kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Carmen Electra
1972-04-20 United States

7.8
 

 

Kiečiausi Spartos vyrai
Meet the Spartans, 2008

Katastrofiškai nesėkmingas filmas
Disaster Movie, 2008

Vakaro pasakojimai
Bedtime stories, 2008

Didingiausias filmas
Epic Movie, 2007

Pasimatymo filmas
Date Movie, 2006

Pats baisiausias filmas 4
Scary Movie 4, 2006

Urmu pigiau 2
Cheaper by the Dozen 2, 2005

Starskis ir Hečas
Starsky & Hutch, 2004

Maksas Havokas. Drakono užkeikimas
Max Havoc: Curse of the Dragon, 2004

Gelbėtojai: havajietiškos vestuvės
Baywatch: Hawaiian Wedding, 2003

Mano boso duktė
My Boss`s Daughter, 2003

Meilės virusas
Get Over It, 2001

Kvepalai
Perfume / Dress to Kill, 2001

Solas Gudas
Sol Goode, 2001

Pats baisiausias filmas
Scary Movie, 2000

Žemės gyventojų poravimosi įpročiai
The mating habits of the Earthbound Human, 1999

     

Gimė Šeronvilyje, Ohajuje. Nuo 9-erių metų Carmen Electra mokėsi dainuoti ir šokti. Ji buvo pakviesta į menų mokyklą. Būdama paauglė dalyvavo visuose mokyklos muzikiniuose spektakliuose, pati kūrė šokius ir dainavo. Kaip tik tada pradėjo ir "repuoti", o jos gyvenimu tikslu tapo Los Andželas, kur ji tikėjo pasirašyti sutartį su kokia nors įrašu kompanija ir išleisti savo albumą.1987 m., kai Carmen buvo 15 metų, šeima išvyko į Mineapolį.

Norėdama užsidirbti, jaunutė mergina ėmėsi demonstruoti drabužius vienoje miesto parduotuvių. Tačiau ji negalėjo pamiršti savo svajonių miesto -1991 m. mergina įsikūrė Los Andžele, kur viename naktiniame klube susitiko Prince`ą, tuo metu gerai žinomą dainininką. Šis žmogus priglaudė Carmen Electrą po savo sparneliu ir ėmėsi ją globoti. Būtent jis tada dar Tarai pasiūlė pakeisti vardą. Kadangi Princui atrodė, kad ji panaši į Carmen, tai pirmąjį vardą nebuvo sunku sugalvoti. Electra mergina pasirinko pati dievybės garbei. Padedama Princo, Carmen įdainavo pirmąjį albumą. Nors jis buvo relamuojamas žurnale the Rolling Stones ir per MTV, sėkmės nesusilaukė. Gražuolės singlas "Go-Go Dancer" labai sunkiai prasiskverbė į MTV. 1992 m. singlas pasirodė parduotuvėse, bet pirkimas buvo labai nežymus. Tačiau jai pakako pasirodyti žurnale Playboy 1996-aisiais, ir garsas nuvilnijo...1996 m. Playboy išleido video kasetę, kuri vadinosi Playboy Cheerleaders - ten Carmen galėjo pademonstruoti ne tik kūniškas grožybes, bet ir vokalinius sugebėjimus, skanduodama "2-4-6-8". Po keletos nesėkmingų televizinių projektų Carmen Electrai galiausiai nusišypsojo laimė - ji buvo pakviesta į serialą "Gelbėtojai" vietoj Pamelos Anderson.

2000 m. ji nusifilmavo juostoje "Pats baisiausias filmas", vėliau vaidina romantinėje istorijoje "Mano boso dukra" kartu su jaunuoju Holivudo gražuoliu Ashtonu Kutcheriu, sugebėjusiu pavergti pačios Demi Moore širdį.

Carmen Electros nuotraukos ir toliau puošia žurnalų viršelius; Australijoje leidžiamas PEOPLE žurnalas išspausdino naujausias apsinuoginusios gražuolės nuotraukas. Manoma, kad planuojama išleisti šių fotografijų kalendorių, o keletos jų pasirodymas žurmalee tėra reklaminis triukas. 31-erių Carmen Electrą MAXIM žurnalo skaitytojai išrinko ją tarp 20-ies gražiausių pasaulio moterų. Šiemet Carmen Electra pirmąkart buvo pakviesta į Eltono Johno ir žurnalo In Style organizuojamą "Oskarų" vakarėlį.

1997 m. Carmen Electra susipažino su skandalinguoju "Chicago Bulls" krepšininku Dennisu Rodmanu ir 1998 m. net ištekėjo, tačiau jau po metų audringa santuoka nutrūko. Gana pikantiškas faktas: kartą jie abu buvo suimti, kai viešbutyje susimušė.

Šiuo metu Carmen sužadėtinis - grupės Red Hot Chilli Peppers muzikantas DAVE NAVARO, su kuriuo Carmen Electra pasirodo filmų pristatymuose, vakarėliuose, koncertuose. 2001 m. vasarą įvyko poros sužadėtuvės. Visi nekantriai laukia dar vienų garsių vestuvių...

Carmen Electra - jauniausia iš penkų vaikų. Tėvas buvo muzikantas, pramogų pasaulio žmogus. Mama - dainininkė ( mirė 1998 m. ).

2001 m. buvo susižadėjusi su muzikantu Dave`u Navarro.

2003 m. balandžio mėnesio PLAYBOY viršelyje ir vėl puikuojasi Carmen Electra. Žurnalo viduje - nuogos gražuolės fotosesija. Vyrai vieningai sutinka, kad dabar ji kur kas dailesnė nei buvo prieš dešimtmetį.

2006-04-24 Carmen Electra užkariavo lesbiečių simpatijas
2006-04-10 Carmen Electra laukiasi?
2005-11-16 Carmen Electra ir Leslie Nielsenas vaidins "Pačiame baisiausiame filme 4"

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės