kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
Poseidonas
Poseidon

Leidėjas: Videoline

1972-ais metais pagal Paul Gallico knygą režisieriaus Ronaldo Neamo sukurtas “Poseidono nuotykis” priklauso “katastrofų filmo” (“Disaster films”) žanrui. Prabėgo 34 metai. Buvo nuspręsta modernizuoti šią įdomią istoriją apie laivo avariją ir keleto žmonių kovą dėl išlikimo. Režisierius Wolfgangas Petersenas remeikui idealiai tiko. Jis seniai prisipažino mėgstantis jūrą . Mes žinome jo patirtį filmuoti vandenyje: karinė drama apie vokiečių povandeninį laivą „Das boot“ prieš 25 metus turėjo ypatingą pasisekimą. 2000-aisiais Holivude W.Petersenas pastatė „Pražūtingą audrą“ su George Clooney pagrindiniame vaidmenyje. Šiandien Jūsų rankose diskas su nauju hitu –“Poseidonas”, demonstruojantis visą režisieriaus patirtį ir šiuolaikinio kino galimybes. Atgaivinantis gerokai pamirštą „katastrofų“ filmų žanrą.

Kasablanka
Casablanca

Leidėjas: Videoline

Režisierius Michaelas Kurtizas kino menu susidomėjo 1912-aisiais savo gimtinėje Vengrijoje. Vėliau kino režisūros karjerą pratęsė Austrijoje ir Vokietijoje, dar vėliau ir kitose Europos valstybėse. 1926-aisiais persikėlė į JAV. 1944-ais metais sukūrė vieną populiariausių filmų kino istorijoje “Kasablanka“ ir iškart gavo oskarą už geriausią režisūrą . Šiandien solidžių apklausų pagalba “Kasablankos” scenarijus buvo išrinktas absoliučiai geriausiu iš visų, kada nors parašytų. Filme puikiai atrodo legendiniai aktoriai Humphrey Bogartas ir Ingrida Bergman. Neįmanoma neturėti šios klasikinės melodramos savo kolekcijoje. Jau vien dėl chrestomatinės frazės: “tai gera pradžia naujai draugystei..”

Džonui Takeriui – mirtis!
John Tucker Must Die

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Po gana rimtų filmų tie patys platintojai pasirūpina ir linksmesniu poilsiu. Jau įprasta amerikiečių kino repertuare matyti jaunimo komediją. Džonas Takeris (akt. J.Metcalfe’as) – išvaizdus, populiarus, turtingas, maža to – mokyklos krepšinio komandos kapitonas. Nenuostabu, jog kone visos vyresniųjų klasių merginos svajoja su juo susitikinėti. Tačiau trys iš jų trokšta… Džono mirties. Sirgalių komandos vyresnioji Hyter (akt. Ashanti), seksualioji Betė (akt. S.Bush) ir geriausia mokyklos televizijos reporterė Kerė (akt. A.Kebbel) – visos šios gražuolės buvo įsitikinusios, kad tik joms Džonas skiria visą savo dėmesį ir meilę. Todėl galima įsivaizduoti merginų nuostabą, nusivylimą ir įsiūtį, paaiškėjus, jog šis gražuolis susitikinėjo su… jomis trimis vienu metu! Džonas Takeris nusipelnė mirties!

Žmonių vaikai
Children of Men

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Šiuo filmu Alfonso Cuaronas pateisino savo puikaus vizualisto reputaciją. Po jausmingų dramų/”Ir tavo mamą taip pat”/, sukuręs nuotykių kupiną antiutopiją. 63-iasis Venecijos kino festivalis neveltui apdovanojo jį prizu „už operatoriaus techninį meistriškumą.“ Formaliai filmas priskiriamas “science fiction” žanrui. Veiksmas vyksta labai netolimoje ateityje - 2027-aisiais metais. Pakankamai greitai, kad jame galima būtų parodyti ne ateičiai, o dabarties visuomenei būdingas žaizdas: masinę emigraciją, aplinkos užteršimą ir iš jo kylantį moterų nevaisingumą, terorizmą ir fašistinių valdymo priemonių pavojų. Žmonės nebegimdo vaikų. Valdžia įvedė kraštutinę emigrantų kontrolę su teise šaudyti be įspėjimo. Pamatome labai efektingą košmarą su gatvių riaušėm ir karinės padėties kasdienybe. Gelbėti žmoniją tenka nevikriam ir nesiskutusiam klerkui, kurį vaidina puikiai tam tinkantis Clive Owenas/”Karalius Arturas”/.

Spartakas
Spartacus

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Dar viena puiki dovana kolekcionieriams. Jubiliejinis dviejų diskų leidimas. “Spartakas”-istorinis 1960-ųjų hitas, kurį pradėjo režisierius Anthony Mannas, o paskiau vistik pastatė kino klasikas Stanley Kubrikas. Daugelio nuomone- tai geriausias iki šiol tokios istorinės heroinės tematikos blokbasteris ir jo sėkmės niekam nepavyko pakartoti. Arčiau gero rezultato priartėjo šioje srityje tik Melas Gibsonas su “Narsiąja širdimi” ir Ridley Scottas su “Gladiatorium”. Bet žiūrėdami šiuos du tikrai gerus filmus nenorom vėl prisimeni tą nepakartojamą seną gerą “Spartaką”. Jame taip organiškai derinosi taikli dramaturgija/scenaristas Daltonas Trumbo/, virtuoziška S.Kubriko režisūra ir puikus to meto aktorių-žvaigždžių ansamblis:Kirkas Douglas, Piteris Ustinovas, Charles Laughtonas, Jean Simmons….Naujame leidime pamatysime daug unikalios papildomos medžiagos. Filmas restauruotas. Jam grąžintos anksčiau iškarpytos scenos , padedančios suprasti Romėno Kraso/akt. Lawrence Olivier/ jausmus vergui Antonijui/akt.Tony Curtis/.

Sargybinis
The Sentinel

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Šio filmo sėkmės ir nesėkmės priežastis yra lygiai ta pati: ištikimybė seno kriminalo stiliui, kai dominuoja ne specialūs efektai, bet aktorių darbas. Aktorių Maiklo Douglaso ir Kiefer Sutherlando duetas. Pastatytas pagal saugumo tarnyboje dirbusio veterano knygą, šis kino pasakojimas siūlo intrigą - prezidentą saugojančių profesionalų tarpe išdavikas, padedantis sąmokslui prieš valstybės vadovą. „Sargybinis“ labai primena 1993 metų Wolfgango Peterseno „Ugnies linijoje“.Clarko Johnsono filmas tarsi atkeliavęs iš XX amžiaus: primena daugybę 1980-ųjų metų kriminalinių serialų. Labiau skirtas mėgstantiems aktorinį detektyvą , o ne reaktyvinį veiksmą.

Mano super buvusioji
My Super Ex-Girlfriend

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Mus juokina amerikiečių sentimentai primityviausiam visų laikų komiksui “Supermenas”. Šiemet Lietuvoje sunkokai buvo priimtas ir šio herojaus sugrįžimas. Todėl jei jau norime pasityčioti kaip reikiant-pažiūrėkime komediją, kurioje viskas kiek kitaip. Pagrindinė veikėja-supermergina, o jos mylimasis-paprastas mirtingasis. Jaunas niujorkietis Metas/akt. Luke Wilson/ susipažįsta su nuostabiąja Džene Džonson (akt. U.Thurman). Paaiškėja, kad Dženė – ne paprasta, o… supermergina. Tiksliau tariant – superherojė, apdovanota nepaprastomis galiomis. Ir ji nedvejodama pradeda jomis naudotis, siekdama žūtbūt susigrąžinti savo buvusį vaikiną. Sužinojus, jog Metas užmezgė romaną su savo kolege Hana (akt.A.Farris). “Vaiduoklių gaudytojų” režisierius Ivanas Reitmanas čia savo stiliuje. O Uma Thurman stebina nevystančia jaunyste ir gera sportine forma.

Transamerika
Transamerica

Leidėjas: ACME Films

Labai smagi ir skoninga komedija. Viena iš tų nedaugelių, kuri naudodama sekso tematiką, neperžengia gero skonio ribų. Ji sukurta vos už 1 milijoną dolerių. Ją prodiusavo pagrindinės aktorės vyras-talentingas Williams H.Macy/“Boogey nights“, „Fargo“/. Verta buvo pasistengti dėl savo žmonos-aktorės Felicity Huffman, daugeliui pažįstamos iš „Nusivylusių namų šeimininkių“. Čia ji virtuoziškai „išlaiko“ filmą ant savo pečių, vaidindama vyrą, kuris nusprendžia tapti moterimi. Stenlis/Bri turi po vienos nakties nuotykio gimusį vaiką, kuris trukdo jo/jos lyties keitimo operacijai. Bri išskrenda į Niujorką ir prisistačiusi bažnyčios misioniere sumoka piniginį užstatą už smulkias vagystes kalinamą 17-metį Tobį. Komplikuoto charakterio vaikinas pasipasakoja, kad jo mama jau senokai mirė, o biologinio tėčio Stenlio visiškai nepažįsta. Bri pasiūlo jam važiuoti išsinuomotu automobiliu per Ameriką. Ir mūsų laukia linksmas kelio filmas.

Dėkui, kad rūkot!
Thank You for Smoking

Leidėjas: ACME Films

Dar viena nebloga komedija. „Dėkui, kad rūkot“ – to paties pavadinimo Christopherio Buckley 1994-aisiais parašyto satyrinio romano ekranizacija. Istorija sukasi apie tabako industrijos lobisto Niko Nayloro gyvenimą. Kompanijos atstovas dirba sunkų ir įdomų darbą: stengiasi nematomomis priemonėmis kelti cigarečių ir rūkymo įvaizdį. Jam tenka agituoti rūkymą, kai žalojančio cigarečių poveikio tapo nebeįmanoma nepastebėti. Tačiau Nickas mėgaujasi savo užduotimi ir tai, kaip jis ją atlieka. Naudodamasis argumentais bei susukta arba iškreipta logika, jis padaro taip, jog jo klientai tampa altruistais arba aukomis. Jaunas režisierius Jasonas Reitmanas padarė žavingą komediją per rekordiškai trumpą laiką, su mažu biudžetu ir daugybe puikių aktorių, nusifilmavusių beveik už dyką. Mat jų darbas aikštelėje trūko dieną, dvi. O rezultatas tikrai neblogas. Puiki pamoka prodiuseriams.

Audros karys
Stormbreaker

Leidėjas: ACME Films

Šis filmas – tai paaugliškas Džeimso Bondo variantas. Jis pastatytas pagal pirmąjį populiarų rašytojo Anthony Horowitzo romaną. Po dėdės mirties keturiolikmetį užverbuoja slaptosios Didžiosios Britanijos tarnybos. Herojus išgelbėja milijonus gyvybių. Ir viskas pagal 007 dėsnius. Triukai, blogio genijai, angliška ironija. Visas skirtumas, kad pagrindinis herojus paauglys. Pasaulyje šis jaunasis literatūros personažas labai populiarus-agentas Aleksas Raideris. Jį suvaidino merginų numylėtinis-Alexander Richard Pettyfer. Supermodelis ir gerai besijaučiantis šou versle. Jam buvo suteikta pirmenybė vaidinti pagrindinį vaidmenį mums pažįstamam “Eragone”. Deja, Alexanderis atsisakė ano vaidmens dėl aukčio baimės.

[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90]

"Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių  pr.7 Vilnius.
UAB" Forum Cinemas Home Entertainment", Savanorių pr, 7, LT-03116 Vilnius. Tel.: +370 5 2603415 - DVD galite rasti: "Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių pr.7 Vilnius.

 
     
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės