kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Jennifer Aniston
1969-02-11 United States

8.4
 

 

Gandrų siuntų tarnyba
Storks, 2016

Firmos kalėdinis balius
Office Christmas Party, 2016

Vienybė
Unity, 2015

Kaip atsikratyti boso 2
Horrible Bosses 2, 2014

Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje
She’s Funny That Way, 2014

Labas, mes Mileriai
We're the Millers, 2013

Suvaidink mano žmoną
Just go with it, 2011

Kaip atsikratyti boso?
Horrible Bosses, 2011

Pasodinsiu savo eks
The Bounty Hunter, 2010

Nepageidaujami genai
The Switch, 2010

Jis ne tau
He`s Just Not That Into You, 2008

Marlis ir aš
Marley & Me, 2008

Išsiskyrimas
The Break Up, 2006

Pasitikėk draugais
Friends with Money, 2006

Sugundytas
Derailed, 2005

Sklinda gandai
Rumor Has It..., 2005

Ir čia priėjo Poli
Along Came Polly, 2004

Briusas Visagalis
Bruce Almighty, 2003

Gera mergaitė
The Good Girl, 2002

Roko žvaigždė
Rock Star, 2001

Velniop tą darbą
Office Space, 1999

Mano meilės objektas
The Object Of My Affection, 1998

Ideali porelė
Picture Perfect, 1997

Vienintelė
She`s the One, 1996

Draugai (TV serialas)
Friends (1994-2004), 1994

     

Kai 2003 m. žurnalas “Forbes” paskelbė ryškiausių pasaulio žvaigždžių 100-uką, pirmasis dešimtukas beveik niekuo nenustebino. Jame puikavosi nuolatinių „įtariamųjų“ sąrašas – Stevenas Spielbergas, Oprah Winfrey ir Tiger Woodsas. The Rolling Stones tuo metu kaip tik ruošė dar vieną mega-turą, Tomo Hankso kino kompanija džiaugėsi nepaprasta filmo „Mano didelės storos graikiškos vestuvės“ sėkme, Paulas McCartney grįžinėjo į didžiąją sceną, Eminemas iš jos dar niekur nebuvo dingęs, o pasaulis smalsiai stebėjo, kaip Jennifer Lopez stengiasi prie altoriaus nusitempti Beną Afflecką. Visai netikėtai didžiausią šoką sukėlė pirmoji vieta. Ji neuždirbo tiek daug pinigų kaip kiti. Ji nebuvo tokia didelė kino žvaigždė, kokia norėtų būti. Tačiau didžiulės televizinės auditorijos dėka jos nuotraukos daug dažniau puikavosi ant žurnalų viršelių, o susidomėjimas jos asmeniniu gyvenimu neslūgo jau daugelį metų. Taigi, nugalėtoja tapo... Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston gimė 1969 m. vasario 11 d. Los Andželo priemiestyje, Kalifornijoje. Iš Kretos salos kilęs tėvas Johnas (tikroji pavardė Anastassakis) į JAV atvyko būdamas 10-ies, kai jo tėvai nusprendė pradėti naują gyvenimą ir mažame Pensilvanijos miestelyje atidarė kavinukę. Subrendęs Johnas tapo aktoriumi (jo draugas graikas aktorius Telly Savalas – Jennifer krišto tėvas) ir vaidino įvairiuose ne pirmo ryškumo kino projektuose. Jennifer mama gimė Niujorke, tačiau netrukus su šeima persikraustė gyventi į Kaliforniją. Įspūdingos išvaizdos jauna moteris netruko gauti pasiūlymų dirbti televizijoje, tačiau ilgainiui, pritrūkus pasitikėjimo savimi, ji metė aktorės karjerą.

Nors profesinėje srityje Jennifer tėvams, ypač tėvui, gana neblogai sekėsi, šeimyninis gyvenimas po kurio laiko pradėjo irti. 1978 m. , kai Jennifer buvo 9-eri, tėvai išsiskyrė. Po skyrybų mergaitė ištisus metus nematė tėvo, vėliau pradėjo vis dažniau leisti savaitgalius su juo Nju Džersyje. Labai sujaudinta tėvų skyrybų, mažoji Jennifer jautėsi lyg pati būtų dviejų nepaklusnių maištaujančių vaikų mama ir visaip stengėsi jiems abiem įtikti. Kai galiausiai jai nepavyko vėl suvienyti tėvų, Jennifer pradėjo maištauti mokykloje, tikėdamasi, kad galbūt blogas jos elgesys ir problemos mokykloje privers juos vėl gyventi kartu. Tačiau viskas veltui.

Nors mokykloje Jennifer nelabai sekėsi, ji labai noriai lankė Dramos klubą, kuriame išsiugdė aistrą menui visam gyvenimui (kai buvo 11, jos piešinys buvo eksponuojamas Niujorke, Metropolitano meno muziejuje (Metropolitan Museum of Art)). Sulaukus 12-kos ji buvo pamišusi dėl muzikos – ypač dėl tuo metu populiarios grupės Duran Duran. Kartą net visą naktį praleido prie viešbučio, kad tik pamatytų Simoną Le Boną. Būdama 14-kos ji vaikščiojo į pasimatymus ir punk roko muzikantu ir pati buvo išsiskutusi gana ekstremalią šukuoseną, segėjo gausybes auskarų, odinių apyrankių ir dėvėjo išskirtinai juodus drabužius.

Turint omenyje tolimesnę Jennifer Aniston karjerą, keista pripažinti, kad ji nebuvo graži paauglė. Tiesą sakant, nors nelabai pastebimai, ji buvo šiek tiek žvaira. Pati Aniston tai atrado jau daug vėliau, kai tapo žvaigžde. Be to, ji buvo nepaprastai išsiblaškiusi, sunkiai sukaupdavo dėmesį, o tai nieko gero nežadėjo siekiant aktorės karjeros – juk teksto skaitymas ir mokymasis yra profesijos pagrindas. Dar daugiau – gražia išvaizda nepasižymėjusiai Jennifer Aniston visuomet trūko pasitikėjimo savimi. Juolab, kad gražuolė motina, jai nuolat primindavo išvaizdos trūkumus. Vėliau Jennifer yra sakiusi: „Galbūt nebūčiau žinojusi, kokia graži ji buvo, jei nebūtų nuolat aiškinusi, kokia negraži aš buvau“. Motina nuolat Jennifer prikaišiodavo plonas lūpas ir atsikišusius skruostikaulius, skatindavo kuo daugiau ir ryškiau dažytis.

Nors gyvenimas buvo gana priešiškas ir nedraugiškas, Jennifer visuomet sugebėdavo puikiai prisitaikyti prie situacijų ir pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis. Tuomet, kai negaudavo vaidmenų, ji mielai dekoruodavo aikšteles arba rūpindavosi apšvietimu.

Po truputį Jennifer Aniston sulaukė pripažinimo kaip talentinga komedijinių vaidmenų atlikėja. Negalėdama sužavėti žiūrovų puikia išvaizda, ji turėjo kliautis savo sugebėjimu prajuokinti žmones. Kita vertus, Jennifer puikiai suprato, kad duomenys komiškiems vaidmenims negali būtu priežastis atsisakyti rimtų gilių vaidmenų. Ji jų ir neatsisakė – baigusi koledžą suvaidino keletą vaidmenų rimtuose teatro pastatymuose.

1989 m. Jennifer Aniston išvyko į Los Andželą, kur gyveno su tėvu ir ieškojosi aktorės darbo. Iš pradžių nesunkiai gavusi keletą vaidmenų antrarūšiuose televizijos filmuose, ji nusprendė ilgiau pasilikti svajonių mieste. Tačiau kaip tik tada viskas ir pradėjo strigti. Negaudama vaidmenų, ji pradėjo dirbti padavėja, administratore, reklamos agente.
1993 m. Jennifer suvaidino pirmąjį vaidmenį kino filme „Leprechaun“. Prasta siaubo komedija, tačiau juk kiekvienas turi kažkaip pradėti...

1994 m., žlugus dar vienam kino projektui, kur turėjo vaidinti Jennifer Aniston, ji patraukia į naujos televizinės komedijos „Tiesiog draugai“ (Friends Like These) aktorių atranką. Nors iš pradžių ji buvo pakviesta Monicos Gellar vaidmeniui, tačiau Jennifer primygtinai prašė, kad jai leistų vaidinti Rachel Green. Po įspūdingų bandymų, ji gavo norimą Rachel vaidmenį, o Monicos vaidmuo buvo pasiūlytas Courteney Cox. Kartu su Lisa Kudrow, Davidu Schwimmeriu, Mattu LeBlancu ir Matthew Perry jie vaidino grupelę jaunų draugų, gyvenančių Niujorke ir patiriančių šiltų ir juokingų situacijų savo rate ir darbuose. Kaip ir tikėtasi, serialas, kurio pavadinimas dabar sutrumpintas iki „Draugai“, tapo masišku hitu.

Per dešimtį serialo gyvavimo metų kiekvienas iš aktorių nors trumpam dėl vienų ar kitų priežasčių buvo išgarsėjęs. Pirmoji buvo Jennifer Aniston. Jos herojės Rachel šukuoseną mėgdžiojo ne tik didmiesčių, bet ir atokiausių kaimelių moterys ir merginos. Nors iš pradžių Jennifer nekentė tos šukuosenos, tačiau vėliau, aplankius fenomenaliai sėkmei, prie jos prisitaikė. Kasmet serialui vis populiarėjant, personažai vis labiau gludinosi ir tobulėjo, tačiau galiausiai mylimiausia jų tapo būtent Rachel, Jennifer Aniston herojė.

Kaip ir kiti aktoriai, laisvu nuo „Draugų“ filmavimo metu, Jenniefr Aniston ieškojo galimybių siekti karjeros kine. Pirmasis to periodo Aniston filmas – režisieriaus Edwardo Burso komedija „She‘s the One“, kurioje vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko ir Cameron Diaz. Vėliau sekė dar keli vidutiniški filmai, kuriuos Aniston atliko jau pagrindinius moters vaidmenis.

Po šių bandymų daug kas buvo nusivylęs Jennifer Aniston, neva nesugebėjusia pakilti aukščiau Rachel iš „Draugų“ lygio. Tačiau jos žvaigždė vis dar kilo. TV serialas „Draugai“ pasiekė populiarumo viršūnes, o aktorių honorarai paliko nuo 35 tūkst. iki 1 milijono dolerių už epizodą. Aniston dar buvo užsidirbusi keletą milijonų už vaidmenis kine, tad dabar tapo iš tiesų turtinga mergina.

Atrodė, Jennifer populiarumas auga kiekvieną sekundę. 1998 m. ji sutiko Bradą Pittą ir užmezgė labai slaptą ir atsargų romaną. Žiniasklaida ėjo iš proto dėl poros nuotraukų Tibeto išlaisvinimo koncerte, tačiau turėjo pasitenkinti vos keliais kadrais iš vėliau vykusio vakarėlio. Po metų jiedu susituokė. Kaip ir turėjo būti, vestuvėse dalyvavo galybė žvaigždžių, tačiau tik ne Jennifer Aniston mama, su kuria ji buvo susipykusi ir nebendravo jau keletą metų.

Aniston ir Pitto pora buvo tokia garsi, kad kilo problemos net su juvelyrais, kūrusiais jiem vestuvinius žiedus. Tvirtindamas, kad „Damiani“ prižadėjo, jog judviejų žiedai bus unikalūs, o vėliau juos štampavo ir pardavinėjo po 1000 dolerių, Bradas Pittas net kreipėsi į teismą.

1999-ieji Jennifer pagaliau atnešė sėkmę kine. Pirmiausia ji sukūrė įsimintiną nusivylusios padavėjos vaidmenį puikioje satyrinėje režisieriaus Mike‘o Judge („Byvio ir Tešlagalvio“ kūrėjas) komedijoje „Office Space“, kiek vėliau įgarsino Mamą animaciniame filme „Plieninis milžinas“ bei suvaidino komedijoje „Rock Star“. Be abejo, tai nėra superhitai, bet puikūs ir įsimintini darbai.

Jennifer Aniston puikiai suvokė, kad „Draugai“ nesitęs amžinai, todėl labai užsispyrusiai ir nuosekliai siekė įsitvirtinti kine. 2002 m., po dar kelių vaidmenų vidutinio lygio filmuose, Aniston sukūrė pagrindinį vaidmenį nepriklausomame kino projekte „The Good Girl“. Šiuo vaidmeniu Jennifer pagaliau pavyko atsiplėšti nuo Rachel Green uždėto štampo ir sukurti sukrečiantį, visus jos gerbėjus ir kritikus nustebinusį personažą. Iš Aniston tokio lygio vadybos niekas nesitikėjo. Pagaliau ji sulaukė pripažinimo ne už komišką, o už rimtą vaidmenį.

2002 m. Jennifer Aniston gavo „Emmy“ apdovanojimą už „Draugus“ ir buvo nominuota „Independent Spirit“apdovanojimui už „The Good Girl“, o 2003 m. gavo „Auksinį gaublį“ vėlgi už „Draugus“.

Pagaliau užsitarnavusi kino kritikų pagarbą, Jennifer Aniston užsibrėžė tapti ir komercinio kino žvaigžde. Komedijoje „Briusas Visagalis“ (2003 m.) ji sukūrė ryškų mylimosios vaidmenį šalia Jimio Carrey ir Morgano Freemano. Filmas sulaukė didžiulės komercinės sėkmės, o Aniston iš karto tapo pirmo ryškumo kino žvaigžde.

2004-ieji buvo dar vieni labai svarbūs Aniston metai, nors daug skausmingesni, nei ji galėjo tikėtis. Kine ji dar kartą įsitvirtino su vaidmeniu komerciškai sėkmingoje komedijoje „Ir čia priėjo Poli“ (2004), tačiau asmeniniame gyvenime patyrė tikrų duobių. Ištisus metus žiniasklaida mirgėjo žinutėmis apie tai, kad „Ponios ir pono Smitų“ filmavimo metų Bradas Pittas ir Angelina Jolie užmezgė audringą romaną, ir apie tai, kad pati Aniston pernelyg koncentravosi ties savo karjera ir atsisakė Bradui Pittui pagimdyti vaiką. Isteriški straipsniai ir laidos padarė savo: 2005 m. sausį Jennifer Aniston ir Bradas Pittas nusprendė nebegyventi kartu, o tų pačių metų spalį oficialiai išsiskyrė. Nuo toliko žiniasklaida mirga žinutėmis apie Pitto ir Jolie romaną bei Jennifer Aniston santykius su vis kitais vyrais: Vincentu Casseliu, Geoffu Stultsu ar Vivce‘u Vaughnu. Gerai nors tiek, kad po skyrybų su Pittu, Jennifer vėl susitaikė su savo mama.

Skyrybų skandalas iškėlė Aniston žvaigždę į dar didesnes aukštumas. Kine ji nuosekliai transformavosi į „rimtą“ aktorę: sukūrė rimtą dramatišką vaidmenį dramoje „Sugundytas“, ir kiek linksmesnį romantinėje komedijoje „Sklinda gandai...“. Čia ji vaidiną jauną moterį, kuri sužino, kad jos šeima įkvėpė garsią amerikiečių knygą, o vėliau ir kultinį pagal knygą sukurtą filmą „Absolventas“. Ji taip pat suvokia, kad pati gali būti puikiai uždokumentuotos sueities vaisius.
Filme taip pat vaidina tokios amerikiečių kino žvaigždės kaip Kevinas Costneris, Shirley Maclaine, Mena Suvari.

2006 m. pasirodys dar du nauji Jennifer Aniston filmai, kuriais ji stengiasi balansuoti tarp dramos ir komedijos. Tai bus „The Break Up“ ir „Friends With Money“. Sunku nuspėti, kur Jennifer Aniston pasuks toliau. Nepanašu, kad ji visam laikui paliktų komediją, atnešusią jai duoną, tačiau galima numanyti, kad ir toliau gilinsis į dramas. Ji tikrai nemes savo menų (laisvalaikiu ji tapo), tačiau gal išbandys ir režisierės kėdę, nes kartą jau bandė savo jėgas kitoje kameros pusėje, kai dar filmavosi „Drauguose“.

2016-12-07 Komedijoje „Firmos kalėdinis balius“ suvaidinusi J. Aniston: mane per Kalėdas šeima versdavo šokti pilvo šokį
2014-11-13 Per „Kaip atsikratyti boso 2“ premjerą Londone Jasono Sudeikio sužadėtinė Olivia Wilde nustelbė Jennifer Aniston
2014-11-06 Patrakusioje komedijoje „Kaip atsikratyti boso 2“ žiūrovus juokins Jennifer Aniston, Christopheris Waltzas ir jų kolegos
2013-09-06 Netikros filmo „Labas, mes Mileriai“ šeimos maištautoja Emma Roberts realiame gyvenime ir drovuolė, ir mušeika
2013-08-29 Filmo „Labas, mes Mileriai“ aktorius Willas Poulteris: „Bučiuoti Jennifer Aniston buvo labai keista, bet malonu“
2013-05-29 Jennifer Aniston filme „Labas, mes Mileriai“ tapo karšta striptizo šokėja
2011-07-07 Dėl vaidmens filme “Kaip atsikratyti boso?” J. Aniston tapo tamsiaplauke
2011-06-08 Bradley Cooperio meilužių sąraše – dailiausios Holivudo aktorės
2010-10-26 J. Aniston iš filmo aikštelės norėjo išspirti buvusią B. Pitto draugę
2010-09-08 Seksas su įžymybe nelaikomas išdavyste
2009-10-16 B. Pittas prarado vaidmenį filme „Keliautojo laiku žmona“
2009-06-30 Jennifer Aniston neigia gandus apie slaptus susitikimus su Bradu Pittu
2009-03-18 Jennifer Aniston ir Owenas Wilsonas paragavo šunų maisto
2009-03-02 Owenas Wilsonas džiaugiasi galėjęs dirbti su Jennifer Aniston
2009-02-25 Owenas Wilsonas ir Jennifer Aniston bandys išauklėti nepaklusniausią pasaulyje šunį
2009-01-27 Jennifer Aniston hobis – psichoterapeutė
2007-10-03 C. Diaz susitikinėja su B. Cooperiu?
2006-07-25 J. Aniston nori tapti režisiere
2006-07-21 V. Vaughnas pagerino J. Aniston vaidybą
2006-07-15 Kolegos padėjo Jennifer Aniston filmuotis intymiose scenose
2006-07-05 Jennifer Aniston maldauja privatumo
2006-02-09 Jennifer Aniston apie skyrybas: „Buvome pernelyg laimingi“
2006-01-30 Jennifer Aniston pakviesta teikti "Oskarų"
2006-01-20 Jennifer Aniston ruošiasi nusifotografuoti nuoga
2006-01-12 Clive Oweną sužavėjo Jennifer Aniston stiprybė
2006-01-08 Interviu su Jennifer Aniston ir Shirley MacLaine
2006-01-03 J. Aniston kitais metais planuoja susilaukti vaiko
2005-12-23 Jennifer Aniston: “Nekeisčiau 2005 - ųjų”
2005-12-17 Jennifer Aniston nori šeimos jau kitąmet
2005-11-02 Benamis nuteistas už įsilaužimą į Jennifer Aniston namus
2005-08-04 Jennifer Aniston "dėka" naujos "Draugų" serijos nebus
2005-08-01 Atšauktas Jennifer Aniston meilės laiško aukcionas
2005-07-25 Parduodamas Jennifer Aniston meilės laiškas
2005-07-04 Jennifer Aniston iš gerbėjos gavo švarką
2005-06-23 Jennifer Aniston viešbutyje prisistatė ponia Smith
2005-03-04 Jennifer Aniston neigia lesbietiškus santykius

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės