kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
Adrenalinas
Crank

Leidėjas: ACME Films

Verslo konkurentas praneša Čevui, kad jam buvo suleista dozė nuodų, vadinamų „Pekino kokteiliu“ ir ši mikstūra vaikiną nužudys per valandą. Čevo gyvybę išgelbėti gali tik nenutrūkstančios adrenalino dozės jo širdžiai. Tai reiškia – bėgti, plėšti vidury baltos dienos, įsivelti į muštynes, vartoti stimuliuojančius narkotikus, lėkti perpildytomis gatvėmis. Po tokio aprašymo nesunku suprasti, kad adrenalino išsiskyrimas žiūrovo organizme-pagrindinis filmo tikslas. Tam skirtas reaktyvinis veiksmo tempas. Jis nesumažėja, nes Čevo vaidmenyje –Jasonas Stathamas. Daugeliui pažįstamas , kaip “Transporteris”. Jo gerbėjams pirmiausia ir skirtas šis nuotykių atrakcionas.

Žiaurus gyvenimas
Knallhart / Tough Enough

Leidėjas: ACME Films

Vieniša moteris Miriam ir jos 15-metis sūnus Michaelis priversti palikti savo vasarnamį ištaigingame Berlyno rajone Celendorfe ir persikelti į nedraugišką etninį kvartalą. Naujojoje vietoje berniukui nelengva – mokykloje neišmoksi nieko, išskyrus muštis, o namuose ramybės neduoda motina, užsiėmusi naujo vyro paieškomis. Vaikino gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jį po savo sparnu priglaudžia vietinis kriminalinio pasaulio autoritetas. Pasirodo, kad angeliškas jo veidas – ideali narkotikų kurjerio priedanga. Michaelis imasi šio vaidmens ir jam ima atrodyti, kad jis pakeliui į savo svajonę. Deja, daugelyje kriminalinių filmų, kaip ir realiame gyvenime-toks kelias veda į priešingą pusę...

Aukso veršis (TV mini-serialas)
Zolotoy telenok

Leidėjas: ACME Films

Didysis kombinatorius Ostapas Benderis pavargo verstis "leitenanto Šmito sūnaus" verslu, juolab, kad tų "sūnų" Tarybų Rusijoje buvo 33. Susipažinęs su dar dviem panašiais avantiūristais, jis sužino, kad viename Pietų mieste gyvena tikras milijonierius. Ostapas žino šimtus teisėtų būdų, kaip iš patiklių piliečių išvilioti pinigus. Šio šanso jis tikrai nepraleis. Daugeliui toks pristatymas primena seniai žinomą Michailo Šveicerio “Aukso Veršio” ekranizaciją. Šį kartą mes pristatome TV versiją, kuriame didžiojo kombinatoriaus vaidmenį šturmuoja populiarus rusų aktorius Olegas Menšikovas (”Sibiro kirpėjas”). Šiuolaikinė interpretacija leido sudėlioti visas tarybiniam laikui nepageidautinas romano detales.

Numylėtinis
Loverboy

Leidėjas: ACME Films

Mes tikrai žinome aktorių Keviną Bacon`ą. Daugelyje garsių filmų jis įkūnijo statiškus ir dažniausiai neigiamus personažus (“Žmogus be šešėlio“, „Laukinė upė“, „Miegaliai“). Tuo didesniu siurprizu tapo jo paties režisuotas darbas. Labiau lauktas buvo kovinis ar kriminalinis filmas. „Numylėtinis“ – komiška drama, gana negailestingai išjuokianti emancipuotą moterį, kuri nori būti idealia motina. Emili niekada nesvajojo apie vyrą ir jaukius namus. Labiausiai gyvenime ji norėjo turėti vaiką, kuris būtų jos didžiausias lobis. Jei už per didelę motinos meilę būtų baudžiama - Emili tikrai nusipelnytų nuosprendžio.

Tadas Blinda (TV serialas)
Tadas Blinda

Leidėjas: ACME Films

Dar ir šiandien, sako, bivainės girioje vėjai legendas nešioja apie drąsų žemaitį razbaininkėlį, kuris svietą sulyginti norėjęs, ponus rubavojęs ir vargšams nelaimėje padėdavęs. Labai malonu, kad “Acme “ išleido šį Lietuvos televizijos šlagerį. Moksleivių atostogų progomis aš daug kartų žiūrėjau vengrišką “Kapitoną Tenkešą”, lenkišką “Janosiką”, bet mieliausias buvo savas - lietuviškas garbingo plėšiko variantas. Serialas apie žemaitišką Robiną Hudą, kuriame buvo ir kardai, ir karietos. O svarbiausia - tikrai nuoširdžiai suvaidintas pats legendinis maištautojas Tadas Blinda. Vienas iš populiariausių Vytauto Tomkaus vaidmenų. TV serialą režisavo Balys Bratkauskas. Dauguma jį pamena būtent kaip “Tado Blindos” autorių.

Čamskraberis
The Chumscrubber

Leidėjas: Videoline

Jaunos Holivudo žvaigždės gavo rimtą konkurentą, kai į kino pasaulį 2000-ųjų britų hitas „Billy Elliot“ atvedė išraiškingą Jamie Bellą. Šis vaikas ne tik puikiai šoko, bet ir vaidino. Geri režisieriai siūlo šiandien jaunam aktoriui pačius įvairiausius vaidmenis. Piteris Džeksonas savo „King Konge“. Clintas Eastwoodas šiemet pakvietė į naują karinę dramą „Mūsų tėvų vėliavos“. „Čamskraberis“-keistas jaunimo filmas, kuris labiausiai įdomus talentingo Jamie Bello fanams. Ramiame turtingųjų priemiestyje nusižudo moksleivis Trojus, iki tol platinęs narkotikus. Jis buvo skolingas dviems paaugliams narkotikų, todėl jie pareikalauja iš Trojaus draugo Dino, kad šis atiduotų skolą, antraip jie nužudys pagrobtą Dino brolį.

Neįžvelgiamas pasaulis
A Scanner Darkly

Leidėjas: Videoline

Sakoma, kad komiksai lietuviams nepatinka. Tačiau, atrodo prie jų vis labiau priprantame. “Neįžvelgiamas pasaulis” arčiausiai tradicinio - nes yra pateiktas animacinės grafinės knygos forma. Joje Jūs tikrai atpažinsite populiarių aktorių Keanu Reeves`o, Woodžio Harrelsono, Winonos Ryder veidus. Filmas sukurtas pagal populiaraus ir dažnai ekranizuojamo fantasto Philipo Dicko (”Bladerunner”, “Įspėjantis pranešimas”) kūrybą. Veiksmas vyksta ateities Amerikoje, kurią užvaldo karai ir narkotikai. Visas pasaulis pasikeitė. Keanu Reevso sukurtas herojus-šnipas supranta paranojos reikšmę.

Būti Stenliu Kubriku
Colour Me Kubrick

Leidėjas: ACME Films

Filmas ne apie kino režisierių Stanley Kubricką. Tai tikra istorija apie vyrą Alaną Conway’ų, kuris apsimetęs garsiuoju režisieriumi pateko į Londono aukštuomenės gyvenimą. Tai vyko 1988-1989 metais S.Kubrickui kuriant filmą “Plačiai užmerktos akys”. Alanas apsimeta legendiniu režisieriumi, nors menkai teišmano jo darbą ir išoriškai nėra panašus. Vyras lengvai patenka į prabangius vakarėlius, restoranus, naktinius klubus. Filmo žavesys, kad jis ne tik eksplotuoja žinomą avantiūrą, garsenybių pavardes, bet gana įdomiai pasakoja apie linksmą apiplyšusio herojaus pokštą. Didžioji to pasakojimo sėkmės salyga-puiki aktoriaus Johno Malkovichaus vaidyba.

Lemiamas taškas
Match Point

Leidėjas: ACME Films

Šiuo filmu genialus Vudis Allenas nustebino turbūt visus. Jau seniai nusibodęs net savo ištikimiausiems fanams plepiais ir panašaus stiliaus filmais, vaizduojančiais Niujorko intelektualų pasaulį su nesibaigiančiais dialogais, jis sąmoningai perkėlė naujo kūrinio veiksmą į Londoną . “Lemiamas taškas” žanriniu požiūriu –trileris, primenantis “Riplio žaidimus”. Savo idėjiniais svarstymais apverčiantis aukštyn kojomis “Amerikietiškos tragedijos” moralą. Filmas prasideda mintimi, kad geriau būti sėkmingu žmogumi, negu geru. Šia auksine taisykle vadovaujasi airis Krisas Viltonas (Jonathan Rhys Meyers), buvęs teniso žaidėjas, kuris atvyksta į Londoną turėdamas vienintelį tikslą – bet kuria kaina prasimušti į elitą ir turėdamas aiškų planą, kaip tai padaryti. Jaunam pagrindinio vaidemns atlikėjui akomponuoja nauja Vudžio Alleno mūza-gražuolė Scarlett Johansson.

Infiltruoti
The Departed

Leidėjas: ACME Films

Martinas Scorsese - ne tik žinomas režisierius, bet ir kino eruditas. Jei jis sumanė perdaryti 2002-ųjų metų Honkongo policijos trilerį – vadinasi tam buvo pakankamai svarių priežasčių. Pažiūrėjau aš šį Azijos originalą/”Internal affairs”/ ir supratau, kad gerbiu jį tik už originalią kriminalinės istorijos idėją. Martinas Scorsese ne veltui nusipelnė pasaulinės šlovės savuoju filmu. Gerą azijatišką trilerį jis pakėlė į stipriausios dramos rangą. Režisierius sumaniai išnaudojo , atrodytų, nusibodusias L.Di Caprio ir Matto Damono galimybes. Virš Matto Damono ir L.Di Caprio kaip kortų tūzas - solidus Jackas Nicholsonas. Režisieriaus atgaivintas po 3 metų pertraukos didžiajame ekrane, garsenybė vaidina Mario Puzzo „Krikštatėvio“ prototipu tapusį mafijos bosą Frenką Kostelą. Antraplaniuose vaidmenyse žavi Alecas Baldwinas, Martinas Sheenas, Markas Wahlbergas. Tiesiog būtina savo kolekcijoje turėti bene geriausius minėtų aktorių vaidmenis. Juolab, kad mano įsitikinimu, Martinas Scorsese sukūrė vieną geriausių banditiškos tematikos „nuarų“. Jis labiau primena ne žaismingos formos „Gerus vyrukus“, o negailestingos graužaties prieskonį iš puikiausių prancūzų kriminalinių dramų.

[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90]

"Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių  pr.7 Vilnius.
UAB" Forum Cinemas Home Entertainment", Savanorių pr, 7, LT-03116 Vilnius. Tel.: +370 5 2603415 - DVD galite rasti: "Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių pr.7 Vilnius.

 
     
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės