kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
LL Cool J
1968-01-14 United States

8.9
 

 

Kaimynai 2
Neighbors 2: Sorority Rising, 2016

Didžioji kova
Grudge Match, 2013

Specialioji Los Andželo policija (TV serialas)
NCIS: Los Angeles, 2009

Paskutinės atostogos
Last Holiday, 2006

Edisonas
Edison, 2005

Proto medžiotojai
Mindhunters, 2004

SWAT - greito reagavimo būrys
S.W.A.T., 2003

Gelbėkit mus nuo Evos
Deliver Us From Eva, 2003

Rolerbolas
Rollerball, 2002

Teateinie Tavo karalystė
Kingdom Come, 2001

Čarlio angelai
Charlie`s Angels, 2000

Gili žydra jūra
Deep Blue Sea, 1999

Šiuolaikiniai gladiatoriai
Any Given Sunday, 1999

Helovyno šventė
Halloween H20: 20 Years Later, 1998

Žaislai
Toys, 1992

Nelengvas kelias
The Hard Way, 1991

     

Gimė Bai Šore, Long Ailende, Niujorke. Dar žinomas kaip James Todd Smith. Nors hip-hopo atlikėjai garsėja greitu sužibėjimu ir trumpomis muzikinėmis karjeromis, LL Cool J (Ladies Love Cool James) yra išimtis, tik patvirtinanti taisyklę. Sulaukęs vos 33-ejų, jis jau yra pardavęs daugiau nei 20 milijonų savo plokštelių visame pasaulyje ir tapęs 2-uoju sėkmingiausiu hip-hopo atlikėju per visą muzikos istoriją. Aiški vizija ir atsidavimas darbui davė savo: LL Cool J jau dabar yra įėjęs į muzikos istoriją. Jis buvo pirmasis reperis išleidęs singlą, o vėliau ir albumą, legendinėje įrašų kompanijoje Def Jam Records. Jis buvo pirmasis hip-hopo atlikėjas, kurio net 8 vienas po kito išleisti albumai tapo platininiais, o 7 singlai – auksiniai. 1991 m LL Cool J įėjo į muzikos istoriją kaip pirmasis reperis pasirodęs MTV akustiniame koncerte „MTV Unplugged“.
LL Cool J pasiekimai stebina tiek muzikos mėgėjus, tiek profesionalus: net 2 Grammy apdovanojimai už pasiekimus muzikoje, vaidmenys populiariausiuose televizijos serialuose ir kino filmuose, kompanijos vadovo pareigos ir nuolat kuriamos naujos dainos.
Lietuvos žiūrovai šią muzikos legendą turės galimybę išvysti jau rugsėjo mėnesį pristatomame filme „Proto medžiotojai“. Filmas pasakoja apie 8 jaunus būsimus FTB specialistus, baiginėjanačius apmokymų programą, kad galėtų tapti serijinių žudikų specialistais.
Paskutinis programos „Proto medžiotojai“ etapas – savaitgalis negyvenamoje Oneigo saloje, kuri iš esmės yra dirbtinai sukurtas nusikaltėlių miestas, panašus specialias pratybų aikšteles karo specialistams ar policijos pareigūnams. Tačiau, netrukus po grupės atvykimo į salą, prasideda kraupiausios žudynės.
Vienas po kito žudomi apmokymų programos dalyviai. Greitai tampa aišku, kad žudikas – vienas iš jų ir labai apsukriai naudojasi jų įgytomis žiniomis apie serijinius žudikus. Būsimieji FTB agentai pakliuvo į spąstus – atjungtos visos komunikacijos priemonės, net ir jų mobilieji telefonai. Tam, kad identifikuotų žudiko tapatybę, jie turi susitelkti bendram darbui, nors ir nepasitiki vienas kitu. Visų pirma, jie turi išsiaiškinti, ko siekia „nepatenkintas kolega“ ir numatyti jo sekančius veiksmus...

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Daniel Booko (35 m.)
Sam Bottoms (63 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės