienas jų gimė su unikalia genetine mutacija, kuri pasireiškia ypatingais sugebėjimais. Vieni mato ateitį ir skaito mintis, kiti gali sukelti gaisrą ar audrą, treti vaikšto kiaurai sienas. Nuožmiausias iksmenų priešas – mutantas Magnetas (akt. I. McKellenas), trokštantis pavergti žmoniją ir užvaldyti visą pasaulį…. .. Lietuvoje komiksai tokie pat nepopuliarūs kaip vesternai. “Iksmenams” pasisekė ir jie tapo tikrai kasiniu reginiu. Pagrindiniu jų veikėju ir sėkmės garantu neabejotinai yra specialieji efektai. Nors jų fone pasirodo vis labiau merginų ir moterų dievinamas aktorius Hugh Jackmanas (”Van Helsingas”,”Sensacija”,”Prestižas”, “Fontanas”).

Mulen Ružas
Moulin Rouge!

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

iuolaikinių miuziklų gerbėjai žino australą Bazą Luhrmanną pirmiausiai kaip “Romeo ir Džiuljetos” autorių. Moderni Šekspyro ekranizacija nulėmė Leonardui Di Caprio leidimą vaidinti legendiniam “Titanike”. Tuo pačiu ypatingos žvaigždės statusą. Apie L.Di Caprio karjerą žino turbūt visi. Bazui Luhrmannui stebinti pasaulį darėsi sunkiau. Todėl jis pasiryžo rizikingam iššūkiui. “Mulen Ružas”-miuziklas apie meilę nuostabiame Paryžiuje. Įdomiausia, kad režisierius ieškodamas naujo stiliaus sumaišė visiškai skirtingų epochų dizainą ir muziką. Šiandien šiame filme suvaidinusi Nicole Kidman laikoma elitine žvaigžde. Ewano McGregoro sudainuota Eltono Johno “Your song” kartojama ne viename klipe…

Mano Afrika
Out of Africa

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Tai vienas iš paskutinių sėkmingų garsaus režisieriaus Sydney Pollack`o filmų. Jis buvo sukurtas pagal Isako Dineseno knygą. Melodramatinio siužeto pagrindas- meilės trikampis senojoje Afrikoje. Garsios šeimos dukra Karen išteka už turtingo barono, pažadėjusio jai baronienės titulą ir amžiną meilę Afrikos plantacijoje. Baronas, kaip paaiškėja, besąs išlaidūnas, girtuoklis ir svetimoteriautojas. Argi galima jį lyginti su netikėtai pasirodžiusiu paslaptingu Afrikos medžiotoju... Egzotiškame fone realistas Sydney Pollackas įamžino garsias pasaulinio kino žvaigždes. Meryl Streep ir Robertas Redfordas buvo savo karjeros viršūnėje. Barono vaidmeniui buvo pasirinktas tuo metu Ištvano Szabo išpopuliarintas austrų aktorius-Klausas-Marija Brandaueris/”Mefistas”, “Pulkininkas Redlis”/.Šis filmas pelnė septynis Oskarus ir keturias Oskaro nominacijas.

Kur nuneša sapnai
What Dreams May Come

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Krisas žūsta autoavarijoje ir patenka į rojų. Čia jis sužino, kad mylima žmona po jo mirties nusižudė ir dabar kankinasi pragare. Krisas turi žūtbūt ją surasti, su ja susitikti, pasikalbėti. Kelionė per nuostabų, kartais šiurpulingą pasaulį Anapus prasideda…Atrodytų šiurpoka istorija, bet pomirtinis pasaulis buvo parodytas tokiom gražiom spalvom. Jį lydėjo romantiška Ennio Morricones muzika. Rezultate buvo sukurtas vizualiai labai mielas filmas. Jis buvo apdovanotas „Oskaru“ už specialiuosius efektus ir dekoracijas.

Pianistas
The Pianist

Leidėjas: Videoline

Šiuo filmu režisierius Romanas Polanskis tarsi padėjo galutinį tašką pasakojimuose apie holokaustą. Jau po Steveno Spielbergo “Šindlerio sąrašo” atrodė, kad ta tema viskas pasakyta. Lenkų kino grando pasakojimas labiau asmeniškas ir emocionalus. Pats Romanas Polanskis 17-os metų pabėgo iš Krokuvos geto. Tėvas dantimis pragraužė skylę tvoroje, kad sūnus galėtų išlysti ir pabėgti. Režisieriaus mama mirė vokiečių koncentracijos stovykloje. “Pianisto” scenarijus remiasi lenkų kilmės muzikanto Wladislawo Szpilmano memuarų knyga, kurioje jis pasakoja, kaip, sulaukęs netikėtos vokiečių karininko Wilmo Honsefeldo pagalbos, per stebuklą išsigelbėjo nuo nacistinio teroro sugriautame Varšuvos gete. 2002 m. gegužės mėn. Kanų festivalyje “Pianistas” pelnė pagrindinį prizą - "Auksinę palmės šakelę", o 2003 m. kovo mėn. šis filmas buvo apdovanotas net 3 “Oskarais” geriausio režisieriaus, geriausio aktoriaus ir geriausio scenarijaus nominacijose.

Tigras ir sniegas
La Tigre e la neve / Tiger and snow

Leidėjas: Videoline

Šis filmas netapo kino šedevru, bet labai gerai tinka Naujųjų metų nuotaikai. Jį galima pavadinti lyrine komedija su aktualiausiais šiuolaikinio gyvenimo elementais. Atiljo De Džiovani (akt. Roberto Begnini) – pripažintas poetas. Vieną gražią dieną Atiljo draugas arabų poetas Fuadas (akt. Jean Reno) surengia spaudos konferenciją Romoje. Jis ruošiasi grįžti namo, į Bagdadą. Atiljo atskuba į susitikimą su draugu ir sutinka... savo sapnų karalienę! Į spaudos konferencijos salę tiesiai iš Atiljo sapnų nužengė pati nuostabiausia moteris pasaulyje. Filmas-atviras kičas, bet jame yra viskas, ko reikia spalvingam vakarui-žymūs aktoriai, meilės istorija ir net karu kvepiantis Irakas. Pagrindinė jo puošmena , mano galva-garso takelis, sukurtas kompozitoriaus Nicola Piovani. Muzikiniuose intarpuose pasirodo Tomas Waitsas - garsiausių kino avangardistų bičiulis.

Manderlis
Manderlay

Leidėjas: ACME Films

Idėją “Manderlėjui”, kaip ir pirmajam amerikietiškos trilogijos filmui „Dogvilis“ („Dogville“, 2003), Danijos kino genijus Larsas von Trieras pasiskolino iš literatūros, kurioje aprašoma tikra istorija apie 1838 m. Barbadoso saloje įvykusį išlaisvintų vergų maištą, kuris kilo dėl to, kad buvęs šeimininkas nesutiko vėl juos paimti į vergiją. Idėją apie laisve nepatenkintus vergus Larsas von Trieras perkėlė į kitą laiką ir erdvę. Čia mes vėl sutinkame “Dogvilio” Greisę. Ketvirtojo dešimtmečio pradžioje ji ir jos tėvas iš Kolorado atkeliaują į Alabamą, seną Manderlay plantanciją…. Kaip ir visi Larso von Triero filmai - šis irgi yra puiki provokacija, verčianti apmastyti atrodytų savaime suprantamas vertybes.

[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90]

"Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių  pr.7 Vilnius.
UAB" Forum Cinemas Home Entertainment", Savanorių pr, 7, LT-03116 Vilnius. Tel.: +370 5 2603415 - DVD galite rasti: "Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių pr.7 Vilnius.

 
     
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės