kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
Adomo obuoliai
Adams æbler

Leidėjas: Videoline

Šis filmas visais atžvilgiais tapo unikalus Lietuvoje. Parodytas “Kino pavasario” festivalyje, jis laimėjo žiūrovų simpatijas ir iki šiol sėkmingai laikosi kinoteatrų repertuare. Jį sukūrė Danijos jaunosios kartos kino kūrėjas, scenaristas ir aktorius Andersas Thomas Jensenas. “Teisingų” Holivudo pasakėlių fone, ši grubi europietiška komedija atrodo visiškai nekorektiška ir provokuojanti. Jos “herojus” Adomas Pedersenas yra neonacis, rasistas ir skinhedas. Už praeityje padarytus sunkius nusikaltimus jis atsėdėjo kalėjimuose, bet laisve gali mėgautis tik lygtinai. Vyrukas privalo gyventi Danijos provincijoje įkurtoje bažnyčioje kartu su kitais keturiais įvairaus plauko atgailautojais. Juos prižiūrintis keisto charakterio ekscentriškas kunigas Ivanas geranoriškai pasiūlo Adomui pasirinkti labiausiai patinkantį ir visuomenei naudingą darbą. Kai šis pernelyg nesivaržydamas nusprendžia iškepti obuolinį pyragą, tai humoro jausmo neturintis šventikas paskiria jam saugoti kieme augančią obelį ir kantriai laukti kol prisirps obuoliai. Filme vaidina geriausi Danijos aktoriai : Ulrichas Thomsenas, Nikolajus Lie Kaasas, ir naujasis Džeimso Bondo priešas- Madsas Mikkelsenas

Brėmeno muzikantai
Bremenskie muzykanty

Leidėjas: Videoline

Visi žino garsiąją Brolių Grimų pasaką "Brėmeno muzikantai". Dar gudžiais Tarybų Sajungos socializmo statybos metais ją savaip interpretavo animaciniame dviejų dalių filme režisierė Inessa Kovalevskaja. Pats filmas nepadarė revoliucijos kine. Svarbiausia jame buvo muzika ir dainos. To paties kino kompozitoriaus Genadijaus Gladkovo dainos, kurias virtuoziškai atliko aktorius Olegas Onufrijevas, padovanojo mums uždraustus rokenrolo, tvisto ir kitų tuomet populiarių stilių ritmus. Šiame animaciniame filme šoko ir dainavo visi - įsimylėjęs trubadūras, kvailas karalius, piktieji plėšikai. O princesė su savo mini sijonėliu labiau priminė to laikmečio idealią merginą. Šiame dvd rinkinyje taip pat rasite animacinę juostą "Kateriukas" ir "Linksmąją karuselę". Ten taip pat mylimi seni herojai ir , svarbiausia, neužmirštamos dainos.

Vakarų fronte nieko naujo
All Quiet on the Western Front

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Kalbėdami apie karo filmus, kritikai visuomet pamini Lewis`o Mileston`o šedevrą sukurtą dar 1930-ais metais. Tuomet gimė geriausia Erich`o Maria Remarque`o romano „Vakarų fronte nieko nauja“ ekranizacija, iki šiol laikoma geriausia karo drama. Jauno idealisto Polio Boimerio trumpo gyvenimo istorija tapo aistringu kaltinimu militaristinei politikai ir tobulai įkūnijo Pirmojo pasaulinio karo apkasuose pražudytos "prarastosios kartos" atminimą. Organizuodami filmavimus kino studijos "Universal" vadovai negailėjo lėšų nei batalinėms scenoms, nei moderniausioms tuo metu technologijoms. Užtai šiandien šis senas, bet nepasenęs Lewis`o Milestone`o filmas laikomas karinės dramos etalonu, į kurį lygiuojasi dauguma šio žanro kūrėjų. Filmas apdovanotas dviem pagrindiniais tų metų "Oskarais“: už geriausią metų filmą ir režisūrą.

Versmė
The Fountain

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Režisierius Darrenas Aronofsky`s tapo mūsų jaunimo numylėtiniu po moralistinės dramos apie narkomaniją “"Requiem svajonei" . Naujausias jo filmas “Versmė” sukurtas su nemažesnėm ambicijom ir kruopštumu. Tai mokslinės fantastikos žanrui priskirtinas kūrinys, rodytas Venecijos ir Toronto tarptautiniuose kino festivaliuose. Pagrindinius vaidmenis jame sukūrė populiarūs aktoriai Hugh Jackmanas ir Rachel Weisz. Hugh Jackmanas įkūnijo savo profesijai atsidavusį gydytoją Kreo, kuris mėgina išplėšti iš mirties gniaužtų beprotiškai mylimą ir sunkiai sergančią žmoną Izzi. Paraleliai jis vaidina dar du herojus iš skirtingų epochų. Bendra trijų istorijų tema-nemirtingumo paieškos. Pagrindinis šio romantiško kūrinio nuopelnas yra tame, jog jame nėra panaudota nė vieno kompiuterinio efekto, o sudėtingiausios scenos buvo filmuojamos naudojant miniatiūrinius modelius.

Plonytė raudona linija
Thin Red Line, The

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Šalia smagių pramogų norisi išskirti rimtų meninkų darbus, skirtus ne tik geram laiko praleidimui. “Plonytė raudona linija” – pasakojimas apie Antrojo pasaulinio karo veiksmus Ramiojo vandenyno salose. Grupei kareivių duota užduotis – užimti aukštumą vienoje salelėje. Jauni kareiviai įnirtingai kaunasi su japonais. Ne vaizdo efektai, ne įspūdingi triukai ir ne amerikietiškas patriotizmas čia svarbiausia – jauni vyrai kaunasi ne už kokią nors idėją ar šalį. Jie kovoja už save, šalia esančius draugus, jų laukiančias mylimąsias ir motinas. Jie kare galvoja apie tai, kaip išlikti per pragarišką susišaudymą… Šį filmą pagal Džeimso Džounso knygą sukūrė solidus amerikiečių kinematografininkas Terensas Malikas, prieš dvidešimt metų Kanuose už filmą “Rojaus dienos” (“Days of Heaven”) pripažintas geriausiu režisieriumi.

Kietas faras
Hot Fuzz

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Filmo „Kietas faras“ kūrimui susibūrė ta pati komanda, kurios dėka pasaulis išvydo puikią juostą „Zombis, vardu Šonas“. Dabar mums pateikta “policijos trilerių“ parodija. Pasakojimas prasideda pagal „Karklų žmogaus“ siužetą: kruopštus ir net įkyrus darboholikas policijos seržantas atvyksta į mažą miesteliuką. Jame visi gyventojai malonūs, sveikinasi ir jokiais nusikaltimais nekvepia. Palaipsniui ši tyla pasirodo slepianti tikrą pragarą . Autoriai pasišaipo iš daugelio mums žinomų filmų: Prisiminsite „Omeną“, „Šiaudinius šunis“, „Purpurines upes“ ,“Mirtiną ginklą“, „Kietus vyrukus“ . Pagrindinė filmo sėkmė glūdi tame, kad autoriai, sočiai juokindami įvairaus lygio britiškais pokštais, nesustoja ties tokiu humoru šou, kurį matome BBC televizijos laidose. Tegu ir primindamas Benny Hillą, Monthy Pithono šou, režisierius E. Wrightas savo „Kietą farą“ sugebėjo sukurti, kaip kino filmą didžiąjam ekranui.

Grobuonis
Predator

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Arnoldas Švarcnegeris savo vietą kine atrado po J.Camerono “Terminatoriaus”. Iki tol tik raumenis rodęs buvęs kultūristas, įgavo jam tinkantį tipažą. Jam buvo nukirpti hipio plaukai ir rastas nuožmus bekompromisinis stipruolio žvilgsnis. Po “Terminatoriaus” tą patį tipažą kadre jis rodė filme “Comandos”. “Grobuonis” neabejotinai vienas iš geriausių filmų Arnoldo karjeroje. Gabus režisierius debiutantas Johnas McTiernanas šiame filme puikiai suderino karo ir siaubo filmo elementus, fantastiką ir vesterno schemą. Už specialiuosius efektus filmas nominuotas "Oskarui”. Žiūrovai jį pamena ,kaip vieną unikaliausių kino pramogų, kuri buvo iš karto pasmerkta pratęsimui.

Nilo perlas
The Jewel of the Nile

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Populiarioji Holivudo žvaigždžių trijulė - Maiklas Daglasas, Ketlyn Terner ir Denis Devito, - sugrįžusi iš nutrūktgalviškos kelionės per Pietų Amerikos džiungles filme "Romanas su brangakmeniu", patiria dar šiurpesnių nuotykių Šiaurės Afrikos dykumose. Šį kartą bebaimių keliautojų tikslas - paslaptingasis Nilo perlas.... “Nilo perlas” skiriamas tiems, kurie nori matyti skoningą egzotišką nuotykių kiną , kurį trilogijoje apie “Indianą Džonsą” įtvirtino ir modernizavo Stevenas Spielbergas. “Nilo perlas”-tai geriausios senojo Holivudo tradicijos ir Maiklas Daglasas savo geriausioje formoje.

Edvardas Žirkliarankis
Edward Scissorhands

Leidėjas: Forum Cinemas Home Entertainment

Šių metų Venecijos kino festivalis, švenčiantis savo 75-ąjį gimtadienį, prizą už gyvenimo nuopelnus nutarė įteikti amerikiečių režisieriui Timui Burtonui. Festivalio organizatoriai ir žiūrovai energingai sutiko šį autorių, kuris visose reklamose buvo pristatytas, kaip unikalus fantazuotojas, originalus stilistas ir poetas. Kaip niekas kitas Timas Burtonas moka kurti unikalius pasaulius, labai dėmesingai rinkdamas jų detales. “Batmanas”, “Batmano sugrįžimas”, “Mano gyvenimo žuvis”-mes matėme beveik visus jo filmus. Dauguma iš jų jis sukūrė su Johnny Deppu pagrindiniame vaidmenyje. “Čarlis ir šokolado fabrikas”, “Raitelis be galvos”. “Edvardas žirkliarankis”-vienas iš ankstyviausių ir labiausiai garbinamų kino pasaulyje.

Vaikas
L`Enfant / The Child

Leidėjas: Videoline

Kas nenori savo kolekcijoje turėti Kanų festivalio laureatų? Auksinė palmės šakelė prilyginama oskarui. Belgų režisieriai broliai Dardenai Kanų nugalėtojais tapo 1999 metais su "Rosetta". 2002 metais parodytas "Sūnus" man yra stipriausias jų filmas iki šiol. Ši stipri ir moderni drama apie sugebėjimą atleisti negavo dar vienos aukso šakelės tik todėl, kad būtų neįdomu taip dažnai skątinti tuos pačius autorius. Dabar dvd rinkai pristatomas „Vaikas“ visgi pelnė broliams Dardenams antrą Kanų pergalę 2005-ais. Tik 4 režisieriams iki šiol yra pavykę du kartus pelnyti prestižiškiausio kino festivalio pagrindinį apdovanojimą. „Vaikas“ -naujoviškas XXI amžiaus filmas, tęsiantis tiek R.Bressono, tiek Jean Luc Godardo tradicijas. Pasakojantis apie šiuolaikinį jaunimą ir sunkią pareigą būti suaugusiu. Pagrindinis filmo veikėjas- 20-metis vagišius ir smulkus nusikaltėlis Bruno daugeliui primins prancūzų Naujos bangos ir kriminalinių dramų personažus.

[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90]

"Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių  pr.7 Vilnius.
UAB" Forum Cinemas Home Entertainment", Savanorių pr, 7, LT-03116 Vilnius. Tel.: +370 5 2603415 - DVD galite rasti: "Videoplanet", Ozo g. 25, (PPC Akropolis), Šeškinės g. 32, Savanorių pr.7 Vilnius.

 
     
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės