kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Diane Lane (I)
1965-01-22 United States

4.7
 

 

Teisingumo lyga
Justice League, 2017

Betmenas prieš supermeną: Teisingumo aušra
Batman v Superman: Dawn of Justice, 2016

Paryžius gali palaukti
Paris Can Wait, 2016

Išvirkščias pasaulis
Inside Out, 2015

Ponas Trumbo
Trumbo, 2015

Žmogus iš plieno
Man of Steel, 2013

Šoklys
Jumper, 2008

Nesusekamas
Untraceable, 2008

Naktys Rodantėje
Nights in Rodanthe, 2008

Holivudo misterija
Hollywoodland, 2006

Turi mylėti šunis
Must Love Dogs, 2005

Žiaurūs žmonės
Fierce People, 2005

Po Toskanos saule
Under the Tuscan Sun, 2003

Neištikimoji
Unfaithful, 2002

Kietas žaidimas
Hard Ball, 2001

Stiklo namai
The Glass House, 2001

Pražūtinga audra
The Perfect Storm, 2000

Šuo Skipas
My Dog Skip, 2000

Greisė ir Glorija
Grace & Glorie, 1998

Ginklų baimė
Gunshy, 1998

Žmogžudystė Baltuosiuose rūmuose
Murder at 1600, 1997

Teisėjas Dredas
Judge Dredd, 1995

Bobų vasara
Indian summer, 1993

Ėjimas žirgu
Knight Moves, 1992

Mano naujas ginklas
My New Gun, 1992

Kovinė žuvelė
Rumble Fish, 1983

     

Amerikiečių aktorės Diane Lane karjera yra puikus pavyzdys, kad Holivude šlovė nėra atsitiktinis dalykas ir kad talentingą aktorių lydi ne tik pasaulinis pripažinimas, bet ir nesėkmės, sunkus darbas, nenusisekę filmai…

1965 m. sausio 22 d. Niujorke gimusi Diane Lane nuo pat vaikystės turėjo visas galimybes ir sąlygas tapti viena iš garsiausių Holivudo aktorių. Gimusi vaidybos mokytojo ir naktinio klubo dainininkės šeimoje, ji pradėjo vaidinti dar būdama visai maža, o scenoje debiutavo būdama vos šešerių. Sėkmingi vaidmenys teatre atvedė ją į Holivudą, kur ji, sulaukusi 13 metų, vaidino filme “A little romance”. Nors ši juosta komerciškai nebuvo sėkminga, kartu su Diane vaidinęs seras Laurence Olivier išgyrė jaunąją aktorę pavadindamas naująja Grace Kelly. Po šio debiuto ir pagyrų D.Lane nuotraukos pasirodė ant visų populiariausių to meto žurnalų, o “Time” pavadino ją naująja sensacija.

Nepaisant staiga užgriuvusio populiarumo, tolimesni paauglės vaidmenys nesusilaukė didesnės sėkmės iki pat 1983-ųjų. Tarp žymiausių žvaigždžių Diane Lane įsiveržė suvaidinusi dviejuose legendinio režisieriaus Francis Ford Coppola filmuose “Rumble fish” ir “The outsider”. Kultiniais tapę filmai atnešė daugybės naujų gerbėjų ovacijas ir pirmuosius milijonus. 18 metų Diane Lane tapo multimilijoniere, draugavo su dainininku Jon Bon Jovi ir pradėjo gauti vaidmenis didelio biudžeto epinėse juostose.

Keista, kad būtent didžiausio pasisekimo momentais D.Lane ir vėl nepavyko savo rankose išsaugoti šlovės ir įsitvirtinti Holivude. Naujieji filmai nesulaukė sėkmės ir, būdama vos devyniolikos, Diane pasitraukė iš filmų industrijos tvirtindama, kad pamiršo, dėl ko pradėjo vaidinti. Jos tyla truko trejus metus, kol ji vėl atkakliai kibo į darbą. Seksualus įvaizdis ir darbas mini seriale “Lonesome dove” atnešė “Emmy” nominaciją, prodiuserių susidomėjimą ir naujus vaidmenis.

Nuo to momento Diane Lane nuosekliai ir atkakliai kopė į Holivudo olimpą: su S.Stallone ji vaidino juostoje “Judge Dredd”, su Robin William – “Jack”, su “Žiedų valdovo” žvaigžde Viggo Mortensen – “A walk on the moon”, su George Clooney ir Mark Wahlberg – “The perfect storm”. Pastarasis filmas sulaukė milžiniškos sėkmės, uždirbo 330 milijonus dolerių, o Diane Lane pagaliau tapo pačia tikriausia Holivudo žvaigžde.

Vienas iš naujesnių šios nepaprasto talento ir atkaklumo aktorės vaidmenų – aistros ir sąžinės kankinamos neištikimos žmonos vaidmuo dramoje “Neištikimoji”. Žiūrovai ir kritikai liko sužavėti, kaip meistiškai su suvaidino senas kaip pasaulis žmogiškas aistras, nuodėmes, kaltės jausmą ir bandymą viską ištaisyti. Ne mažiau intriguojančios buvo ir įspūdingos meilės scenos, kuriose ji vaidino su kerinčiu Olivier Martinez.

Viename interviu Diane Lane prisipažino, kad gali lengvai pasakoti apie sekso scenas, nes tai yra jos darbo dalis. “Be to, kalbėti apie tai yra lengviau nei daryti,” – juokdamasi pridūrė žavioji Diane. Tačiau visai kitaip ji kalba apie neištikimybę: “Manau, kad postūmis apgaudinėti kyla dėl poreikio susijaudinti. Žmonės nori jausti, kad yra gyvi. Kai kuriems reikia ilgų vedybų, kiti tiesiog keliauja per gyvenimą. Manau, kad geriausia yra pažinti šią savęs dalį, nes ji bet kada gali iškilti į paviršių.”
Naujausiame filme “Po Toskanos saule” Diane Lane vaidina rašytoją Francę, kuri po bjaurių skyrybų išvyksta 10 dienų atostogų į Italiją.

Sužavėta nuostabaus šalies grožio, žmonių bendravimo ji ryžtasi nusipirkti čia namą ir likti gyventi. Šioje juostoje D.Lane vėl vaidina natūralią, žmogišką veikėją, atskleidžia jos abejones ir ryžtą pasinaudoti suteikta galimybe ir pradėti naują gyvenimą.

Įdomu tai, kad pačios aktorės gyvenimas panašus į jos vaidinamos herojės likimą. Po ilgos santuokos išsiskyrusi su vyru ir auginanti dukrą, aktorė ilgai gyveno viena ir su niekuo nesusitikinėjo. Pasiryžusi pasinaudoti jai suteiktu šansu, ji išgyveno skausmingą išsiskyrimą, tapo viena iš populiariausių aktorių, 2003 m. žurnalo “People” buvo pripažinta gražiausia pasaulio moterimi ir… susižadėjo su naująja meile – aktoriumi Josh Brolin!

2008-10-28 R. Gere‘as: kiekvienam gyvenime skirtas antras šansas
2008-10-17 D. Lane: noriu suvaidinti „kalę“
2008-10-13 R. Gere‘as stebisi ypatingu ryšiu su D. Lane
2008-10-02 Richardo Gere‘o meilės receptas
tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)



Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės