kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
Galutinis konfliktas (Lemties ženklas 3)
The Final Conflict

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Jau pats pavadinimas sufleruoja, kad šį kartą žiūrovams buvo pažadėta sudoroti ankstesniuose filmuose niekap nenugalėtą šėtono vaiką. Anksčiau matėme Damieną -mažylį kilerio veidu ir paauglį, pradedantį karjeros kelią. Dabar jis jau pasiekęs verslo imperijos viršūnes ir pajėgus išpildyti savo tikro tėvo-Liuciferio tikslus. Žiūrovas viliojamas intriga, kad pamatys lemtingą dvikovą: arba pasaulį ištiks apokalipsė, arba išsipildys astrologų pranašystės apie antrąjį Kristaus atgimimą. Trečią filmą apie šėtono vaiką turėjo statyti pats Richardas Donneris. Tačiau jam sutrukdė teismai dėl “Supermeno” komikso. Į režisieriaus kėdę sėdo buvęs dramaturgas Grahamas Bakeris. Nieko nuostabaus, kad jis filmą pasuko daugiau į dramos žanrą. Pagrindinį Damieno vaidmenį atliko vos Amerikoje pasirodęs aktorius iš Naujosios Zelandijos Samas Neillas.

Damien: Pranašystė II
Damien: Omen II

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Nieko nuostabaus, kad didžiulį pasisekimą turėjęs „Lemties ženklas“ susilaukė pratęsimo. Tuo labiau , kad pagal originalo siužetą blogio jėgos taip ir liko nenugalėtos. Jo ėmėsi režisierius Donas Tayloras. Rezultatas buvo tikrai neblogas . Tą salygojo autorių ištikimybė paslaptingai atmosferai ir labai solidi Holivudo profesionalų komanda. Ypatingai norisi pažymėti išradingai nufilmuotas velniui nepageidautinų liudininkų žūties scenas. Ir būtina išskirti kompozitorių Jerry Goldsmithą, kuris gavo oskarą už pirmąjam filmui sukurtą muziką. Antrajame ją dar patobulino. Po netikėtos įtėvių mirties, dvylikametį Damieną prižiūri turtingi dėdė ir teta. Nors dauguma aplinkinių baiminasi vaiko , šėtoniški Damieno sargai vis tiek rezga planus kaip užvaldyti dėdės verslo imperiją ir pasaulį.

Lemties ženklas
The Omen

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Oriam Amerikos ambasadoriui Robertui Tornui (akt. Gregory Peck) ir jo žmonai (akt. Lee Remick) gimsta negyvas kūdikis. Jie įsisūnija kūdikį ir vėliau dėl to labai pasigaili. Viskas atrodo gerai, kol berniuko auklė prieš visus svečius vaiko penktojo gimtadienio proga įvykdo viešą savižudybę. Kai lavonų kalnai didėja, Robertas pradeda manyti, kad jo sūnus yra įsikūnijęs Antikristas. Šis filmas yra vienas iš sėkmingiausių režisieriaus Richardo Donnerio hitų. Šalia “Supermeno”, “Mirtino ginklo”. R. Polanskio “Rozmari kūdikis” ir W.Friedkino “Egzorcisto” sukėlė mistinių trilerių madą. Jos kontekste 1976-ais metais pasirodęs “Lemties ženklas” atlaikė visus laiko išbandymus ir šiandien jubiliejinis šio filmo dvd diskas puikiai tinka siaubo klasikos kolekcijai.

Žmogus su randu
Scarface

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Sėkmingai įvaldęs savą smurtinio kūrinio stilių, Alfredo Hičkoko tradicijų tęsėjas –Brianas DePalma ryžosi didelio biudžeto gangsteriniam kinui. Šiam režisieriui niekada nereikėjo ieškoti originalių siužetų. Jis visada buvo puikus formos meistras. Tikras kinogurmanas, kuriam pirmiausia rūpėjo modernizuoti senojo kriminalinio kino modelius, filmavimo manierą. Po nebrangių trilerių Brianas De Palma užsimojo maštabiškam projektui. Padarė 1932-ųjų metų Howardo Hawkso to paties pavadinimo gangsterinio šedevro remeiką. Scenarijų patikėjo Oliveriui Stounui. Pastarasis kiek pagadino filmą , pridėjęs šiuolaikiniam kinui įkyrią didaktiką-ji tapo pagrindiniu kritikos taikiniu. Tačiau artistiškas Brianas DePalma vistiek su šiuo filmu sugebėjo įeiti į kino istoriją, o žiūrovams naujasis „Veidas su randu” ilgam tapo mafiozinio kino etalonu. Prie to daug prisidėjo azartiškai bandito likimą vaidinantis Alas Pacino.

Ir velnias dėvi Prada
The Devil Wears Prada

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Andrėja, jauna panelė iš mažo miestelio, vos tik baigusi koledžą gauna darbą, “dėl kurio milijonai jos bendraamžių kristų negyvos”. Ji pradeda dirbti pačio garsiausio ir įtakingiausio pasaulyje madų žurnalo “Podiumas” leidėjos, Mirandos Pristli, asistente. Pasitelkęs populiarų Lauren Weisberger romaną , režisierius Davidas Frankelis privertė garsius aktorius puikiai perteikti knygos herojus į ekraną ir kinematografinėmis priemonėmis sukurti tą pačią nuotaiką, kuria kvepia romanas. Romantinės dramos pirmiausia yra nuotaikos filmai. O gerų įspūdžių „Ir velnias dėvi Prada“ tikrai palieka. Ko vertas vien ironiškai atkurtas madų kūrėjų aukštuomenės pasaulis, kuriame tiesiog negali senti Holivudo veteranė Meryl Streep.

Elžbieta
Elizabeth

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Apdovanotas vienu ir nominuotas dar šešiems “Oskarams” filmas pasakoja jaunos Anglijos karalienės Elžbietos istoriją. Po katalikės karalienės Marijos mirties jaunoji protestantė Elžbieta paveldi sostą. Ji tuoj pat įsitraukia į valstybės reikalus, o svarbiausia – į rūmų intrigas. Jaunoji karalienė vis labiau verčiama tekėti, tačiau jos mylimasis – lordas Robertas Dadlis – netinkama kandidatūra. Intrigų išvarginta Elžbieta pasipriešina didikams ir nustebina netikėtu sprendimu… Tai išties puiki britiška istorinė drama , kurios pagalba indų režisierius Shekharas Kapuras iš Bolywoodo sėkmingai įsitvirtino Holivude. Šiame filme jis įsigijo dvejus ištikimus sąjungininkus: aktorius Cate Blanchett ir Jeoffrey Rushą. Jų bendradarbiavimas „Elžbietoje” buvo toks vaisingas, kad šiemet trijulė sugrįžta vėl į 16-ojo šimtmečio Angliją naujame filme „Aukso amžius”.

Įsimylėjęs Šekspyras
Shakespeare In Love

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Septynis “Oskarus” ir dar šešias “Oskaro” nominacijas pelnęs filmas pasakoja garsiojo Viljamo Šekspyro (akt. Joseph Fiennes) meilės istoriją. Jaunojo dramaturgo gyvenimas lekia šuniui ant uodegos: jam nuolat stinga pinigų, jam nesiseka meilė ir, kas baisiausia, jam dingo įkvėpimas. Jis turėtų baigti ir pristatyti savo naująją pjesę, bet nėra parašęs nė eilutės. Tais pačiais 1998-ais metais oskarų įteikimo ceremonijoje šalia “Elžbietos” sėkmės-vėl pamatėme senovės Angliją, aktorius Josephą Fienesą ir Geofrey Rushą. Ir dar vieną pergalę kino akademijos apdovanojimuose. Tik “Įsimylėjusio Šekspyro” sėkmę laidavo samojinga romantinė komedija. Šis filmas laimėjo geriausio titulą ir nustebino ne vieną kritiką.

Boratas
Cultural Learnings of America for Make Benefit of Kazakhstan

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Kinas.info skaitytojai išrinko šią komediją populiariausiu metų filmu, rodytu Lietuvoje. To pakanka filmo reklamai. Aktorius, sukūręs personažą Ali Gi MTV eteryje, pasirodė kaip Boratas - Kazakchstano pilietis, keliaujantis po pasaulį. Tikrasis Boratas – tai herojus, provokuojantis ir išryškinantis ydas žmonių, kurie gyvena tikrą gyvenimą. Borato herojaus viršūnė – trumpi TV epizodai, nufilmuoti JAV įvairiose situacijose paslėptos kameros principu. Juostoje „Boratas. Kaip šaunusis Kazakhstano žurnalistas Amerikoje patirtį graibstė“ – vien didelio vaidybinio kino epizodai. Didžioji jų dalis – tai jau rodyti realūs vaizdeliai, perfilmuoti su rimtais aktoriais ir kino technika, skirta demonstruoti dideliame ekrane.

Slaptoji menų mokykla
Art School Confidential

Leidėjas: Videoline

Ambicingas Jeromeas, metęs aukštąją, trokšta tapti antruoju Picasso. Deja, galia ir grožis, kuris slypi vaikino tapomuose portretuose, nėra vertinami. Tačiau Džeromui vis dėlto pavyksta užkariauti savo svajonių merginos, žymaus dailininko dukters, dėmesį. Mes turime retą progą pabūti būsimo kultūros elito pasaulyje. Ten , kur kalbama apie 9-ąją simfoniją , “Karą ir taiką”…bet viskas su ironija. Toks tas meno išminčių pasaulis. Patartinas filmas visiems jauniems , svajojantiems, kad jie yra likimo išrinktieji. Šalia jaunų aktorių-pamatysime Johną Malkovichų ir Angelica Huston.

Amarcord
Amarcord

Leidėjas: Videoline

Sakoma, kad šiuolaikinio kino kalbą formuoja Č.Čaplinas, J.L.Godardas ir F.Felinis. Kalbėdami apie legendinį italą, kritikai visada turi omeny jo tragikomiškus reginius. F.Felinis pradėjo nuo neorealistiškų istorijų-“Kabirijos naktys”, “Kelias”. Paskiau pasuko į filosofinius apmąstymus/”81/2”/. Galop pradėjo kartotis, nuolat dengdamasis žaisminga, unikalia savo filmų forma, ritmu, nuotaika. “Amarcordas”-paskutinis neginčijamas F.Felinio šedevras. Filme režisierius prisimena 1930-uosius. Juo režisierius prikelia savo jaunystės miestą Rimini. Jaunystė čia iškyla kaip svajonių žemė, kurioje viską - nepiktą ironiją, burleską - persmelkia vaiski, poetiška praradimo nuotaika. Čia dar groja didžiojo kompozitoriaus Nino Rotos muzika. Ir Amerikos kino akademija šiam filmui dar nepagailėjo Oskaro už geriausią užsienio filmą.

[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90]

"Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių  pr.7 Vilnius.
UAB" Forum Cinemas Home Entertainment", Savanorių pr, 7, LT-03116 Vilnius. Tel.: +370 5 2603415 - DVD galite rasti: "Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių pr.7 Vilnius.

 
     
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės